Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vačkové spínače na míru

Datum: 7.11.2018 01:05  |  Organizace: OBZOR, výrobní družstvo Zlín  |  Firemní zpráva

Vačkové spínače z kvalitních materiálů, s funkcí odpínače i 5letou zárukou. U zlínského výrobce, firmy OBZOR, si nyní můžete přesně takový vačkový spínač sami sestavit dle vlastních potřeb pro dům i průmysl.

OBZOR, výrobní družstvo Zlín
Na Slanici 378
76302 Zlín

tel.:+420 577 195 111
e-mail:
web:www.obzor.cz

Vačkové spínače nejsou pouze průmyslovou záležitostí, objednat, a dokonce sám navrhnout si ho může i domácí kutil. „Pokud pro svoji aplikaci potřebujete vačkový spínač, využijte praktický konfigurátor na našich webových stránkách, kde si jednoduše navolíte typovou řadu našich inovovaných spínačů VSN nebo VSR, schéma spínaní, způsob montáže i jeho vizuální podobu, kam spadá výběr čelní desky, štítku a ovládacího prvku,“ informuje Marek Beneda, obchodně technický poradce společnosti OBZOR Zlín, českého výrobce vačkových spínačů a domovní elektroinstalace, a pokračuje: „Ke svému spínači si dále můžete zvolit i příslušenství v podobě způsobu uzamykání klíčem nebo visacími zámky. Konfigurátor obsahuje také nabídku speciálního provedení spínačů, jako jsou například spínače se samočinným vratným pohybem nebo spínače mechanicky spojené vedle sebe. Celkový výběr poté odešlete jako klasickou objednávku přímo na OBZOR. Pokud ale váháte a potřebujete s výběrem vhodného spínače i jeho konstrukcí poradit, obraťte se na naše Oddělení technické podpory, které pomůže s požadavky na klasické i atypické spínače,“ informuje pan Marek Beneda.

DALŠÍ UŽITEČNÉ BONUSY

Spínače VSN a VSR podporují i bezpečnost při práci, proto je součástí každého vačkového spínače od OBZORU také certifikovaná funkce odpínače, která zajistí bezpečné odpojení od zdroje ve vypnuté poloze.

Vačkové spínače od firmy OBZOR garantují kvalitu materiálu i funkčnosti, což potvrzuje nejen dlouholetá zkušenost v oboru a výstupní kontrola každého spínače, ale také 5letá záruka.

Vačkové spínače na míru
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Podzimní novinky Zumtobel a Thorn pro široké využití

1.1.2019 | Zumtobel Group
Multifunkční systém LED osvětlení, unikátní závěsné kancelářské svítidlo, světelný panel i nové výkonnější venkovní osvětlení. Skupina Zumtobel Group, světový lídr v oblasti komplexního řešení osvětlení, na podzim rozšířila portfolio značek Zumtobel a Thorn o několik zajímavých produktových novinek.
Osvětlení, ilustrační obrázek, foto redakce

Svítidla integrovaná do spotřebičů - trend 2019

28.12. 1:58   I v roce 2019 lze čekat, že dominantní roli budou hrát LED svítidla. Zajímavým trendem pro příští rok pak budou LED svítidla integrovaná do jiných spotřebičů, například do stropních ventilátorů. více >>>

Viessmann dal jméno závodnímu týmu Formule E

25.12.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Závody Formule E jsou reakcí na růst zájmu o elektromobiltu a přechod na nové zdroje energií. Proto se společnost Viessmann Group, která progresívně vyvýjí svou nabídku tepelné techniky, rozhodla dát své jméno týmu Viessmann Jaguar I-PACE eTROPHY GERMANY.

Nižší a efektivněji využité vládní výdaje požaduje český strojírenský průmysl

14.12.2018 | redakce
Pokud má být trendem elektromobilita, je nutné posílit rozvodné sítě a výstavbu dobíjecích stanic. Pokud to má být společnost postavená na datech, neobejde se bez výstavby datových sítí s optickými kabely či sítí 5G. Je potřeba skloubit i globální trendy s investiční politikou.

Volkswagen ohlásil konec spalovacích motorů

5.12. 12:15   Poslední vozy s touto technologií vyvine v roce 2026 a prodávat je bude zhruba do roku 2040. více >>>

Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Elektrotechnika