Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vyměňte klasické světelné zdroje za LED technologii

Datum: 1.2.2019 4:23  |  Autor: Jana Matějková  |  Organizace: K & V ELEKTRO a.s.  |  Firemní zpráva

Šetřete vaše oči i peníze a vyměňte klasické žárovky za LED zdroje. Jejich výhodou je kromě úspornosti také dlouhá životnost a výkonnost.

K & V ELEKTRO a.s.
Strakonická 3155/1d
150 00 Praha 5 - Smíchov

tel.:+420 227 204 110
e-mail:
web:www.e1.cz

Vyměňte klasické světelné zdroje za LED technologii

Vybírat můžete podle velikosti patice nebo závitu, podle tvaru, výkonu, barvy vyzařovaného světla a úhlu vyzařování.
Za zmínku stojí řady Filament, které vynikají svým vzhledem. Díky pokročilému typu diod imitujícími vlákno, jsou podobné klasickým žárovkám. Jsou vhodné do svítidel, která mají zdroj přiznaný a viditelný, protože jsou velmi dekorativní.
Pokud máte v kanceláři zářivková svítidla, pouvažujte nad výměnou klasických zářivkových nebo halogenových trubic za LED trubice. Mají delší životnost a jejich výměna je neuvěřitelně snadná a rychlá.
Vybírat můžete z LED trubic Philips z řady LEDtube CorePro, které jsou cenově dostupným řešením pro náhradu zářivek T8. Nabízí oproti běžnému osvětlení významné úspory energie a jsou ekologickým řešení.
Při výběru světelných LED zdrojů myslete na to, kam je budete umisťovat a dbejte na správnou barvu vyzařovaného světla. Do ložnice, dětského nebo obývacího pokoje je dobré instalovat zdroje s teplým bílým světlem, které je vhodné pro relaxaci a nenaruší spánek. Naopak v pracovně je dobré svítit neutrálním bílým světlem, které podporuje aktivitu a bdělost.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Unipetrol a ČEZ rozšiřují nabídku sítě Benzina o dobíjení elektromobilů

16.2.2019 | ČEZ, a.s.
Na čerpacích stanicích Benzina bude možné stále častěji kromě klasických pohonných hmot „načerpat“ také elektřinu do elektromobilu. Nejnovější rychlonabíječka ČEZ byla uvedena do provozu v Českých Budějovicích na čerpací stanici Benzina v Nádražní ulici.

Napříč Baltem s hybridním pohonem

15.2.2019 | Břetislav Koč
Jak velkou baterii potřebuje hybridní trajekt? Kolik emisí ušetří? A jezdí něco takového v ČR?

Podzimní novinky Zumtobel a Thorn pro široké využití

1.1.2019 | Zumtobel Group
Multifunkční systém LED osvětlení, unikátní závěsné kancelářské svítidlo, světelný panel i nové výkonnější venkovní osvětlení. Skupina Zumtobel Group, světový lídr v oblasti komplexního řešení osvětlení, na podzim rozšířila portfolio značek Zumtobel a Thorn o několik zajímavých produktových novinek.
Osvětlení, ilustrační obrázek, foto redakce

Svítidla integrovaná do spotřebičů - trend 2019

28.12. 1:58   I v roce 2019 lze čekat, že dominantní roli budou hrát LED svítidla. Zajímavým trendem pro příští rok pak budou LED svítidla integrovaná do jiných spotřebičů, například do stropních ventilátorů. více >>>

Viessmann dal jméno závodnímu týmu Formule E

25.12.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Závody Formule E jsou reakcí na růst zájmu o elektromobiltu a přechod na nové zdroje energií. Proto se společnost Viessmann Group, která progresívně vyvýjí svou nabídku tepelné techniky, rozhodla dát své jméno týmu Viessmann Jaguar I-PACE eTROPHY GERMANY.

Témata 2019

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
CAD a BIM knihovny

Partneři - Elektrotechnika