Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Elektrotechnika
Archiv zpráv od 18.9.2020 do 6.11.2020

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

6.11.2020
UniPi.technology

Plánujete nákup řídicích jednotek nebo ostatních produktů na e-shopu Unipi? Od 4. listopadu až do 10. listopadu máte možnost nakoupit vybrané produkty Unipi s dopravou zdarma.

4.11.2020
Eaton Elektrotechnika s.r.o.

Nabídka společnosti Eaton se začíná vybarvovat díky flexibilní škále signalizačních prvků s novými vícebarevnými LED signálkami (MCI).

2.11.2020
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Vytvořit dvě zásuvky z jedné? Na první pohled nemožné, ale na ten druhý novinka, která potěší každého, kdo právě rekonstruuje svůj interiér.

2.11.2020
Multi-VAC spol. s r.o.

Jednoduché řešení pro rekuperační jednotky VENUS a DAPHNE s regulací AirGENIO, pokud chcete použít více čidel kvality vzduchu.

28.10.2020
YATUN, s.r.o.

Rozšiřte okruh svých zákazníků. Investujte do vzdělání a přijďte se naučit něco nového, ale díky mezinárodnímu standardu, osvědčeného. Školení vedou lidé z praxe, kteří s KNX pracují každý den.

27.10.2020
Domat Control System s.r.o.

V případě vašeho zájmu se ale nebráníme ani klasickým školením. Pokud byste tedy pro vaše zaměstnance potřebovali školení, napište nám na skoleni@domat.cz, kde se domluvíme na vyhovujícím termínu.

21.10.2020
K & V ELEKTRO a.s.

V případě vypadlých pojistek, prasklé žárovky, ale i různých outdoorových aktivit za tmy je svítilna nebo čelovka praktickým pomocníkem. Poradíme vám, jak vybrat pro vás tu nejlepší.

19.10.2020
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Koupelna, všudypřítomná vlhkost a voda, elektrické zásuvky… kombinace, která by se na první pohled mohla jevit vcelku nebezpečně. Ne však s domovní elektroinstalací s vyšším stupněm krytí!

16.10.2020
Domat Control System s.r.o.

Rádi bychom Vás informovali o zveřejnění nové verze software Merbon SCADA 1.6.6.

14.10.2020
Led-store.sk

Sortiment světelných zdrojů na bázi technologie LED je velmi rozmanitý a umožňuje náhradu naprosté většiny konvenčních svítidel. Výjimkou nejsou ani běžné lineární zářivky – pro téměř všechny výkonové typy existují LED alternativy s odpovídajícími parametry. Přesto je na místě kontrola několika důležitých detailů.

14.10.2020
ABB s.r.o.

ABB v rámci akvizice Codian Robotics B.V. získala předního dodavatele delta robotů, primárně určených pro vysoce přesné aplikace typu pick-and-place. Součástí nabídky společnosti Codian Robotics je i řada robotů určených do provozů s vysokými nároky na hygienu, jako je farmaceutický či potravinářský a nápojový průmysl.

12.10.2020
Governance Institute

Sdružení Governance Institute ve spolupráci s organizátorem největšího světového veletrhu CANTON IMPORT / EXPORT FAIR zorganizovalo dne 30. září 2020 VIP představení 128 a zároveň prvního online konání veletrhu.

9.10.2020
Tympol Plus s.r.o.

Mít vypínače umístěné na správném místě je základem pro pohodlné fungování domácnosti. Už během stavby nebo rekonstrukce bydlení přemýšlejte, kde se vám budou vypínače hodit.

5.10.2020
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Vzájemně harmonizující, sladěné dřevěné prvky dokážou proměnit každý interiér v útulný domov a zpříjemnit – tedy osladit vám život! Přirozená krása stromových vláken sluší nejen velkým nábytkovým plochám a podlaze, ale i doplňkům a drobným zařizovacím prvkům, jak jsou například domovní vypínače a zásuvky.

3.10.2020

V hlavním městě byla dnes uvedena do provozu 100. chytrá trafostanice. Stojí u sídliště Velká Ohrada ve Stodůlkách a elektřinu z ní bude využívat asi 360 odběratelů.

2.10.2020
COMET SYSTEM, s.r.o.

Představujeme nové BEZDRÁTOVÉ snímače s WiFi rozhraním, které jsou určeny k měření teploty, relativní vlhkosti, barometrického tlaku a koncentrace CO2 ve vzduchu v neagresivním prostředí.

27.9.2020
Zeppelin CZ s.r.o.

Nedílnou součástí nabídky společnosti Zeppelin CZ jsou i energetické systémy. Společnost má mnohaleté zkušenosti se zálohováním elektrickou energií tam, kde jsou výpadky dodávek energie naprosto nepřípustné. A právě sortiment záložních zdrojů nyní rozšiřujeme o nabídku produktů Piller.

25.9.2020
Terinvest, spol. s r.o.

28. ročník veletrhu elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení se bude konat v termínu 16.-19.3.2021 v Brně. Aktuálně svoji účast potvrdilo 426 vystavovatelů!

21.9.2020
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

… a rozsviťte! Novinka ve světě domovních vypínačů VECTIS ovládá světla originálním způsobem – jednoduchou páčkou! Že už tu páčky byly? Ano, a jsou tu zas a tentokrát v moderním provedení!

18.9.2020
Zeppelin CZ s.r.o.

Ačkoli je energetická síť v České republice v dobrém stavu, musíme být při-praveni i na krizové scénáře. Základní služby a instituce musí zůstat v chodu i v případě, že dojde k nějaké nenadálé události. Správa státních hmotných re-zerv pro tyto případy disponuje kontejnerovými záložními zdroji dodanými společností Zeppelin CZ.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama