Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Elektrotechnika
Archiv zpráv od 21.3.2024 do 23.5.2024
zpět na aktuální zprávy

22.5.2024
ABF, a.s.

Již 35. veletrh FOR ARCH se zaměří na úspory, rekonstrukci a stavbu, poradí s optimalizací nákladů i se stavebním zákonem. V termínu 17. až 21. září v PVA EXPO PRAHA nabídne inspiraci a cenné tipy pro stavbu, rekonstrukci, energetické úspory v domácnostech či poradí, jak optimalizovat náklady.

16.5.2024
ifTECH s.r.o.

Velká událost se stala ve světě solární energie v České republice, když se společnost ifTECH stala oficiálním servisním střediskem Pylontech. Tento úspěch naznačuje nejen technickou zdatnost a odbornost týmu ifTECH, ale také rostoucí důvěru, kterou si tato společnost získává v odvětví na mezinárodní úrovni.

15.5.2024
CHASTIA s.r.o.

Odborníci z oblastí facility, property a energy managementu se koncem května 23. a 24. 5. 2024 opět setkají v Popradě pod Vysokými Tatrami na mezinárodní odborné konferenci FM Camp. Tento rok konferenci otevře holandský inovátor Aragorn Meulendijks tématem věnovaným umělé inteligenci a facility managementu.

25.4.2024
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Nakupujte vypínače a zásuvky online z pohodlí domova. Široký výběr elektroinstalace nabízí OBZOR Zlín na svém e-shopu. Takovou šíři variant v kamenné prodejně nenajdete.

19.4.2024
K & V ELEKTRO a.s.

Využijte jarní akce a nakupte si (nejen) potřebný elektromateriál s dopravou zdarma!

14.4.2024
HDL Automation s.r.o.

Novým a velmi zajímavým prvkem od výrobce HDL v řadě KNX je ethernetová brána s názvem HDL-M/GWASC.1.

13.4.2024
Würth, spol. s r.o.

Společnost Würth, přední světový dodavatel montážních a spojovacích materiálů, sestavuje mobilní prodejny Bauloc pro zásobování kvalitním stavebním materiálem přímo na staveništi. Umožňuje tak stavbařům efektivní plánování pracovních procesů a zajišťuje přesné dodávky materiálů podle individuálních potřeb stavebních projektů.

24.3.2024
Schneider Electric CZ, s. r. o.

V České republice jsou evidovány bezmála tři tisíce čistíren odpadních vod. Jednou z nich je také ta v Olomouci na Nových Sadech, která čistí vodu pro obyvatele statisícového města Olomouce, a to i za využití nejmodernějších technologií od Schneider Electric, které dokáží řídit chod čistírny a při tom šetří energii i provozní náklady.

21.3.2024
PlanRadar GmbH

PlanRadar, přední digitální platforma pro realitní profesionály se zaměřením na výstavbu a správu nemovitostí, oznamuje plánované rozšíření o novou funkci „SiteView“, která s pomocí umělé inteligence (AI) ještě zdokonalí dosud velmi komplexní systém pro efektivní dokumentaci, komunikaci a tvorbu reportů ve stavebnictví.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama