Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Elektrotechnika
Archiv zpráv od 25.6.2018 do 10.9.2018

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

9.9.2018
Teco a.s.

V rámci vývoje platformy Smart Control zrealizovala firma exinen přenos dat mezi Foxtrotem a tepelným čerpadlem NIBE.

7.9.2018
Asociace chytrého bydlení

Za necelý týden se v Praze uskuteční konference SMART BUILDING, která propojí témata chytrých a šetrných budov. Pokud ještě váháte, nezapomeňte se včas registrovat!

uhlí
5.9.2018

Uhlí má v České republice velký význam. Je jediným domácím energetickým zdrojem, jehož zásoby byly ještě nedávno odhadovány na 880 milionů tun.

4.9.2018
EBIS, spol. s r.o.

V době automatizace a elektroniky se stále řada institucí spoléhá na ruční zpracovávání docházky svých zaměstnanců. Tento proces může být zdlouhavý a nepřesný, zejména při větším počtu zaměstnanců.

Bezdrátové ozvučení interiéru pomocí Bluetooth nebo WiFi zesilovače a reproduktorů
13.8.2018
Dexon reproduktory a ozvučovací technika

Instalace ozvučení „bez drátů“ je především rychlá a nenáročná na stavební úpravy. Dexon na toto myslí prostřednictvím skrytých zesilovačů a stropních reproduktorů s Bluetooth nebo WiFi připojením.

10.8.2018
Systemair, a.s.

Systemair a.s. uvádí na trh inovované VZT jednotky s rotačním regeneračním rekuperátorem a deskovým protiproudým rekuperátorem řady TOPVEX s novým řídícím systémem Access a externím ovladačem NaviPad.

31.7.2018
Aliaxis Utilities & Industry

Podívejte se, jak fungují kanalizační tvarovky ASA MULTI pro napojení přípojky nebo odbočky z PE na kameninové či betonové potrubí a ASA VL pro vysazení odbočky velké dimenze z hlavního řadu z PE-HD.

23.7.2018
Raychem topné systémy

Samoregulační topný kabel T2Red je unikátní také v tom, že ve skutečnosti nemá žádnou spojku a je zapojen přímo do termostatu. Tím si minimalizují případné zavady.

LED svíčka z pravého vosku RETLUX RLC 38
23.7.2018
RETLUX

Pokud se vám stalo, že svíčka nešla díky vánku zapálit nebo se pořád zhasínala, máme řešení. I v případě zničeného stolu rozehřátým voskem – i zde pomůžeme. RETLUX nabízí novinku!

28.6.2018
Raychem topné systémy

Novou generaci termostatů využijete pro podlahové topení. Díky technologii WI-FI je možno termostat ovládat kdekoliv ze světa. Nechte za sebe pracovat techniku. Unikátní technologie řízení se zárukou 20 let.

25.6.2018
Zdravé Vytápění

Vytápění se v průměrné domácnosti podílí na účtech za energie 60 %. Topná soustava se dá řídit mnoha způsoby. Pro samotného uživatele je hlavně důležité jak systém umí to, co od něj očekává.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama