Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Elektrotechnika
Archiv krátce od 19.10.2023 do 20.11.2023
zpět

Nové - rebrandované vývojové prostředí pro regulaci a řízení technologických procesů podstanic řady mark a wall je ke stažení na našem webu!

Kurzy se konají ve výukovém centru Technické fakulty, České zemědělské univerzity v Praze. Zdroj: ČSPÚ

Česká společnost pro údržbu zajišťuje jako jediná v ČR komplexní přípravu pracovníků údržby v souladu s požadavky normy ČSN EN 15628:2015 – Údržba – Kvalifikace pracovníků údržby.

HDL Studio je program nové generace, určený k parametrizaci modulů řady HDL Buspro. Kromě toho také umožňuje parametrizaci některých modulů řady HDL KNX, obvykle těch, které využívají cloudových služeb nebo IP komunikací.

Aplikace Domat Visual pro vizualizaci uživatelského rozhraní na dotykový ovládací terminál HT200, mobilní aplikaci (pro Android i iOS) a průmyslový počítač iPC. Aplikace je plně kompatibilní s PLC s D

Čas od času se při realizacích setkáme s aktivními čidly s proudovým výstupem 0...20 nebo 4...20 mA. Jak je správně připojit na analogové vstupy I/O modulů?

Výkonné, mobilní, snadno ovladatelné elektrické nářadí k vrtání, zašroubování/povolování šroubů a k odhrotování trubek. Pro montáž, demontáž, opravy. Li-Ion 22 V technologie. Pro akumulátorový a síťový provoz.

Komunikační rozhraní pro vzdálený monitoring, ovládání a integraci do aplikací.

Vypínač DECENTE s rámečkem z plexiskla. Zdroj OBZOR

Lehkost, pružnost a odolnost vůči poškození. To jsou hlavní rozdíly mezi plastovými a skleněnými rámečky pro domovní vypínače a zásuvky.

Domat Symbols je další krok v přejmenování naší software řady na DOMAT SOFTWARE.

Časy se mění a s nimi i problémy spojené s instalací a údržbou systémů vytápění. Proto u měřicí techniky Testo myslíme dál. Od jednotlivých přístrojů až po kompletní řešení pro různé aplikace. Od analogového k digitálnímu. Od stále složitějších požadavků ke stále jednodušším aplikacím.


zpět
 
 
Reklama