Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
financování oprav
rekonstrukci kotelny
úspory energií
větrání
registrace
Rekonstrukce a provoz bytových domů
Motto: Nové povinnosti k elektromobilitě a vyúčtování vody a tepla.
Zdroje financí z nových dotací.
středa 3. 11. 2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program
Elektrotechnika
Archiv zpráv od 20.7.2021 do 10.9.2021

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

9.9.2021
Schneider Electric CZ, s. r. o.

Design vypínačů a zásuvek je při zařizování interiéru důležitý pro šest z deseti Čechů. Polovina si myslí, že volba vypovídá o vkusu a povaze uživatele. Každý druhý by si navíc neváhal za designové vypínače a zásuvky připlatit, kdyby vhodně doplňovaly interiér. Zjistil to průzkum agentury STEM/MARK pro společnost Schneider Electric.

8.9.2021
Thermo-control CZ s.r.o.

Proč jsou bezpečnostní senzory tak důležité? Smart Home nebo inteligentní síť pro automatizaci budov dává uživatelům možnost přizpůsobit si domácnost podle svých potřeb.

31.8.2021
Domat Control System s.r.o.

V PLC řady wall je nově připravena aplikace pro snadné oživení vstupů a výstupů.

24.8.2021
Domat Control System s.r.o.

U těchto převodníků je nyní nově možnost nastavit si heslo pro zabezpečení webu proti neoprávněnému přístupu.

Dvojzásuvky DECENTE s přepěťovou ochranou
18.8.2021
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Televize, stolní počítače, notebooky, wifi routery, pračky i některé ledničky… spotřebičů citlivých na přepětí je v dnešní době celá řada. Jak může pomoci zásuvka s přepěťovou ochranou?

18.8.2021
Dexon reproduktory a ozvučovací technika

Nechce se vám „tahat“ reproduktorové kabely pro zamýšlené ozvučení vaši budovy? Nebo není jak je rozvést? Nevadí. Už žádný zesilovač, žádná složitá kabeláž. Ozvučení proveďte po strukturované kabeláži.

17.8.2021
K & V ELEKTRO a.s.

Chráničky kabelů Kabuflex představují cenovou bombu v možnostech, jak zabránit komplikacím ve vašich kabelových rozvodech. V e-shopu K&V ELEKTRO.cz je nabízíme v různých variantách.

17.8.2021
Justprint.cz s.r.o.

Asi není třeba připomínat oblíbený slogan z reklamy na toaletní papír, který říká, že papír má před sebou velkou budoucnost. Papír lépe funguje při předávání podrobných informací.

4.8.2021
Blue Panther s.r.o.

Jelikož evidujeme v tomto období zvýšenou poptávku po trasovačích podzemního vedení, kabelů, představujeme vhodný produkt a tím je Amprobe UAT 600.

27.7.2021
HDL Automation s.r.o.

Společnost HDL Automation s.r.o., dodavatel systémové elektroinstalace, rozšířila produktovou řadu akčních členů o výkonové relé, které se montuje přímo do přístrojové krabice a ne na DIN lištu.

26.7.2021
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Vačkové spínače se běžně používají nejen u průmyslových strojů, ale i u zahradních a domácích dílenských přístrojů a nářadí. Co když ale takový přístroj přestane náhle fungovat? Zkontrolujte spínač!

22.7.2021
ZG Lighting Czech Republic s.r.o.

V novém hangáru na údržbu dopravních letadel, vybudovaném společností JOB AIR Technic na letišti Ostrava Mošnov, byla použita nejvýkonnější LED světla Zumtobel CRAFT, řízená dle intenzity denního osvětlení.

21.7.2021
Signify Commercial Czech Republic s.r.o.

Zjištění společnosti Signify (Euronext: LIGHT), světového lídra v oblasti osvětlení, ukazují, že v EU, kde se osvětlení podle odhadů podílí na celkové spotřebě elektřiny přibližně 10 %, představuje modernizace konvenčních svítidel na LED technologii významnou příležitost, jak Evropské Unii pomoci dosáhnout do roku 2050 nulových emisí uhlíku.

20.7.2021
Domat Control System s.r.o.

Modul analogových vstupů nově v našem HW sortimentu.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama