Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Domovní vypínače a zásuvky s 5letou zárukou!

Důkladná kontrola nad výrobním procesem stojí za dlouhou životností a bezporuchovostí domovní elektroinstalace od zlínského výrobce OBZOR, který kvalitu svých výrobků nově stvrzuje 5letou zárukou!

Záruka 5 let se vztahuje na přístroje domovních vypínačů a zásuvek designových řad ELEGANT, DECENTE, RETRO i VARIANT prodaných od 1. dubna 2019.

„Převážnou většinu dílů pro strojky vypínačů si vyrábíme sami. Vypínače i zásuvky mají pevné bytelné přístroje, což je dáno nejen použitými materiály, ale také pečlivou montáží. Díky preciznímu zpracování, důkladnému přezkoušení i výstupní kontrole vynikají naše vypínače a zásuvky dlouhou životností a jsou bezporuchové,“ uvádí Ing. Martina Obadalová, vedoucí marketingu společnosti OBZOR Zlín, tradičního českého výrobce domovní i průmyslové elektroinstalace, a pokračuje: „Běžná záruční lhůta je 2 roky, jak ukládá zákon. OBZOR je jedním z mála výrobců, který poskytuje svým zákazníkům 5letou záruku a to nejen na domovní elektroinstalaci, ale i na vačkové spínače určené pro průmysl. Záruka se vztahuje na přístroj ať již zakoupený samostatně, nebo v kompletu rovnou s pohledovými částmi vypínačů. Dáváme tím najevo, že kvalitě našich výrobků opravdu věříme.“

Pro společnost OBZOR Zlín je samozřejmostí také prozákaznický servis - oddělení technické podpory poskytuje pomoc všem, kteří potřebují poradit s výběrem vhodné domovní elektroinstalace včetně konkrétní specifikace.

OBZOR, výrobní družstvo Zlín
logo OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Obzor se zaměřuje na výrobu elektromechanických výrobků, dílů pro automobilový průmysl, kovových dílů, vstřikování plastů a výsek těsnění. Společnost má oprávnění poskytovat náhradní plnění dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti.

 
 
Reklama