Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Elektrotechnika
Archiv zpráv od 19.12.2022 do 28.2.2023
zpět na aktuální zprávy

28.2.2023
Domat Control System s.r.o.

Poskytujeme široké portfolio produktů a systémových řešení pro řízení budov, energetický management a měřicí a regulační techniku.

Vypínače a zásuvky ELEGANT AQUA, OBZOR
23.2.2023
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Déšť, sníh a prach… To jsou podmínky, kterým jsou neustále podrobovány zásuvky a vypínače na zahradě a terase. Z důvodu bezpečnosti proto musí elektroinstalace v exteriéru splňovat určité parametry.

18.2.2023
CzechInvest

Český bateriový klastr, z.s. (ČBK) byl založen 2022 pro podporu spolupráce soukromých společností, výzkumné sféry a veřejného sektoru. Zrodu klastru pomohl CzechInvest.

6.2.2023
Domat Control System s.r.o.

Březen tohoto roku bude ve znamení českých i zahraničních veletrhů. Přijďte si na jeden z našich stánků vyzkoušet náš software a prohlédnout si nejnovější hardware novinky.

31.1.2023
SENSIT s. r. o.

V minulém roce jsme Vás informovali o rozšíření sekce snímačů teploty do výbušného prostředí. U kabelových snímačů teploty naleznete příložný snímač teploty - typ TR 141Ex.

Vypínače, výrobce OBZOR
31.1.2023
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Tma, v níž se rozespalé oči snaží zorientovat a ruce nahmatat vypínač na stěně… Přitom existuje jednoduchý způsob, jak v noci rozsvítit bez zbytečného tápání – stačí pořídit vypínač s prosvětlením.

6.1.2023
M.E.N. expert s. r. o. - vážní systémy na míru vašemu podnikání

Ať už podnikáte v jakémkoliv odvětví, početní váhy vám udělají velkou službu během výroby, skladování, prodeje, ale i v rámci dalších činností, při nichž musíte počítat kusy.

5.1.2023
Domat Control System s.r.o.

Abychom vám ještě více ulehčili komunikaci s naší technickou podporou, zřídili jsme pro vás WhatsApp.

5.1.2023
M.E.N. expert s. r. o. - vážní systémy na míru vašemu podnikání

Plošinové váhy jsou ideálním řešením do obchodů, skladů, logistických center i výroben. Širokou škálu použití mají také v průmyslu. Profesionální plošinové váhy ulehčí každodenní práci.

4.1.2023
innogy Česká republika a.s.

Svou již 18. sezonu v prosinci odstartoval dlouhodobý projekt innogy – energie českého lyžování. Program zahájený v roce 2005 se zaměřuje na všestrannou podporu tuzemského rekreačního lyžování a zvyšování bezpečnosti sportování ve 13 lyžařských areálech napříč republikou.

3.1.2023
Manat s.r.o. - tenzometrické snímače zatížení

Společnost Vishay Precision Group (VPG), výrobce vážních systémů a tenzometrických snímačů zatížení, nabízí praktické řešení, díky němuž se můžete vyhnout nežádoucím pokutám za přetížení vozidla.

3.1.2023
Tympol Plus s.r.o.

Elektrocentrály představují alternativní zdroj energie v místech, kde není dostupný jiný zdroj elektřiny. Máme pro vás několik tipů na výběr ideální elektrocentrály i na konkrétní značku.

3.1.2023
M.E.N. expert s. r. o. - vážní systémy na míru vašemu podnikání

Bez přesných a spolehlivých vah se neobejde mnoho oblastí průmyslu. Jaké druhy průmyslových vah existují a pro jaké účely mohou sloužit?

2.1.2023
Manat s.r.o. - tenzometrické snímače zatížení

Ve skladech nebo obchodech s různým sortimentem vede využití vážních systémů a programů sestavených na míru k optimalizaci procesů. Dini Argeo nabízí obojí.

2.1.2023
Tympol Plus s.r.o.

Nová kolekce zásuvek a vypínačů PRESTIGE je přesně taková, jakou využijete v moderních i klasických interiérech. Zásuvky i vypínače můžete mezi sebou sladit nebo využít kontrastu. Výběr je jen na vás.

31.12.2022
TOP security, s.r.o.

Právnické osoby a podnikající fyzické osoby mají uloženo zabezpečit a udržovat v provozu požárně bezpečnostní zařízení, jehož hlavní součástí bývá ústředna EPS.

21.12.2022
Domat Control System s.r.o.

Předvánoční souhrn nejdůležitějších novinek tohoto pololetí je tady - nahlédněte do nového newsletteru.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama