Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Elektrotechnika
Archiv zpráv od 3.5.2023 do 22.6.2023
zpět na aktuální zprávy

22.6.2023
elektroll ​Novotný & Tomeš spol. s r. o.

Potřebujete monitorovat objekt či prostor a ubezpečit se, že v něm nedochází k porušování pravidel či není vystaven zlodějům a vandalům? Kamerové systémy jsou tím, co hledáte.

20.6.2023
Domat Control System s.r.o.

Rádi bychom vás informovali o zveřejnění nové verze software Merbon IDE 2.5.0.7 ER5 na našem webu.

16.6.2023
Schneider Electric CZ, s. r. o.

Firma Schneider Electric uvedla na trh nový třífázový záložní zdroj Easy UPS 3-Phase Modular, který představuje nejlepší ochranu napájení ve své třídě. Tento napájecí zdroj chrání kritické zátěže a zároveň nabízí funkci výměny modulů za provozu, a je tak ideálním řešením pro malá a střední datová centra a kritické podnikové aplikace.

15.6.2023
HDL Automation s.r.o.

Jsme velkoobchod se zařízením pro automatizované systémy budov. Našimi zákazníky jsou převážně elektroinstalační firmy, pro které vyhledáváme zakázky a následně jim technickou podporou pomáháme při realizaci nebo i během záruční doby našich systémů.

31.5.2023
BRUKO Technologie s.r.o.

Pásové pily jsou nepostradatelným nástrojem v řadě oborů. Jedná se o ceněného pomocníka při řezání různých druhů materiálů a poskytuje vysokou přesnost. Ovšem existuje několik druhů, které se liší podle konstrukce, velikosti a funkce.

30.5.2023
Domat Control System s.r.o.

Vypsali jsme pro vás prázdninové termíny našich standardních školení: Merbon IDE, Merbon SCADA, projektanti MaR a komunikace protokolem Modbus.

30.5.2023
Červený s.r.o.

Hydraulické plošiny jsou důležitým nástrojem při provádění výškových prací a manipulaci s těžkým nákladem. Předtím, než si jednu pořídíte, je důležité zvážit různé faktory, např. výkon, velikost a další.

30.5.2023
CENTRUM PIL

Pily patří k jednomu z nejběžnějších pracovních nástrojů a bez nadsázky alespoň jednu najdeme snad v každé dílně. Na trhu dnes můžeme najít obrovské množství druhů, ale ne každý ví, který se k čemu nejlépe hodí. A právě na tuto problematiku se blíže podíváme v tomto článku.

Soutěž žáků o putovní pohár a  křišťálovou kouli SYSTHERM 2023
24.5.2023
SYSTHERM s.r.o.

Některé komponenty pro montáž soutěžního panelu byly při soutěži vyráběny na 3D tiskárnách. 13 instalatérů si vylosovalo svého parťáka – elektrikáře pro absolvování soutěže. Překvapení bylo na obou soutěžních stranách.

21.5.2023
Livli.cz

Plánujete rekonstrukci svého domova, vybíráte nový nábytek do některé místnosti a těšíte se, až pozměníte dosavadní vzhled své domácnosti s pomocí moderních dekorací a doplňků? Spolehněte se při výběru nábytku na odborný vyhledávací portál. Proč vyzkoušet Livli.cz a jaké jsou jeho největší plusy?

18.5.2023
SEVEn, The Energy Efficiency Center, z.ú.

Povinné hodnocení budov a jejich připravenosti na chytrá řešení. SRI indikátor je komplexní hodnocení budovy, ve kterém se hodnotí jednotlivé technické oblasti vůči kritériím dopadu. Mezi hlavní technické oblasti patří např. vytápění, teplá voda, větrání, osvětlení, ale i nabíjení elektromobilů, obálka budovy a řízení spotřeby.

15.5.2023
Dexon reproduktory a ozvučovací technika

Představte si situaci, kdy ozvučujete více prostor najednou. Například takovou firmu. Po jisté době vás napadne, že ve výrobě by měli poslouchat asi něco jiného než v administrativě. Nebo takové wellness centrum. V restauraci musí znít jistě živější hudba než v odpočívárně. Takových případů je mnoho. Jak to ale s ozvučením provést?

12.5.2023
HDL Automation s.r.o.

HDL Automation s.r.o. jako dodavatel systémové elektroinstalace spolupracuje s řadou partnerů, elektroinstalačních a implementačních firem. Jedním z nich je firma L.KRET s.r.o., která HDL systémy automatizace budov „oživila“.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama