Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Prodlužte si kvalitu života s tísňovým tlačítkem Granny od Jablotronu

Za určitých životních situací se člověk stává méně soběstačný a mohou přijít nečekané situace. Nelze s ním být 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Chceme-li, aby se například senioři cítili ve svém domácím prostředí bezpečně co možná nejdéle, pak řešením může být Granny od Jablotronu. Jde o spojení maximobilu a osobního tísňového tlačítka.

Po jeho stisknutí dojde ihned k automatickému zavolání nebo poslání SMS na nastavená nouzová čísla, která mohou být rodinných příslušníků, sousedů, lékařů nebo sociálních pracovníků. V případě nouze zavolá maximobil až na 5 přednastavených čísel v určeném pořadí a pomoc je na cestě.

Granny tak může zásadním způsobem prodloužit život seniorů v domácím prostředí, aniž by se obávali, že zůstanou bez pomoci v případě úrazu nebo náhlé zdravotní nevolnosti. Sestavu lze rozšířit také o nástěnné tísňové tlačítko, které můžete umístit kdekoliv, třeba u postele nebo v koupelně.

Granny

Stolní GSM telefon si samozřejmě zachovává i všechny své základní funkce volání a psaní i čtení SMS. Telefon má velký displej a tlačítka, takže je ideální i pro lidi se zhoršeným zrakem a problémovou jemnou motorikou. Ovládání maximobilu je tak snadné, že ho zvládne i starší člověk. Můžete nastavit telefonní čísla nejbližších na tlačítka rychlé volby a poté se dovolá jedním stiskem. Díky Granny máte jistotu, že zůstanete v každodenním kontaktu se svými nejbližšími.

Osobní tísňové tlačítko lze používat i ve sprše nebo ve vaně. Bude všude s vámi připraveno zavolat pomoc v nouzi. Nic jiného pro přivolání pomoci nepotřebujete.

Doporučená cena Granny je 6 000 Kč.

Prohlédněte si video: Granny - Maximobil s tísňovým tlačítkem

 
 
Reklama