Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Elektrotechnika
Archiv zpráv od 18.11.2022 do 2.1.2023

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

2.1.2023
Manat s.r.o. - tenzometrické snímače zatížení

Ve skladech nebo obchodech s různým sortimentem vede využití vážních systémů a programů sestavených na míru k optimalizaci procesů. Dini Argeo nabízí obojí.

2.1.2023
Tympol Plus s.r.o.

Nová kolekce zásuvek a vypínačů PRESTIGE je přesně taková, jakou využijete v moderních i klasických interiérech. Zásuvky i vypínače můžete mezi sebou sladit nebo využít kontrastu. Výběr je jen na vás.

31.12.2022
TOP security, s.r.o.

Právnické osoby a podnikající fyzické osoby mají uloženo zabezpečit a udržovat v provozu požárně bezpečnostní zařízení, jehož hlavní součástí bývá ústředna EPS.

21.12.2022
Domat Control System s.r.o.

Předvánoční souhrn nejdůležitějších novinek tohoto pololetí je tady - nahlédněte do nového newsletteru.

15.12.2022
SENSIT s. r. o.

Společnost SENSIT s.r.o. disponuje vlastní kalibrační laboratoří, ve které jsme schopni kalibrovat snímače teploty v rozsahu -40 °C až 600 °C. Naše měřidla jsou přímo navázány na etalony ČMI.

12.12.2022
M.E.N. expert s. r. o. - vážní systémy na míru vašemu podnikání

Hledáte-li pro své podnikání vhodné vážní systémy, je dobré zorientovat se v tom, jak se váhy rozdělují podle toho, zda musí být obsluhovány a podle způsobu, jakým mohou být provozovány.

12.12.2022
Domat Control System s.r.o.

Naše firma nabízí širokou řadu pokojových ovladačů. Můžou vypadat podobně, funkce jsou ale různé. Pro přehlednější orientaci v portfoliu jsme pro vás připravili jednoduchý obrázek.

9.12.2022
SENSIT s. r. o.

Snímače teploty s displejem byly vyvinuty na základě požadavků našich zákazníků. Aktuální teplota je zobrazena pomocí 4 místného zobrazovacího displeje, která je vidět skrze průhledné víčko snímače.

7.12.2022
TOP security, s.r.o.

Včasná signalizace požáru je důležitá jak pro váš majetek, tak zdraví. Díky EPS Lites zajistíte vysokou kvalitu ochrany před možným požárem v komerčních i nekomerčních prostorách.

7.12.2022
M.E.N. expert s. r. o. - vážní systémy na míru vašemu podnikání

Hledáte pro váš podnik moderní řešení, které zajistí plynulé vážení vozidel i bez nutnosti přítomnosti obsluhy? Samoobslužné váhové terminály jsou přesně to, co potřebujete.

5.12.2022
ISOTRA a.s.

Technologie se posouvají stále kupředu, a tak i stínění nabízí řadu inovací, které vám usnadní život.

26.11.2022
ZG Lighting Czech Republic s.r.o.

Inovativní svítidla Zumtobel podtrhla atmosféru v nově vybudovaném brněnském centru, které je bránou do zážitkového světa značky Porsche.

Vypínače z kolekce RETRO, výrobce OBZOR
23.11.2022
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Nostalgické kulaté vypínače a pozapomenuté páčkové ovládání? O působivé propojení retra s retrem se postarala kolekce domovních vypínačů RETRO.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama