Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Archiv zpráv od 5.8.2019 do 30.9.2019

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

30.9.2019
Domat Control System s.r.o.

Žižkovská televizní věž je bezesporu jednou z pražských dominant. V lednu roku 2011, po takřka 20 letech provozu, začala adaptace interiéru věže. Jak vypadala rekonstrukce z pohledu měření a regulace?

29.9.2019
Eaton Elektrotechnika s.r.o.

Společnost Eaton Elektrotechnika, která je součástí globálního leadera v oblasti řízení distribuce elektrické energie, se již po třetí stala partnerem projektu Machři roku.

25.9.2019
MDL Expo, s.r.o.

90 % plochy vyprodáno, v těchto dnech probíhá distribuce našich „retro“ novin Aquatherm Times, ediční plán a další novinky na stránkách veletrhu.

23.9.2019
Domat Control System s.r.o.

Skvělá aplikace, díky které máte displej své podstanice neustále po ruce - ve vašem mobilním telefonu. Dokáže se připojit k více PLC a vy tak můžete mít přehled o celé budově.

17.9.2019
Diametral

Nové ovládací panely “OP” pro učitele od společnosti Diametral zvyšují bezpečnost výuky v technických učebnách. Pedagog má prostřednictvím tohoto panelu plnou kontrolu nad stavem všech technologických pracovišť v učebně. Několik prvních škol v České republice už tyto moduly využívá.

10.9.2019
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Dnešní vypínače již nejsou pouze funkčními prvky, stává se z nich designový detail podtrhující tvář celého interiéru. Jejich současné materiálové možnosti představí na veletrhu FOR ARCH výrobce OBZOR Zlín.

7.9.2019
ABF, a.s.

Již potřetí se v rámci stavebního veletrhu FOR ARCH představí poradenská centra napříč obory tohoto odvětví. Kam jít pro radu?

3.9.2019
HDL Automation s.r.o.

Společnost HDL Automation s.r.o. Vás srdečně zve na veletrh FOR ARCH, který se koná od 17. do 21. září v Praze – Letňanech, hala 4.

2.9.2019
Domat Control System s.r.o.

Při oživování systémů měření a regulace se technici velmi často setkávají s chybně nainstalovanými čidly nebo jejich částmi. Připomeňme si tedy několik základních pravidel pro montáž čidel.

31.8.2019
MODUS, spol. s r.o.

Společnost Modus, největší tuzemský výrobce LED svítidel, představuje nový koncept svého vestavného kancelářského svítidla. Modus E se oproti běžným LED panelům vyznačuje vyšší účinností i úsporou energie, menší hmotností i nižším oslněním.

26.8.2019
Domat Control System s.r.o.

Demo projekt je ukázkou, jak může reálný projekt vypadat a je na něm možno vidět vzhled a vyzkoušet chování Merbon SCADA.

25.8.2019
Fluke Corporation

Fluke Corp., světová jednička v oboru zkušebních a měřicích přístrojů, koupila německou firmu PRÜFTECHNIK, která sídlí ve městě Ismaning a je jedničkou v oblasti přesného laserového měření hřídelí, monitorování pracovních podmínek a nedestruktivního testování.

24.8.2019
ABF, a.s.

Stavební veletrh FOR ARCH se v rámci prvního dne konání v termínu 17. až 21. září zaměří především na odborníky ze stavebnictví, pro které připravil maximální komfort.

22.8.2019
Domat Control System s.r.o.

Víte, že nás najdete i na youtube? Náš kanál je plný tutoriálů a návodů, které vám můžou sloužit jako cenná nápověda, nebo inspirace.

21.8.2019
Dexon reproduktory a ozvučovací technika

Dexon představil novou řadu bezdrátových mikrofonů. True-diverzitní systém a digitální koncepce je, oproti konkurenci, zde standardem. Výborný zvuk, velký dosah i příjmové podmínky jsou příjemným zjištěním testů mikrofonů.

21.8.2019
ČD - Telematika

V Praze proběhne rozsáhlá revize veřejného osvětlení. Kontrola zahrne více než 45 000 světelných bodů a významně se na ní bude podílet i ČD - Telematika. Revize se bude týkat zhruba 1/3 všech svítidel v Praze.

20.8.2019
Slevonakup.cz

Řešíte aktuálně novostavbu nebo komplexní rekonstrukci vašeho stávajícího bydlení a zastavili jste se u výběru systému vytápění? Hodně důležitý je především výběr vytápěcího zdroje. Jinými slovy, jestli bude kotel na tuhá paliva, elektřinu nebo plyn.

5.8.2019
Domat Control System s.r.o.

Nová verze software Merbon SCADA 1.5.3 už je zveřejněna na našem webu. Součástí této verze jsou úpravy jak v samotné službě, tak v instalátoru Merbon SCADA installer a v knihovně obrázků.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama