Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Archiv zpráv od 6.3.2019 do 5.6.2019

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

5.6.2019
K & V ELEKTRO a.s.

LED pásky jsou velmi variabilní zdroj světla. Jejich nespornou výhodou je možnost tvarování, krácení i nastavování.

29.5.2019

Město Havířov hodlá v příštích 5 letech investovat až 500 milionů korun do oprav bytového fondu. Neodkladně je třeba opravit zejména nevyhovující výtahy a provést generální opravy elektroinstalací.

17.5.2019
Teco a.s.

Pokud Vás zajímají produkty Teco, máte možnost využití z některého ze seminářu a školení. Jednotlivé akce pravidelně vypisujeme, proto sledujte náš kalendář akcí.

15.5.2019
ELEKTROBOCK CZ s.r.o.

Máte rádi ČESKÉ výrobky a kvalitní servis? Připravili jsme pro Vás stropní a nástěnná pohybová čidla, která zaujmou nejen svým designem, ale i parametry.

14.5.2019
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Za dlouhou životností a bezporuchovostí vačkových spínačů od výrobce OBZOR Zlín stojí precizní výrobní zpracování, důkladné přezkoušení i výstupní kontroly mechanické a elektrické trvanlivosti.

13.5.2019
AERS s.r.o.

Zveme Vás na prezentaci a prohlídku velkokapacitního bateriového úložiště pro průmyslové použití v provozu, včetně prohlídky nZEB administrativní budovy jako aktivní prvek energetické soustavy.

1.5.2019
Signify

Signify (Euronext: LIGHT), světový lídr v oblasti osvětlení, představil Interact Pro, první multitaskingový chytrý osvětlovací systém a software, který byl vyvinut speciálně pro malé a střední podniky.

20.4.2019
Schneider Electric CZ, s. r. o.

Schneider Electric, globální hráč v oblasti digitální transformace, automatizace a řízení energií, má nového generálního ředitele pro Českou republiku. Od 1. dubna 2019 nastupuje do funkce Vladimír Tichý, který předtím pracoval na manažerských pozicích u stejné společnosti v Irsku a Velké Británii.

Fotovoltaika v Nové zelené úsporám, ilustrační obrázek, zdroj © Fotolia.com
2.4.2019

Instalace solárních panelů různého výkonu se stává běžnou součástí rodinných domů i větších staveb. Největší zájem je o fotovoltaiky bez akumulace a celkovým využitelným ziskem přes 1700 kWh ročně.

7.3.2019
K & V ELEKTRO a.s.

Pomalu, se blíží jaro a s ním nezbytné práce na zahradě. Stejně tak s přibývajícím teplem budete trávit více času v dílně a uvítáte praktické pomocníky. Podívejte se na ty, jež najdete K & V ELEKTRO.


zpět na aktuální zprávy