Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Elektrotechnika
Archiv zpráv od 13.9.2018 do 5.11.2018

zadejte vlastní zprávu

zpět na aktuální zprávy

5.11.2018
Schneider Electric CZ, s. r. o.

K elektrické síti je připojeno na 50 miliard různých technických zařízení. Na energetickou infrastrukturu jsou zároveň kladeny stále větší nároky, a to nejen z hlediska efektivnosti, ale i řízení samotného provozu. Schneider Electric reaguje na situaci novou generací vzduchových jističů Masterpact MTZ, které se dají monitorovat a ovládat chytrým telefonem a značně tím urychlují obnovu napájení.

3.11.2018
SUBTECH, s.r.o.

Nejmodernější budova ve Fakultní nemocnici Olomouc se dočkala na začátku září letošního roku slavnostního otevření. Sloužit bude pacientům a pracovníkům II. interní kliniky gastroenterologie a geriatrie a součástí jsou i lůžkové prostory včetně veškerého nutného zázemí.

1.11.2018
Schneider Electric CZ, s. r. o.

Schneider Electric, globální lídr v oblasti digitální transformace, průmyslové automatizace a řízení energií, letos slaví 25 let svého působení v Česku. Závod ročně produkuje kolem 18 miliónů výrobků ročně, přičemž velká část směřuje na desítky zahraničních trhů.

30.10.2018
FAWOO TECH CZ s.r.o.

Přechod zastaralé osvětlovací soustavy na novou moderní a úspornou technologii LED, může patřit mezi nákladnější investice. Ne však se službou Pronájem LED trubic.

27.10.2018
Fronius Česká republika s.r.o.

V systému Fronius Solar.web je nyní k dispozici řada nových funkcí. Mezi ně patří vylepšená změna funkce vlastnictví systému, vylepšení stránky komponent, detekce výpadku a zlepšení registrace produktu.

27.10.2018
Diametral

Nová série technologických pracovišť Vario Lift od českého výrobce společnosti Diametral umožní výuku i tělesně handicapovaným studentům. Specializované stoly mají totiž elektrické ovládání výšky pracovní desky, což zásadně mění ergonomii práce pro studenty se speciálními potřebami.

25.10.2018
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Precizní výrobní zpracování, důkladné přezkoušení parametrů uváděných v katalozích, výstupní kontroly mechanické i elektrické trvanlivosti… i toto vše stojí za dlouhou životností a bezporuchovostí vačkových spínačů od zlínského výrobce OBZOR.

25.10.2018
UniPi.technology

Praktické školení na připojení řídících jednotek a tvorbu / optimalizaci vlastních programů v systému Mervis. Určeno pro začátečníky (21.11.) a pokročilé (22.11.). #automatizace, #MaR, #Modbus

24.10.2018
Schneider Electric CZ, s. r. o.

Představujeme Vám nový komplexní katalog Servisních služeb Schneider Electric, kterým Vás provedou naší obchodní zástupci Servisních služeb a pracovníci Schneider Electric úzce spojení se servisem.

23.10.2018
PORTUNUS - FPO, s.r.o.

Již máte načteno mnoho článků a diskuzí k tématu chytré domácnosti a rádi byste pokročili k realizaci? Zvládnete si chytrou domácnost nainstalovat svépomocí nebo je potřeba šikovných rukou odborníka?

Bezdrátový mikrofon Dexon MBC 840 / 940 s dosahem 230 m
22.10.2018
Dexon reproduktory a ozvučovací technika

Není nic horšího, než když při používání bezdrátového mikrofonu se ozývá rušení a signál vypadává. Nové typy od Dexonu tento problém ale neznají. Mají totiž dosah až 230 m a signál digitálně šifrují.

17.10.2018
JANČA & EMAS group s.r.o.

Hledáte internetový obchod nabízející kvalitní elektromateriál? Nakupujte pohodlně a jednoduše na jednom z nejnabitějších e-shopů Emas.cz a nově i pomocí mobilní aplikace. Emas.cz je jednou z největších sítí prodejen s elektromateriálem s působností po celé ČR.

15.10.2018
Domat Control System s.r.o.

Našemu partnerovi, firmě Lysys, jsme dodávali zónové regulátory pro obchodní a provozní prostory katarského metra. Celý systém je plánován na čtyři linky s celkem 85 stanicemi, aktuálně jsou ve výstavbě tři.

15.10.2018
Airflow Lufttechnik GmbH, o.s. Praha

Naše firma pro Vás vytvořila akční sety z nové řady AIRPRO, jako alternativu k nejprodávanějším modelům stávající řady.

14.10.2018

Fronius Solar Energy v Thalheim bei Wels otevírá první zelenou vnitropodnikovou vodíkovou čerpací stanici v Rakousku. Pomocí solární energie se zde vyrábí čistý vodík pro pohon vozidel s palivovým článkem.

8.10.2018
K & V ELEKTRO a.s.

Připravte se na zimní sezónu a vybírejte z velkého sortimentu topných kabelů, rohoží, termostatů i přímotopů.

1.10.2018
ebm-papst CZ s.r.o.

Srdečně vás zveme na nejvýznamnější veletrh v oblasti chlazení, klimatizace, větrání a tepelných čerpadel Chillventa 2018, který se koná 16. – 18. října 2018 v Norimberku. Rádi se vám budeme věnovat.

1.10.2018
Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade

Analýza trhu systému „Chytrý dům“ v Rusku od společnosti Discovery Research Group ukazuje, že 47 % lidi, kteří se zajímají nebo již realizují nákup nového bydlení, se zajímá o tyto technologie.

19.9.2018
A koupelny a topeni

Trendem současnosti je používat elektronické ovládací systémy vytápění domů a bytů. Mezi výhody, které tyto ovladače poskytují..

15.9.2018
Eurovent

The 2018 edition of Europe’s major gathering for key decision-makers in the area of Indoor Climate (HVAC), Process Cooling, and Food Cold Chain Technologies is going to take place from 25 to 28 September in Seville, Spain.

13.9.2018
OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Spolehlivě zapnout, přepnout a vypnout, tyto funkce musí vačkový spínač plnit i za náročných vnějších podmínek. Čím je však garantována jeho bezporuchovost a dlouhá životnost? Pro odpovědi jsme oslovili obchodně technického poradce firmy OBZOR Zlín, pana Marka Benedu.

13.9.2018
Vysoké učení technické v Brně Fakulta stavební

Rádi bychom Vás srdečně pozvali na konferenci, kterou připravili Česká společnost pro osvětlování a Vysoké učení technické v Brně, Ústav elektroenergetiky Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií.


zpět na aktuální zprávy
 
 
Reklama