Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Elektrotechnika
Archiv zpráv od 6.5.2021 do 6.7.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

6.7.2021
Domat Control System s.r.o.

S verzí Merbon IDE 2.4.0.17 přichází i dlouho očekávaný Merbon Runtime pro OS Windows. Je součástí instalátoru IDE a pro svůj běh vyžaduje Windows 8.1 nebo 10 a vyšší.

29.6.2021
Domat Control System s.r.o.

Jak je v I/O modulech implementována latchovací funkce a především jak ji využít při čtení vstupů v programu v PLC?

25.6.2021
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Zeleň palmového listí, lákavá červeň šťavnatých třešní i zářivá oranž horizontu při západu slunce… Poutavou scénu vlahého letního podvečera v interiéru hravě vykreslí domovní vypínače a zásuvky DECENTE.

25.6.2021
Schneider Electric CZ, s. r. o.

Společnost Schneider Electric, lídr v oblasti digitální transformace řízení energie a automatizace, uvádí na trh novou produktovou řadu Easy Rack Series, která bude v současnosti nabízena výhradně v Evropě a Společenství nezávislých států (SNS).

22.6.2021
Domat Control System s.r.o.

Vypsaná školení najdete v našem kalendáři akcí. Tentokrát začínáme už v červenci.

22.6.2021
Elektro-System-Technik s.r.o.

Runpotec uvádí unikátní digitální přístroj pro měření délky kabelů RUNPOMETER RM35, kterým lze přesně měřit délku kabelů, ale i samostatných žil, lan, trubek nebo hadic o průměru 2-32 mm.

18.6.2021
K & V ELEKTRO a.s.

Potřebujete-li kabely pro svou elektroinstalaci, hledáte kabely CYKY. Písmenko „C“ na začátku označuje měděné jádro kabelu. Mají své místo ve všech domovních i průmyslových instalacích.

15.6.2021
Domat Control System s.r.o.

Na naši společnost se můžete obrátit i v případě, že potřebujete SW a HW zařízení na míru přesně podle vašich potřeb.

11.6.2021
Schneider Electric CZ, s. r. o.

Využijte letních odstávek provozu k provedení preventivní údržby a diagnostiky zařízení VN a NN Schneider Electric nebo Merlin Gerin školenými pracovníky výrobce. Snižte tak riziko neplánovaných výpadků dotčených zařízení.

1.6.2021
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Řada domovních vypínačů VECTIS, navržena ve spolupráci se společností ISD, navrací elektroinstalaci možnost dříve poměrně běžného páčkového ovládání. Nese se v duchu moderního minimalismu.

31.5.2021
Siemens, s.r.o.

V pátek odstartuje Czech New Energies Rallye, soutěž elektromobilů, která se pojede ve dnech 21. a 22. května na jihu Čech. Technologickým partnerem je společnost Siemens, na akci v tuzemské premiéře představí nejnovější generaci AC dobíjecích wallboxů. Závod, jehož centrem je Český Krumlov, bude druhým podnikem mezinárodního seriálu FIA Electric and New Energy Championship 2021.

21.5.2021
Terinvest, spol. s r.o.

AMPER NEWS 2021 představuje více než 400 novinek firem tříděných podle jednotlivých oborů elektrotechniky, dále pozvánky na zajímavé akce a další zpravodajství a videa z činnosti vystavovatelů.

21.5.2021
ABF, a.s.

Podzim letošního roku bude opět patřit nejvýznamnějšímu stavebnímu veletrhu u nás. Ve dnech 21. až 25. září proběhne již 32. ročník veletrhu FOR ARCH, a to opět na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Kromě tradiční oborové skladby, kterou FOR ARCH nabízí, se letošní nabídka vystavovatelů rozšíří díky mimořádnému souběhu s veletrhem nábytku FOR INTERIOR. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

19.5.2021
K & V ELEKTRO a.s.

V oblasti měřicích přístrojů představuje celosvětovou špičku německá firma Testo. Nově ji najdete i na e-shopu E1.

15.5.2021
Schneider Electric CZ, s. r. o.

Stále více českých domácností nakupuje vypínače a zásuvky s antibakteriální úpravou. Jen za první tři měsíce letošního roku prodala firma Schneider Electric téměř stejný počet antibakteriálních zařízení jako za celý rok 2020. Speciální hygienický povrch vypínačů představuje budoucnost nejen pro obytné domy, ale rovněž pro instituce s větší kumulací lidí, jako jsou nemocnice, hotely, restaurace či školy.

12.5.2021
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Nebaví vás neustále hledat redukci USB do zásuvky pro mobil, digitální fotoaparát nebo kameru? Nechcete řešit vzdálenost kabelu od zásuvky? Tak změňte klasickou elektrickou zásuvku na USB.

8.5.2021
Eaton

Víte, co všechno vám vyřeší bezdrátová elektroinstalace EATON xComfort? Zjistěte více informací na stánku Eaton v rámci Stavebního veletrhu online.

6.5.2021
Domat Control System s.r.o.

V rámci dlouhodobé spolupráce vznikl standard pro vybavování prodejen z hlediska měření a regulace. Díky tomuto postupu je systém řízení budov napříč všemi objekty sjednocený.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama