Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Elektrotechnika
Archiv zpráv od 1.3.2024 do 25.4.2024
zpět na aktuální zprávy

25.4.2024
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Nakupujte vypínače a zásuvky online z pohodlí domova. Široký výběr elektroinstalace nabízí OBZOR Zlín na svém e-shopu. Takovou šíři variant v kamenné prodejně nenajdete.

19.4.2024
K & V ELEKTRO a.s.

Využijte jarní akce a nakupte si (nejen) potřebný elektromateriál s dopravou zdarma!

14.4.2024
HDL Automation s.r.o.

Novým a velmi zajímavým prvkem od výrobce HDL v řadě KNX je ethernetová brána s názvem HDL-M/GWASC.1.

13.4.2024
Würth, spol. s r.o.

Společnost Würth, přední světový dodavatel montážních a spojovacích materiálů, sestavuje mobilní prodejny Bauloc pro zásobování kvalitním stavebním materiálem přímo na staveništi. Umožňuje tak stavbařům efektivní plánování pracovních procesů a zajišťuje přesné dodávky materiálů podle individuálních potřeb stavebních projektů.

24.3.2024
Schneider Electric CZ, s. r. o.

V České republice jsou evidovány bezmála tři tisíce čistíren odpadních vod. Jednou z nich je také ta v Olomouci na Nových Sadech, která čistí vodu pro obyvatele statisícového města Olomouce, a to i za využití nejmodernějších technologií od Schneider Electric, které dokáží řídit chod čistírny a při tom šetří energii i provozní náklady.

21.3.2024
PlanRadar GmbH

PlanRadar, přední digitální platforma pro realitní profesionály se zaměřením na výstavbu a správu nemovitostí, oznamuje plánované rozšíření o novou funkci „SiteView“, která s pomocí umělé inteligence (AI) ještě zdokonalí dosud velmi komplexní systém pro efektivní dokumentaci, komunikaci a tvorbu reportů ve stavebnictví.

20.3.2024
Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r.o.

Konica Minolta doplňuje řešení chytrých kamer o tzv. Cobota. Díky němu dokáže systém na výrobní lince automaticky odstranit defektní výrobek, aniž by zpomalil proces.

Zdroj obrázku: Farmer / stock.adobe.com
19.3.2024
MADMAT, s.r.o.

Elektrické pily jsou nepostradatelným nástrojem pro řadu povolání. Tento užitečný pomocník dokáže rychle a efektivně šetřit čas, ovšem pouze za předpokladu, že se používá správně. Pokud ne, pak hrozí dost vážná zdravotní rizika. A právě tématu bezpečnosti se dnes budeme věnovat v tomto článku.

9.3.2024
Cech topenářů a instalatérů ČR

Připravili jsme přednášky, ukázky k chytré domácnosti a zabezpeční. Poradenské centrum Cechu topenářů a instalatérů České republiky v pavilonu F, číslo stánku F 5.09

4.3.2024
Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r.o.

V ČR a na Slovensku se zvyšuje zájem o videoanalytický software Konica Minolta s prvky umělé inteligence. Ředitelem nově vzniklé divize Konica Minolta Forxai Video Vision se stal Milan Obertík.

1.3.2024
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Ovládat z jednoho zdroje hned tři světla… představujeme originální kolekci domovní elektroinstalace RETRO z dílny českého výrobce OBZOR Zlín.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama