Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Analyzátory spalin testo

Datum: 28.9.2018  |  Organizace: TESTO, s. r. o.  |  Firemní článek

Analyzátor spalin je dnes nepostradatelným nástrojem každého servisního technika nejen pro zajištění profesionálního servisu kotlů, ale i pro efektivní kontrolu celé otopné soustavy.

TESTO, s. r. o.
Jinonická 80
158 00 Praha 5

tel.:222 266 700, fax: 222 266 748
e-mail:
web:www.testo.com  www.termokamery-testo.cz  www.merici-pristroje.eu

Aby bylo možné zaručit optimálně fungující zařízení, musí se u plynových, olejových zařízení a u zařízení na tuhá paliva provádět jak při uvedení do provozu a tak také v pravidelně se opakujících intervalech kontroly funkčnosti, seřizování a měření.

Analýza spalin s měřicími přístroji testo: profesionální a spolehlivá.

Kontrola otopných zařízení s profesionálními analyzátory spalin od firmy Testo Vám dá jistotu, že je otopné zařízení správně nastavené a že jeho uživatelům nehrozí žádné nebezpečí.

  • Ochrana prostředí, ale i uživatelů topných systému díky nízké hladině znečišťujících látek
  • Nejúčinnější využití spalovaného paliva
  • Dodržování předepsaných norem

Společnost Testo, s.r.o. nyní nabízí atraktivní akční cenu vybraných analyzátorů spalin. Další zajímavou novinkou je možnost prodloužení standardní záruky o 1 rok, takže záruka na nejdůležitější část analyzátoru spalin, elektrochemické senzory tak může být až 5 let. Podmínky této akce najdete na www.testo.cz.

Samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis a kontroly analyzátorů ve vlastním servisním oddělení a kalibrační laboratoři.

Zároveň s akční nabídkou analyzátorů spalin přichází společnost Testo, s.r.o. také se zajímavou nabídkou svých termokamer testo 865, testo 868, testo 871 a testo 872 s 20% cenovým zvýhodněním oproti standardním cenám.

Informujte se na www.testo.cz

 

Datum: 28.9.2018
Organizace: TESTO, s. r. o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Elektrotechnika