Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Elektrotechnika
Archiv zpráv od 27.2.2019 do 16.5.2019

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

15.5.2019
ELEKTROBOCK CZ s.r.o.

Máte rádi ČESKÉ výrobky a kvalitní servis? Připravili jsme pro Vás stropní a nástěnná pohybová čidla, která zaujmou nejen svým designem, ale i parametry.

14.5.2019
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Za dlouhou životností a bezporuchovostí vačkových spínačů od výrobce OBZOR Zlín stojí precizní výrobní zpracování, důkladné přezkoušení i výstupní kontroly mechanické a elektrické trvanlivosti.

13.5.2019
AERS s.r.o.

Zveme Vás na prezentaci a prohlídku velkokapacitního bateriového úložiště pro průmyslové použití v provozu, včetně prohlídky nZEB administrativní budovy jako aktivní prvek energetické soustavy.

1.5.2019
Signify

Signify (Euronext: LIGHT), světový lídr v oblasti osvětlení, představil Interact Pro, první multitaskingový chytrý osvětlovací systém a software, který byl vyvinut speciálně pro malé a střední podniky.

20.4.2019
Schneider Electric CZ, s. r. o.

Schneider Electric, globální hráč v oblasti digitální transformace, automatizace a řízení energií, má nového generálního ředitele pro Českou republiku. Od 1. dubna 2019 nastupuje do funkce Vladimír Tichý, který předtím pracoval na manažerských pozicích u stejné společnosti v Irsku a Velké Británii.

Fotovoltaika v Nové zelené úsporám, ilustrační obrázek, zdroj © Fotolia.com
2.4.2019

Instalace solárních panelů různého výkonu se stává běžnou součástí rodinných domů i větších staveb. Největší zájem je o fotovoltaiky bez akumulace a celkovým využitelným ziskem přes 1700 kWh ročně.

7.3.2019
K & V ELEKTRO a.s.

Pomalu, se blíží jaro a s ním nezbytné práce na zahradě. Stejně tak s přibývajícím teplem budete trávit více času v dílně a uvítáte praktické pomocníky. Podívejte se na ty, jež najdete K & V ELEKTRO.

FV Hanergy taška plně nahrazuje stávající krytinu
6.3.2019
Czech Energy Team

Skleněnou střešní tašku, která funguje jako panel fotovoltaické elektrárny, představila na Stavebním veletrhu Brno uherskohradišťská společnost Czech Energy Team.

2.3.2019
Siemens, s.r.o.

Všechno je inspirováno stromy. Stačí se jen pořádně dívat. Struktura větví stromů obsahuje transportní systém, který zajišťuje optimalizovaný cyklus živin.

27.2.2019
Valtavalo

Dáváte přednost integrovaným led svítidlům před svítidly s vyměnitelnými led zdroji? Tak zpozorněte. Vaše nová světelná soustava může po poruše rázem vypadat jako, když pejsek s kočičkou dělali dort.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama