Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Venkovní svítidla jsou příjemnou dekorací a pomohou ochránit váš majetek

Datum: 20.2.2019 4:30  |  Autor: Jana Matějková  |  Organizace: K & V ELEKTRO a.s.  |  Firemní zpráva

Pomalu se blíží jaro a je na čase přemýšlet jak oživit zahradu. K & V Elektro nabízí různé varianty zahradního osvětlení. Stačí si rozmyslet, kam potřebujete světlo umístit.

K & V ELEKTRO a.s.
Strakonická 3155/1d
150 00 Praha 5 - Smíchov

tel.:+420 227 204 110
e-mail:
web:www.kvelektro.cz

Venkovní svítidla jsou příjemnou dekorací a pomohou ochránit váš majetek

Venkovní sloupky jsou vhodné jako orientační body podél cesty. Pokud jimi chcete osvětlit větší plochu, doporučuje se pořídit vyšší podstavec. Naopak světla pojezdová usnadní parkování a orientaci při vjezdu na zahradu. Jsou odolná i vysokému tlaku, a proto přes ně můžete v klidu přejet autem.

V nabídce jsou i dekorativní zahradní svítidla, která lze umístit do záhonů nebo na trávník a budou příjemnou noční dekorací. Pro lepší viditelnost je dobré doplnit je i dalšími venkovními svítidly, která umístíte na terasu nebo fasádu domu. Tato svítidla vám nebudou nikde překážet, proto se hodí i na balkon. Jsou v nabídce nástěnná, stropní nebo zápustná.

Venkovní svítidla okolo domu se vyplatí pořídit s pohybovým čidlem, které se sepne, když zachytí v dané zóně pohyb. Jsou vhodná na příjezdové cesty nebo nepřehledná místa na zahradě. Poslouží i jako bezpečnostní systém v případě, že budete na dovolené.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

© ČEZ, a.s.

ČEZ nabízí elektrické vozy v balíčku s dobíječkou, kontrolou elektroinstalace a zelenou elektřinou

7.4.2019 | ČEZ, a.s.
Elektromobilitu jako komplexní službu začal pro domácnosti a živnostníky poskytovat ČEZ Prodej. Společně s koupeným vozem nabízí také wallbox, kontrolu dostatečné robustnosti elektroinstalace pro domácí dobíjení, čip pro dobíjení ve veřejných stanicích nebo zelenou elektřinu pro domácnosti elektromobilistů. ČEZ Prodej nabízí zároveň financování koupě elektromobilu prostřednictvím výhodného úvěru.

Studie: Elektromobily v Česku přibývají pomalu, důvodem je cena

5.4. 10:29   Počet elektromobilů v tuzemsku zvolna roste, proti dalším evropským státům však Česko výrazně zaostává. více >>>
Výrobní závod českého výrobce svítidel Modus v České Lípě

V Česku roste počet pracujících vězňů. Na pokrytí poptávky firem to ale nestačí

24.3.2019 | Jakub Žižka, Botticelli s.r.o
Pro soukromé podniky pracuje nyní nejvíce vezňů za poslední 4 roky. Zaměstnávání vězňů přitom přináší firmám, vedle řešení nedostatku pracovních sil, i další výhody - nižší náklady, snazší reakce na sezónnost.
Novinky v designu interérů hotelů,

Hotely - designéři pracují s výraznými tvary i osvětlením

12.3.2019 | redakce
Hotely dnes ve svých vstupních halách vytvářejí originální a pro hosty přívětivé a pohodlné prostředí. Díky nim hostům též hned v prvních vteřinách po jejich příchodu předávají svůj příběh.

Retrofit z pohledu měření a regulace

18.2.2019 | Ing. Jan Vidim
Zařízení pro měření a regulaci (MaR), stejně jako ostatní systémy TZB, procházejí svým životním cyklem, na jehož konci je nutné systém rekonstruovat. Zásadní podmínkou úspěšného retrofitu je stanovit si požadovanou dobu životnosti rekonstruovaného zařízení.

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Elektrotechnika