Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Conrad spustil odborný blog pro elektrotechniky i náročné kutily

Mezinárodní prodejce elektroniky a techniky spustil odborný blog pro profesionály, specialisty a všechny, kteří se zajímají o klasické bastlení, chytrou domácnost či 3D tisk. Nabídne zde recenze produktů, návody, videa i novinky z oboru.

Nový blog bude přinášet nejen novinky ze sortimentu Conrada, ale i vysoce odborný obsah. „Spuštění odborného blogu pro nás představuje logickou nadstavbu našich služeb pro profesionály. Technika a elektrotechnika nás baví, máme rádi novinky, sledujeme a zakládáme si na kvalitních službách. To vše se promítne i do našeho blogu. Jsem toho názoru, že podobná platforma zde doposud chyběla. Náš obsah bude velmi odborný a obstojí i u náročných zákazníků,“ říká autor myšlenky blogu Jiří Maier z Conrad Business Supplies.

Součástí blogu je i rubrika přímo zaměřená na údržbu, opravy a provoz. V ní čtenáři najdou např. článek o digitálním multimetru s integrovanou termokamerou FLUKE 279 FC nebo o chytrých kouřových hlásičích. Je zde také recenze odolného a přesného multimetru VOLTCRAFT VC-890 OLED a řada dalšího čtení. V sekci videa nově přibyl test pájecí stanice Toolcraft TS-100.

Conrad nabízí více než 230 tisíc výrobků pro odborníky a pokročilé kutily. Všem nabízí vysoce profesionální pomůcky i materiál od světových značek – třeba Fluke v měřicích přístrojích, termokamery od Fliru či pájecí stanice od Wellera, ale i vlastní privátní značky jako Voltcraft, Toolcraft, Renkforce, TRU Components či Sygonix.


Conrad
logo Conrad

Conrad je mezinárodní prodejce potřeb pro techniky a elektrotechniky s tradicí od roku 1923. Nabízí na 230 tisíc výrobků světových značek, např. Fluke v měřicích přístrojích, termokamery od Flir či pájecí stanice od Wellera, ale i vlastní privátní značky ...

 
 
Reklama