Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Společnost Sauter AG zahájila spolupráci s UniPi.technology

Datum: 30.11.2018 4:08  |  Organizace: UniPi.technology  |  Firemní zpráva

Výrobce programovatelných logických automatů UniPi.technology bude nově dodávat zakázkový hardware švýcarské společnosti Sauter AG.

UniPi.technology
Jarní 44g
61400 Brno

tel.:+420 533 433 392
e-mail:
web:www.unipi.technology

Společnost Sauter AG zahájila spolupráci s UniPi.technology

Švýcarská společnost Sauter AG působí na trhu již od roku 1910 a patří mezi přední světové dodavatele technologií, služeb a řešení v oblasti automatizace místností a budov. Sortiment společnosti nově rozšíří i kompaktní programovatelné logické automaty vyráběné na zakázku českou firmou UniPi.technology. Kontroléry jsou založeny na jednotce Neuron S103, hliníkové šasi je ale opatřeno logem Sauter a obarvené standardní barvou společnou pro všechny produkty firmy. Ze softwarového hlediska je pak dle požadavku do jednotek implementován komunikační protokol BACnet. Tento protokol je v automatizaci budov užíván ke vzájemné komunikaci jednotlivých komponent automatizačních sestav. Integraci BACnetu umožnila softwarová otevřenost jednotek UniPi, u kterých zákazník není omezen na jeden proprietární řídící systém platformu a může vybírat mezi komerčními i open-source řešeními, případně využít otevřenou vývojářskou sadu SDK pro integraci stávajícího softwaru.

Dostupnost OEM programu

OEM verze jednotek UniPi je nabízena již od 20 objednaných kusů. Zákazník si může objednat jednotku ve vlastní barvě a s vlastní grafickou úpravou, možností je ale i zakázkový vývoj funkcionality či integrace různých technologií. Nově pak byly do OEM programu zahrnuty i jednotky z nejnovější produktové řady UniPi Axon.

Více o OEM programu

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Unipetrol a ČEZ rozšiřují nabídku sítě Benzina o dobíjení elektromobilů

16.2.2019 | ČEZ, a.s.
Na čerpacích stanicích Benzina bude možné stále častěji kromě klasických pohonných hmot „načerpat“ také elektřinu do elektromobilu. Nejnovější rychlonabíječka ČEZ byla uvedena do provozu v Českých Budějovicích na čerpací stanici Benzina v Nádražní ulici.

Napříč Baltem s hybridním pohonem

15.2.2019 | Břetislav Koč
Jak velkou baterii potřebuje hybridní trajekt? Kolik emisí ušetří? A jezdí něco takového v ČR?

Podzimní novinky Zumtobel a Thorn pro široké využití

1.1.2019 | Zumtobel Group
Multifunkční systém LED osvětlení, unikátní závěsné kancelářské svítidlo, světelný panel i nové výkonnější venkovní osvětlení. Skupina Zumtobel Group, světový lídr v oblasti komplexního řešení osvětlení, na podzim rozšířila portfolio značek Zumtobel a Thorn o několik zajímavých produktových novinek.
Osvětlení, ilustrační obrázek, foto redakce

Svítidla integrovaná do spotřebičů - trend 2019

28.12. 1:58   I v roce 2019 lze čekat, že dominantní roli budou hrát LED svítidla. Zajímavým trendem pro příští rok pak budou LED svítidla integrovaná do jiných spotřebičů, například do stropních ventilátorů. více >>>

Viessmann dal jméno závodnímu týmu Formule E

25.12.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Závody Formule E jsou reakcí na růst zájmu o elektromobiltu a přechod na nové zdroje energií. Proto se společnost Viessmann Group, která progresívně vyvýjí svou nabídku tepelné techniky, rozhodla dát své jméno týmu Viessmann Jaguar I-PACE eTROPHY GERMANY.

Témata 2019

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
Tabulky a výpočty

Partneři - Elektrotechnika