Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

VII. Konference visegrádských zemí pro osvětlení LUMEN V4 2018

Datum: 13.9.2018 03:00  |  Organizace: Vysoké učení technické v Brně Fakulta stavební  |  Firemní zpráva

Rádi bychom Vás srdečně pozvali na konferenci, kterou připravili Česká společnost pro osvětlování a Vysoké učení technické v Brně, Ústav elektroenergetiky Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií.

Vysoké učení technické v Brně Fakulta stavební
Veveří 331/95
602 00 Brno

tel.:+420 541 141 111

web:www.fce.vutbr.cz

V pořadí již 7. konference LUMEN V4 2018 navazuje na loňský ročník pořádaný Polskou společností pro osvětlování.

Jedná se o konferenci týkající se problematiky světelné a osvětlovací techniky v oblasti vědy, výzkumu a praxe. Konference je určena pro projektanty, vědecké a akademické pracovníky, architekty, hygieniky, realizátory elektroinstalací, prodejce, investory, provozovatele a správce osvětlení, stejně tak i pro širokou veřejnost se zájmem o oblast světelné techniky.

Kromě odborných přednášek, rozdělených do tří konferenčních dní, je zařazen také kulturní program ve formě uvítacího večírku, společného výletu a společenského večera.

Konference se tak může zúčastnit prakticky každý zájemce o informace z oboru, přednášející, který chce prezentovat výsledky své práce anebo vystavovatelé prezentující své výrobky či služby. Účastníkem může být také samozřejmě i libovolná doprovázející osoba, jedinou podmínkou je však registrace účastníka a úhrada příslušného konferenčního poplatku. Registrace probíhá do 3. září na stránkách konference.

Konference se uskuteční ve dnech 18. - 20. 9. 2018 v prostorách Grand Hotelu v Třebíči. Těšíme se na Vaši účast. 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Unipetrol a ČEZ rozšiřují nabídku sítě Benzina o dobíjení elektromobilů

16.2.2019 | ČEZ, a.s.
Na čerpacích stanicích Benzina bude možné stále častěji kromě klasických pohonných hmot „načerpat“ také elektřinu do elektromobilu. Nejnovější rychlonabíječka ČEZ byla uvedena do provozu v Českých Budějovicích na čerpací stanici Benzina v Nádražní ulici.

Napříč Baltem s hybridním pohonem

15.2.2019 | Břetislav Koč
Jak velkou baterii potřebuje hybridní trajekt? Kolik emisí ušetří? A jezdí něco takového v ČR?

Podzimní novinky Zumtobel a Thorn pro široké využití

1.1.2019 | Zumtobel Group
Multifunkční systém LED osvětlení, unikátní závěsné kancelářské svítidlo, světelný panel i nové výkonnější venkovní osvětlení. Skupina Zumtobel Group, světový lídr v oblasti komplexního řešení osvětlení, na podzim rozšířila portfolio značek Zumtobel a Thorn o několik zajímavých produktových novinek.
Osvětlení, ilustrační obrázek, foto redakce

Svítidla integrovaná do spotřebičů - trend 2019

28.12. 1:58   I v roce 2019 lze čekat, že dominantní roli budou hrát LED svítidla. Zajímavým trendem pro příští rok pak budou LED svítidla integrovaná do jiných spotřebičů, například do stropních ventilátorů. více >>>

Viessmann dal jméno závodnímu týmu Formule E

25.12.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Závody Formule E jsou reakcí na růst zájmu o elektromobiltu a přechod na nové zdroje energií. Proto se společnost Viessmann Group, která progresívně vyvýjí svou nabídku tepelné techniky, rozhodla dát své jméno týmu Viessmann Jaguar I-PACE eTROPHY GERMANY.

Témata 2019

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
CAD a BIM knihovny

Partneři - Elektrotechnika