Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Školení, nebo cvičení ozvučte rychle, bez složitého zapojování!

Potřebujete rychle ozvučit školení, učitele, jednání, konferenci, cvičení, tanec, fitness, oslavu, nebo domácí párty a nezabývat se instalací a složitým zapojováním? V systému – partyboxu Dexon WA 480RC je vše elegantně v jednom zařízení a dá se snadno přemisťovat díky kolečkám. Tuto variabilitu určitě oceníte.

WA 480RC nazýváme řečnickým systémem, to zejména s ohledem na firemní klientelu, ale také partyboxem, jak je běžné pro konečné uživatele. To, co jej od konkurence činí odlišným je, že je dodáván s dvěma bezdrátovými mikrofony, konkrétně s ručním bezdrátovým mikrofonem a vysílačem za oděv spolu s náhlavním mikrofonem. Oba bezdrátové mikrofony lze používat současně. Použité bezdrátové mikrofony fungují v pásmu UHF a jsou v souladu se všeobecným oprávněním Českého telekomunikačního úřadu.


Zařízení je postaveno na výkonovém digitálním zesilovači s vysokou účinnosti a na trojici reproduktorů, kde basové jsou desetipalcové, a výškový reproduktor je elektrodynamický. Uživatel ocení vysoký komfort obsluhy. Přehrávač Mp3 souborů z USB flash paměti, nebo SD karty, patří, stejně jako FM rádio a Bluetooth konektivita ke standardu. Hudbu tak můžeme přehrávat jak lokálně, tak i ze spárovaného chytrého telefonu, potažmo tabletu. Mikrofonní technika je doprovázena funkcemi potlačení zpěvu pro karaoke a také funkci priority pro potlačení hudby při moderování. Funkcí je zde opravdu mnoho (Meta Bass, několik ekvalizérů atp.) a všechny jsou dostupné prostřednictvím velkého ovládacího, a podtrhněme, že přehledného, ovládacího panelu s displejem. Parametry a nastavení se provádí v menu systému. Samozřejmě je i pamatováno na klasické kabelové připojení zdrojů signálu. K dispozici jsou vstupy pro mikrofon, kytaru i mobilní telefon, nebo počítač. Poslední vychytávkou, která stojí za zmínku, je funkce TWS, která umožňuje sdílení přehrávání hudby s dalším řečnickým systémem, čímž snadno zesílíte a zvětšíte ozvučení.

Jak už to u partyboxů bývá, zvláště laická veřejnost – koneční uživatele přivítají i dynamicky osvětlenou přední stěnu přístroje, která se mění podle přehrávané hudby a tvoří tak zajímavý světelný efekt. Je nastavitelná v mnoha režimech a pro ty konzervativnější je k dispozici i vypnutí tohoto osvětlení. V neposlední řadě musíme, co se výbavy týče, zmínit i napájení z vestavěného akumulátoru, který se automaticky dobíjí po připojení k napájení ze sítě.

Více informací


Dexon reproduktory a ozvučovací technika
logo Dexon reproduktory a ozvučovací technika

Kompletní ozvučení budov i exteriérů. Reprosoustavy, vestavné reproduktory, zesilovače, mikrofony, multimediální systémy, hifi, domácí kino, multiroom, ústředny, evakuační rozhlasy. Český profesionální výrobce s 22letou praxí.

 
 
Reklama