Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Conrad se představí na letošní elektrotechnické výstavě Sonepar

Conrad Business Supplies je partnerem letošního 26. ročníku elektrotechnické výstavy Sonepar. Na akci předvede mimo jiné výrobky vlastních privátních značek jako je Voltcraft, Toolcraft, či Renkforce.

Conrad se představí na letošní elektrotechnické výstavě Sonepar

Na již tradiční akci, která poběhne v Hradci Králové ve dnech 5. - 6. září, se sejdou odborníci na elektrotechniku z celé ČR a představí se zde více než 100 vystavovatelů. Conrad Business Supplies se veletrhu účastní potřetí. „Sonepar je pro nás skvělou příležitostí potkat se s našimi firemními zákazníky, získat od nich zpětnou vazbu a představit jim novinky z našeho sortimentu. Na stánku o rozloze 24 m² letos představíme více než 130 vybraných výrobků, highlitem bude třeba novinka, digitální proudové kleště s multimetrem VOLTCRAFT VC-740 E naší privátní značky,” říká produktový manažer Bohdan Roule z Conradu. Celkově má Conrad Business Supplies v nabídce na 230 tisíc výrobků určených pro profesionály z oboru elektrotechniky, elektromechaniky, ale také pro lidi pečující o údržbu budov nebo z oblasti technického vzdělávání žáků i budoucích odborníků. Kromě toho se Conrad zaměřuje také na tzv. makery a pokročilé kulity. Právě pro ně je určena jeho nová privátní značka MAKERFACTORY, kterou nedávno představil.

Na stánku Conradu si návštěvníci budou moci mimo jiné vyzkoušet 3D tiskárnu Flashforge Dreamer Dual. Ta zvládne vytisknout objekty s vysokým rozlišením, její výkonná jednotka extrudéru a všestranná uzavřená tisková komora navíc umožňují při tvorbě využívat širokou řadu materiálů. Celková koncepce stánku je navržena tak, aby si návštěvníci výstavy mohli produkty nejen prohlédnout, ale také sami vyzkoušet.

Conrad
logo Conrad

Conrad je mezinárodní prodejce potřeb pro techniky a elektrotechniky s tradicí od roku 1923. Nabízí na 230 tisíc výrobků světových značek, např. Fluke v měřicích přístrojích, termokamery od Flir či pájecí stanice od Wellera, ale i vlastní privátní značky ...

 
 
Reklama