Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Praktické doplňky pro práci v dílně i na zahradě

Datum: 7.3.2019 4:19  |  Autor: Jana Matějková  |  Organizace: K & V ELEKTRO a.s.  |  Firemní zpráva

Pomalu, se blíží jaro a s ním nezbytné práce na zahradě. Stejně tak s přibývajícím teplem budete trávit více času v dílně a uvítáte praktické pomocníky. Podívejte se na ty, jež najdete K & V ELEKTRO.

K & V ELEKTRO a.s.
Strakonická 3155/1d
150 00 Praha 5 - Smíchov

tel.:+420 227 204 110
e-mail:
web:www.kvelektro.cz

Praktické doplňky pro práci v dílně i na zahradě

Jedním z nich jsou prodlužovací kabely na bubnu. Mají tu výhodu, že je lze přenášet z místa na místo, při uskladnění nedochází k překrucování a lámání navinutého kabelu a celkově je jejich použití pohodlné. Kabely na bubnu z naší nabídky disponují ve valné většině čtyřmi zásuvkami a jsou v délce 25 až 50 metrů skladem.

Při práci v dílně i na zahradě je důležité mít dostatek světla. Reflektory jsou velmi praktické řešení. Jsou výkonné a jejich hlavní výhodou je, že je můžete zavěsit na stěnu nebo je v případě potřeby postavit na ponk a svítit si při práci přímo pod ruce. Použít je můžete i na zahradě nebo jimi svítit pod auto.

Nezapomeňte při řešení dílenské a zahradní výbavy na zásuvky a vypínače. Je nutné dbát na vysoký stupeň krytí IP, které zajišťuje bezpečné použití zejména ve venkovním prostředí a všude tam, kde je prašné nebo vlhké prostředí.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Výrobní závod českého výrobce svítidel Modus v České Lípě

V Česku roste počet pracujících vězňů. Na pokrytí poptávky firem to ale nestačí

24.3.2019 | Jakub Žižka, Botticelli s.r.o
Pro soukromé podniky pracuje nyní nejvíce vezňů za poslední 4 roky. Zaměstnávání vězňů přitom přináší firmám, vedle řešení nedostatku pracovních sil, i další výhody - nižší náklady, snazší reakce na sezónnost.
Novinky v designu interérů hotelů,

Hotely - designéři pracují s výraznými tvary i osvětlením

12.3.2019 | redakce
Hotely dnes ve svých vstupních halách vytvářejí originální a pro hosty přívětivé a pohodlné prostředí. Díky nim hostům též hned v prvních vteřinách po jejich příchodu předávají svůj příběh.

Retrofit z pohledu měření a regulace

18.2.2019 | Ing. Jan Vidim
Zařízení pro měření a regulaci (MaR), stejně jako ostatní systémy TZB, procházejí svým životním cyklem, na jehož konci je nutné systém rekonstruovat. Zásadní podmínkou úspěšného retrofitu je stanovit si požadovanou dobu životnosti rekonstruovaného zařízení.

Unipetrol a ČEZ rozšiřují nabídku sítě Benzina o dobíjení elektromobilů

16.2.2019 | ČEZ, a.s.
Na čerpacích stanicích Benzina bude možné stále častěji kromě klasických pohonných hmot „načerpat“ také elektřinu do elektromobilu. Nejnovější rychlonabíječka ČEZ byla uvedena do provozu v Českých Budějovicích na čerpací stanici Benzina v Nádražní ulici.

Napříč Baltem s hybridním pohonem

15.2.2019 | Břetislav Koč
Jak velkou baterii potřebuje hybridní trajekt? Kolik emisí ušetří? A jezdí něco takového v ČR?

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Elektrotechnika