Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Společnost Sauter AG zahájila spolupráci s UniPi.technology

Datum: 30.11.2018 4:08  |  Organizace: UniPi.technology  |  Firemní zpráva

Výrobce programovatelných logických automatů UniPi.technology bude nově dodávat zakázkový hardware švýcarské společnosti Sauter AG.

UniPi.technology
Jarní 44g
61400 Brno

tel.:+420 533 433 392
e-mail:
web:www.unipi.technology

Společnost Sauter AG zahájila spolupráci s UniPi.technology

Švýcarská společnost Sauter AG působí na trhu již od roku 1910 a patří mezi přední světové dodavatele technologií, služeb a řešení v oblasti automatizace místností a budov. Sortiment společnosti nově rozšíří i kompaktní programovatelné logické automaty vyráběné na zakázku českou firmou UniPi.technology. Kontroléry jsou založeny na jednotce Neuron S103, hliníkové šasi je ale opatřeno logem Sauter a obarvené standardní barvou společnou pro všechny produkty firmy. Ze softwarového hlediska je pak dle požadavku do jednotek implementován komunikační protokol BACnet. Tento protokol je v automatizaci budov užíván ke vzájemné komunikaci jednotlivých komponent automatizačních sestav. Integraci BACnetu umožnila softwarová otevřenost jednotek UniPi, u kterých zákazník není omezen na jeden proprietární řídící systém platformu a může vybírat mezi komerčními i open-source řešeními, případně využít otevřenou vývojářskou sadu SDK pro integraci stávajícího softwaru.

Dostupnost OEM programu

OEM verze jednotek UniPi je nabízena již od 20 objednaných kusů. Zákazník si může objednat jednotku ve vlastní barvě a s vlastní grafickou úpravou, možností je ale i zakázkový vývoj funkcionality či integrace různých technologií. Nově pak byly do OEM programu zahrnuty i jednotky z nejnovější produktové řady UniPi Axon.

Více o OEM programu

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Nižší a efektivněji využité vládní výdaje požaduje český strojírenský průmysl

14.12.2018 | redakce
Pokud má být trendem elektromobilita, je nutné posílit rozvodné sítě a výstavbu dobíjecích stanic. Pokud to má být společnost postavená na datech, neobejde se bez výstavby datových sítí s optickými kabely či sítí 5G. Je potřeba skloubit i globální trendy s investiční politikou.

Volkswagen ohlásil konec spalovacích motorů

5.12. 12:15   Poslední vozy s touto technologií vyvine v roce 2026 a prodávat je bude zhruba do roku 2040. více >>>
Divadlo Disk, foto: Eva Nečasová

VIDEO: Řízení osvětlení systémem HDL BusPro v divadle Disk

29.11. 13:13   Divadlo Disk Akademie múzických umění v Praze prošlo v roce 2017 rekonstrukcí. Osvětlení sálu, lávek a provaziště je řízeno systémem HDL BusPro. Jak systém funguje, se dozvíte v naší reportáži. více >>>

Mezinárodní strojírenský veletrh, Brno 2018

21.11.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Neoddiskutovatelná tradice MSV a rekordní zájem vystavovatelů, 50 % ze zahraničí, to je letošní „svátek“ mezinárodního strojírenství. MSV 2018 žije hlavně průmyslovou automatizací, robotikou, prezentací měřící, řídící, automatizační a regulační techniky zahrnující všechny obory veletrhu.

Velký nebo malý řídicí systém? Rozdíl v přístupech

20.11.2018 | Ing. Jan Vidim, Domat Control System s.r.o.
„Velikost“ řídicího systému má významný vliv na to, jak k němu přistupují jednotliví účastníci dodavatelského řetězce – investor, projektant, obchodník a realizační technik či programátor. Jak ale vlastně velikost určit – a jak ji vůbec definovat? Z hlediska měření a regulace můžeme vyzdvihnout dva hlavní faktory: rozsah a složitost.

Témata 2018

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
Tabulky a výpočty

Partneři - Elektrotechnika