Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vačkové spínače na míru

Datum: 7.11.2018 01:05  |  Organizace: OBZOR, výrobní družstvo Zlín  |  Firemní zpráva

Vačkové spínače z kvalitních materiálů, s funkcí odpínače i 5letou zárukou. U zlínského výrobce, firmy OBZOR, si nyní můžete přesně takový vačkový spínač sami sestavit dle vlastních potřeb pro dům i průmysl.

OBZOR, výrobní družstvo Zlín
Na Slanici 378
76302 Zlín

tel.:+420 577 195 111
e-mail:
web:www.obzor.cz

Vačkové spínače nejsou pouze průmyslovou záležitostí, objednat, a dokonce sám navrhnout si ho může i domácí kutil. „Pokud pro svoji aplikaci potřebujete vačkový spínač, využijte praktický konfigurátor na našich webových stránkách, kde si jednoduše navolíte typovou řadu našich inovovaných spínačů VSN nebo VSR, schéma spínaní, způsob montáže i jeho vizuální podobu, kam spadá výběr čelní desky, štítku a ovládacího prvku,“ informuje Marek Beneda, obchodně technický poradce společnosti OBZOR Zlín, českého výrobce vačkových spínačů a domovní elektroinstalace, a pokračuje: „Ke svému spínači si dále můžete zvolit i příslušenství v podobě způsobu uzamykání klíčem nebo visacími zámky. Konfigurátor obsahuje také nabídku speciálního provedení spínačů, jako jsou například spínače se samočinným vratným pohybem nebo spínače mechanicky spojené vedle sebe. Celkový výběr poté odešlete jako klasickou objednávku přímo na OBZOR. Pokud ale váháte a potřebujete s výběrem vhodného spínače i jeho konstrukcí poradit, obraťte se na naše Oddělení technické podpory, které pomůže s požadavky na klasické i atypické spínače,“ informuje pan Marek Beneda.

DALŠÍ UŽITEČNÉ BONUSY

Spínače VSN a VSR podporují i bezpečnost při práci, proto je součástí každého vačkového spínače od OBZORU také certifikovaná funkce odpínače, která zajistí bezpečné odpojení od zdroje ve vypnuté poloze.

Vačkové spínače od firmy OBZOR garantují kvalitu materiálu i funkčnosti, což potvrzuje nejen dlouholetá zkušenost v oboru a výstupní kontrola každého spínače, ale také 5letá záruka.

Vačkové spínače na míru
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Výrobní závod českého výrobce svítidel Modus v České Lípě

V Česku roste počet pracujících vězňů. Na pokrytí poptávky firem to ale nestačí

24.3.2019 | Jakub Žižka, Botticelli s.r.o
Pro soukromé podniky pracuje nyní nejvíce vezňů za poslední 4 roky. Zaměstnávání vězňů přitom přináší firmám, vedle řešení nedostatku pracovních sil, i další výhody - nižší náklady, snazší reakce na sezónnost.
Novinky v designu interérů hotelů,

Hotely - designéři pracují s výraznými tvary i osvětlením

12.3.2019 | redakce
Hotely dnes ve svých vstupních halách vytvářejí originální a pro hosty přívětivé a pohodlné prostředí. Díky nim hostům též hned v prvních vteřinách po jejich příchodu předávají svůj příběh.

Retrofit z pohledu měření a regulace

18.2.2019 | Ing. Jan Vidim
Zařízení pro měření a regulaci (MaR), stejně jako ostatní systémy TZB, procházejí svým životním cyklem, na jehož konci je nutné systém rekonstruovat. Zásadní podmínkou úspěšného retrofitu je stanovit si požadovanou dobu životnosti rekonstruovaného zařízení.

Unipetrol a ČEZ rozšiřují nabídku sítě Benzina o dobíjení elektromobilů

16.2.2019 | ČEZ, a.s.
Na čerpacích stanicích Benzina bude možné stále častěji kromě klasických pohonných hmot „načerpat“ také elektřinu do elektromobilu. Nejnovější rychlonabíječka ČEZ byla uvedena do provozu v Českých Budějovicích na čerpací stanici Benzina v Nádražní ulici.

Napříč Baltem s hybridním pohonem

15.2.2019 | Břetislav Koč
Jak velkou baterii potřebuje hybridní trajekt? Kolik emisí ušetří? A jezdí něco takového v ČR?

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Elektrotechnika