Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vačkové spínače na míru vašim potřebám

Vačkové spínače slouží k ovládání zařízení v průmyslu i běžném životě. Zlínský výrobce OBZOR, který se jejich výrobě věnuje již více než 50 let, umožňuje sestavit si vačkový spínač dle vlastních požadavků.

U zlínského OBZORu lze objednat standardní katalogové spínací programy i speciální atypické spínače na přání. „Pokud pro svoji aplikaci potřebujete vačkový spínač, využijte praktický konfigurátor na našich webových stránkách, kde si jednoduše navolíte typovou řadu našich spínačů, schéma spínaní, způsob montáže i jeho vizuální podobu, kam spadá výběr čelní desky, štítku a ovládacího prvku,“ informuje Marek Beneda, obchodně technický zástupce společnosti OBZOR Zlín, a dodává: „Pokud ale potřebujete s výběrem vhodného spínače i jeho specifikací pro konkrétní konstrukční účely poradit, neváhejte se obrátit na naše Oddělení technické podpory, které vám pomůže s požadavky na klasické i atypické spínače.“

A kde se s vačkovými spínači můžete v praxi setkat? Jedním z významných zákazníků a odběratelů vačkových spínačů značky OBZOR je např. společnost AŽD Praha. Ta vačkové spínače používá do zabezpečovacích stanic ESA, což jsou řídicí systémy pro vlaková nádraží. Vačkové spínače se zde využívají zejména v rozvaděčích napájecího napětí, kde v jednotlivých kovových stojanech se zabudovanými modulovými přístroji a prvky řídící elektroniky slouží jako rychlá diagnostická pomůcka k měření proudu a napětí na jednotlivých fázích (v různých sítích). U malé železniční stanice je třeba asi deset takových stojanů, u velké třicet až čtyřicet. Počet vačkových spínačů v jednom stojanu je individuální, záleží na počtu napájecích soustav v rozvaděči.

Na vačkové spínače garantuje OBZOR svým zákazníkům 5letou záruku.

OBZOR, výrobní družstvo Zlín
logo OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Obzor se zaměřuje na výrobu elektromechanických výrobků, dílů pro automobilový průmysl, kovových dílů, vstřikování plastů a výsek těsnění. Společnost má oprávnění poskytovat náhradní plnění dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti.

 
 
Reklama