Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vačkové spínače v té nejvyšší kvalitě

Za dlouhou životností a bezporuchovostí vačkových spínačů od výrobce OBZOR Zlín stojí precizní výrobní zpracování, důkladné přezkoušení i výstupní kontroly mechanické a elektrické trvanlivosti.

Svým zákazníkům garantuje OBZOR 5letou záruku.
Svým zákazníkům garantuje OBZOR 5letou záruku.

Druhy a způsoby prováděných zkoušek vačkových spínačů předepisují elektrotechnické normy, jejichž splněním OBZOR garantuje způsobilost vačkových spínačů pro použití na evropských trzích. „Po sestavení spínačů je prováděna jejich 100% vizuální kontrola i funkční zkouška na elektrickém zkušebním zařízení. Ze závodu tak neodejde jediný vačkový spínač, který by nebyl pečlivě vyzkoušen a zkontrolován,“ říká Marek Beneda, obchodně technický zástupce společnosti OBZOR Zlín.

Vše pro spokojenost zákazníků

Svým zákazníkům garantuje OBZOR 5letou záruku, kterou dává najevo, že kvalitě svých výrobků opravdu věří. Za vše hovoří spokojení zákazníci: „S produkty společnosti OBZOR Zlín máme dlouholeté zkušenosti. Do našich výrobků jsme testovali i vačkové spínače od jiných výrobců, ale ukázalo se, že ty od OBZORu jsou kvalitativně na lepší úrovni,“ říká Ing. Vlasta Slámová, zástupkyně ředitele společnosti ALFA IN, tradičního českého výrobce svařovacích a plasmových řezacích strojů, transformátorů, plynových filtrů a elektrocentrál, a dodává: „Většinu vačkových spínačů využíváme pro svářecí stroje, u nichž slouží ke dvěma účelům. Prvním je jeho použití jako hlavního vypínače, tím druhým je pak ovládání změny výkonu svářecího stroje. Na začátku naší vzájemné spolupráce jsme odladili naše požadavky a OBZOR pro nás vyrobil spínače na míru: s osmi polohami spínání. Nestandardním přáním, kterému bylo ze strany výrobce vyhověno, byla i silnější aretace při přepínání jednotlivých poloh.“
OBZOR, výrobní družstvo Zlín
logo OBZOR, výrobní družstvo Zlín

Obzor se zaměřuje na výrobu elektromechanických výrobků, dílů pro automobilový průmysl, kovových dílů, vstřikování plastů a výsek těsnění. Společnost má oprávnění poskytovat náhradní plnění dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti.

 
 
Reklama