Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Společnost Sauter AG zahájila spolupráci s UniPi.technology

Datum: 30.11.2018 4:08  |  Organizace: UniPi.technology  |  Firemní zpráva

Výrobce programovatelných logických automatů UniPi.technology bude nově dodávat zakázkový hardware švýcarské společnosti Sauter AG.

UniPi.technology
Jarní 44g
61400 Brno

tel.:+420 533 433 392
e-mail:
web:www.unipi.technology

Společnost Sauter AG zahájila spolupráci s UniPi.technology

Švýcarská společnost Sauter AG působí na trhu již od roku 1910 a patří mezi přední světové dodavatele technologií, služeb a řešení v oblasti automatizace místností a budov. Sortiment společnosti nově rozšíří i kompaktní programovatelné logické automaty vyráběné na zakázku českou firmou UniPi.technology. Kontroléry jsou založeny na jednotce Neuron S103, hliníkové šasi je ale opatřeno logem Sauter a obarvené standardní barvou společnou pro všechny produkty firmy. Ze softwarového hlediska je pak dle požadavku do jednotek implementován komunikační protokol BACnet. Tento protokol je v automatizaci budov užíván ke vzájemné komunikaci jednotlivých komponent automatizačních sestav. Integraci BACnetu umožnila softwarová otevřenost jednotek UniPi, u kterých zákazník není omezen na jeden proprietární řídící systém platformu a může vybírat mezi komerčními i open-source řešeními, případně využít otevřenou vývojářskou sadu SDK pro integraci stávajícího softwaru.

Dostupnost OEM programu

OEM verze jednotek UniPi je nabízena již od 20 objednaných kusů. Zákazník si může objednat jednotku ve vlastní barvě a s vlastní grafickou úpravou, možností je ale i zakázkový vývoj funkcionality či integrace různých technologií. Nově pak byly do OEM programu zahrnuty i jednotky z nejnovější produktové řady UniPi Axon.

Více o OEM programu

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

© ČEZ, a.s.

ČEZ nabízí elektrické vozy v balíčku s dobíječkou, kontrolou elektroinstalace a zelenou elektřinou

7.4.2019 | ČEZ, a.s.
Elektromobilitu jako komplexní službu začal pro domácnosti a živnostníky poskytovat ČEZ Prodej. Společně s koupeným vozem nabízí také wallbox, kontrolu dostatečné robustnosti elektroinstalace pro domácí dobíjení, čip pro dobíjení ve veřejných stanicích nebo zelenou elektřinu pro domácnosti elektromobilistů. ČEZ Prodej nabízí zároveň financování koupě elektromobilu prostřednictvím výhodného úvěru.

Studie: Elektromobily v Česku přibývají pomalu, důvodem je cena

5.4. 10:29   Počet elektromobilů v tuzemsku zvolna roste, proti dalším evropským státům však Česko výrazně zaostává. více >>>
Výrobní závod českého výrobce svítidel Modus v České Lípě

V Česku roste počet pracujících vězňů. Na pokrytí poptávky firem to ale nestačí

24.3.2019 | Jakub Žižka, Botticelli s.r.o
Pro soukromé podniky pracuje nyní nejvíce vezňů za poslední 4 roky. Zaměstnávání vězňů přitom přináší firmám, vedle řešení nedostatku pracovních sil, i další výhody - nižší náklady, snazší reakce na sezónnost.
Novinky v designu interérů hotelů,

Hotely - designéři pracují s výraznými tvary i osvětlením

12.3.2019 | redakce
Hotely dnes ve svých vstupních halách vytvářejí originální a pro hosty přívětivé a pohodlné prostředí. Díky nim hostům též hned v prvních vteřinách po jejich příchodu předávají svůj příběh.

Retrofit z pohledu měření a regulace

18.2.2019 | Ing. Jan Vidim
Zařízení pro měření a regulaci (MaR), stejně jako ostatní systémy TZB, procházejí svým životním cyklem, na jehož konci je nutné systém rekonstruovat. Zásadní podmínkou úspěšného retrofitu je stanovit si požadovanou dobu životnosti rekonstruovaného zařízení.

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Elektrotechnika