Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Dokonalý ovladač

Na detailech záleží. To bude možná první, na co pomyslíte, až v ruce budete držet nový dálkový ovladač Nina IO pro centrální ovládaní až 60 zařízení (stínění, světla, vjezdové brány, garážová vrata ad.). Jeho dotyková obrazovka a ergonomie vás okouzlí, nové funkce zase dost možná zpříjemní každý váš den.

Letošní novinky Nina IO a Nina Timer IO od Somfy by vám zkrátka neměly uniknout z několika důvodů. Jedná se o produkty, které posouvají ovládání domácnosti na intuitivní záležitost. Zní to možná nadneseně, ale je to tak. Dotyková obrazovka s jednoduchým uživatelským rozhraním zaručuje rychlé, přehledné a snadné ovládání celé domácnosti, které zvládne každý její člen. Stačí jeden dotek a můžete ovládat, integrovat, ukládat do paměti a nastavovat všechna zařízení ve svém domě. Skvělá ergonomie a příjemný povrch zase dokážou proměnit užívání ovladačů v zážitek.

A jaké nabízí Nina funkce?


Nina IO

  • přesné ovládání až 60 jednotlivých zařízení nebo 30 jejich skupin
  • vytváření scénářů chování domácnosti
  • rozpoznání všech zařízení a jejich ovládání z jediného displeje
  • ovládání pohybem (u produktů Somfy) – stačí se dotknout obrazovky a ovládat zařízení jednoduchým pohybem ruky
  • čtyři různé barvy a materiály krytů

Nina Timer IO je centrální dálkové ovládání se všemi výhodami ovladače Nina doplněné o funkci časovače. Takže si stačí naprogramovat scénáře dle vašich potřeb nebo běžně stráveného dne a ovladač může řídit domácnost za vás.

více na www.somfy.cz
 
 
Reklama