Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vačkové spínače na míru

Datum: 7.11.2018 01:05  |  Organizace: OBZOR, výrobní družstvo Zlín  |  Firemní zpráva

Vačkové spínače z kvalitních materiálů, s funkcí odpínače i 5letou zárukou. U zlínského výrobce, firmy OBZOR, si nyní můžete přesně takový vačkový spínač sami sestavit dle vlastních potřeb pro dům i průmysl.

OBZOR, výrobní družstvo Zlín
Na Slanici 378
76302 Zlín

tel.:+420 577 195 111
e-mail:
web:www.obzor.cz

Vačkové spínače nejsou pouze průmyslovou záležitostí, objednat, a dokonce sám navrhnout si ho může i domácí kutil. „Pokud pro svoji aplikaci potřebujete vačkový spínač, využijte praktický konfigurátor na našich webových stránkách, kde si jednoduše navolíte typovou řadu našich inovovaných spínačů VSN nebo VSR, schéma spínaní, způsob montáže i jeho vizuální podobu, kam spadá výběr čelní desky, štítku a ovládacího prvku,“ informuje Marek Beneda, obchodně technický poradce společnosti OBZOR Zlín, českého výrobce vačkových spínačů a domovní elektroinstalace, a pokračuje: „Ke svému spínači si dále můžete zvolit i příslušenství v podobě způsobu uzamykání klíčem nebo visacími zámky. Konfigurátor obsahuje také nabídku speciálního provedení spínačů, jako jsou například spínače se samočinným vratným pohybem nebo spínače mechanicky spojené vedle sebe. Celkový výběr poté odešlete jako klasickou objednávku přímo na OBZOR. Pokud ale váháte a potřebujete s výběrem vhodného spínače i jeho konstrukcí poradit, obraťte se na naše Oddělení technické podpory, které pomůže s požadavky na klasické i atypické spínače,“ informuje pan Marek Beneda.

DALŠÍ UŽITEČNÉ BONUSY

Spínače VSN a VSR podporují i bezpečnost při práci, proto je součástí každého vačkového spínače od OBZORU také certifikovaná funkce odpínače, která zajistí bezpečné odpojení od zdroje ve vypnuté poloze.

Vačkové spínače od firmy OBZOR garantují kvalitu materiálu i funkčnosti, což potvrzuje nejen dlouholetá zkušenost v oboru a výstupní kontrola každého spínače, ale také 5letá záruka.

Vačkové spínače na míru
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 



Související z oboru

Velký nebo malý řídicí systém? Rozdíl v přístupech

20.11.2018 | Ing. Jan Vidim, Domat Control System s.r.o.
„Velikost“ řídicího systému má významný vliv na to, jak k němu přistupují jednotliví účastníci dodavatelského řetězce – investor, projektant, obchodník a realizační technik či programátor. Jak ale vlastně velikost určit – a jak ji vůbec definovat? Z hlediska měření a regulace můžeme vyzdvihnout dva hlavní faktory: rozsah a složitost.

Proběhla VII. mezinárodní konference LUMEN V4 2018

13.11.2018 | Jan Nekvapil, Ústav elektroenergetiky FEKT VUT Brno
Ve dnech 18.– 20. září 2018 se v prostorách Grand Hotelu v Třebíči uskutečnila VII. mezinárodní konference LUMEN V4 2018 zaměřená na problematiku týkající se světelné a osvětlovací techniky v oblasti vědy, výzkumu a praxe.

Autokalibrace čidel CO2

17.10.2018 | Ing. Jan Vidim, Domat Control System s.r.o.
Prostorová a kanálová čidla CO2 pro použití v systémech řízení budov jsou dnes prakticky bez výjimky osazena měřicími prvky, které pracují na principu NDIR (Nondispersive Infrared). Měří rozptyl infračerveného světla, ke kterému dochází na molekulách CO2 v měřicí komůrce.

Jeden luster nestačí. Trendy v interiérovom osvetlení

6.10.2018 | Hornbach
Osvetlenie v byte je jeden z najdôležitejších faktorov, ktoré vytvára atmosféru a ovplyvňuje našu náladu a psychiku. Nedostatok svetla, alebo naopak - príliš presvetlené priestory, nie sú príliš vhodné ani príjemné pre oči. Preto si výber počtu, intenzity a farebnosti osvetlenia pri zariaďovaní interiéru dobre premyslite.

Startují dotace na výměnu veřejného osvětlení

1.9.2018 | Ministerstvo životního prostředí
Ministerstvo životního prostředí vyhlašuje dotační výzvu s cílem snížit tzv. světelné znečištění. V Národním programu Životní prostředí má připraveno 30 milionů korun. Obce v chráněných krajinných oblastech mohou na rekonstrukci veřejného osvětlení získat až 2 miliony korun.

Témata 2018

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
Tabulky a výpočty

Partneři - Elektrotechnika