Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Nářadí, vybavení, zkoušecí technika a ochranné pomůcky

16.2.2024EST Elektro-System-Technik, s.r.o.
Bestseller mezi odvíječkami kabelů, X BOARD XB 500 je nyní zase o něco lepší. Písmeno T v názvu produktu označuje slovo „teleskopický“. Ano, nový X BOARD má nyní větší pracovní prostor, takže můžete odvíjet větší objem kabelů či chrániček, než jste byli doposud zvyklí.
13.2.2024TESTO, s. r. o.
Díky vynikající kvalitě detektoru i objektivu a také inteligentnímu systémovému řešení odhalíte každý detail: to platí jak pro velkoplošné panoramatické snímky, tak i pro malé výřezy měřeného objektu. Vedle intuitivní navigace v menu je rychlá a profesionální analýza dat zajištěna především díky softwaru IRSoft.
21.12.2023TESTO, s. r. o.
Termografie se během let ustanovila jako ideální metoda pro vyhodnocení skutečného stavu budov a pro vyhledávání oblastí s potenciálem pro úsporu energie. Pomocí termokamer lze snadno a zcela nedestruktivně odhalit konstrukční vady budov a identifikovat jejich příčiny.
Nový analyzátor spalin Testo 310 II. Zdroj: TESTO
21.11.2023TESTO, s. r. o.
Nový analyzátor spalin Testo 310 II kombinuje jednoduché funkce s vysokou přesností měření, proto je ideální pro všechna základní měření u systémů vytápění.
 Termokamera testo 890. Zdroj: Testo, s.r.o.
17.10.2023redakce
I stavby a jejich technická zařízení potřebují správnou diagnózu. Odhalit, zda je vše v pořádku, profesionálům slouží spolehlivě přístroje značky Testo. Jaké novinky si firma přichystala na veletrh FOR ARCH 2023? V rozhovoru pro estav.tv představil analyzátor spalin a moderní termokamery Martin Schlögl, ředitel společnosti Testo Česká republika.
12.9.2023TESTO, s. r. o.
Přechod na obnovitelné zdroje je nezbytným krokem ke snížení závislosti na fosilních palivech a k boji proti klimatickým změnám. Obnovitelné zdroje energie, jako je například solární energie, zde hrají důležitou roli. Fotovoltaická zařízení jsou stále oblíbenějším způsobem přeměny solární energie na elektřinu.
Termografie pro efektivní údržbu fotovoltaických zařízení. Zdroj: TESTO
31.8.2023TESTO, s. r. o.
Přechod na obnovitelné zdroje je nezbytným krokem ke snížení závislosti na fosilních palivech a k boji proti klimatickým změnám. Obnovitelné zdroje energie, jako je například solární energie zde hrají důležitou roli. Fotovoltaická zařízení jsou stále oblíbenějším způsobem přeměny solární energie na elektřinu.
25.7.2023REMS Česká republika s.r.o.
Akumulátorový radiální lis REMS je použitelný všude, volně z ruky, nad hlavou, také na obzvláště úzkých místech. Nahrávání hlasových záznamů ke každému lisování a rozpoznávání řeči k převodu hlasových záznamů na editovatelný text umožňují převzetí do protokolů pro jednoduchou dokumentaci.
Nová řada lisovacího nářadí Viega Pressguns 6. (foto: Viega)
26.6.2023Viega s.r.o.
Lisovací nářadí patří na každé stavbě ve fázi realizace topenářských a sanitárních instalací mezi základní a nepostradatelnou výbavu. Aby byly tyto práce ještě jednodušší a efektivnější, vyvinula společnost Viega novou generaci lisovacího nářadí Viega Pressguns 6. Všechny nástroje z této řady nabízí zvýšený komfort díky kompaktnějším rozměrům, výjimečnou přesnost i trvanlivost v procesu lisování a moderní smart funkce.
17.2.2023reca spol. s r.o.
Společnost využila známé technologie, jako je RFID, k vývoji chytrých systémů, které dnes udávají trendy v digitální správě C-dílů. Reca je předním poskytovatelem automatizované péče a elektronického obchodování. Ať už jde o středně velké firmy nebo velké firmy – už to není jen o šroubech. Korona krize také dala digitalizaci nový impuls v tomto odvětví. Protože, ať už zamknete nebo ne, dodavatelský řetězec nesmí být nikdy přerušen.
1.2.2023Střechy Praha s.r.o.
Ve dnech 9.–11. 2. 2023 proběhne na výstavišti v Praze Letňanech veletrh Střechy Praha, nejvýznamnější oborová událost. Spolu s veletrhy Solar Praha a Řemeslo Praha nabídne kompletní přehled materiálů a trendů ve výstavbě střech a úsporách energií. Své novinky představí přes 130 výrobců a dodavatelů.
20.12.2022Blue Panther s.r.o.
V tomto příspěvku bychom vás rádi seznámili s přístroji pro ověřování čistoty prostředí společnosti Particle Plus®. Přístroje využívají společný měřicí trakt a jednotlivé řady a modely se pak liší rozsahem velikostí částic a svým vybavením. Dodávají se v provedení pro pevnou instalaci, přenosné a ruční, se zabudovanou pumpou a bez ní.
30.9.2022TESTO, s. r. o.
Není lepší alternativa … pokud jde o topné systémy a tepelná čerpadla. Další možnosti měření s analyzátorem testo 300 a nové detektory testo 316 nabízejí bezkonkurenční efektivitu.
Reklama

TABULKY & VÝPOČTY


NEJČTENĚJŠÍ


Partneři - Elektrotechnika


VIDEA 
 
Reklama