Potřebujete pro váš bytový dům vyřešit
financování oprav
rekonstrukci kotelny
úspory energií
větrání
registrace
Rekonstrukce a provoz bytových domů
Motto: Nové povinnosti k elektromobilitě a vyúčtování vody a tepla.
Zdroje financí z nových dotací.
středa 3. 11. 2021
Praha
registrace
Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Nabíjecí stanice pro elektromobily Wallbox I-CON vhodné do privátního prostředí

Díky neobyčejnému designu lze nabíjecí stanice pro elektromobily Gewiss Wallbox I-CON perfektně začlenit do privátního prostředí. Vyznačují se elegantní konstrukcí a jedinečnými vlastnostmi.

Díky neobyčejnému designu lze nabíjecí stanice pro elektromobily Gewiss Wallbox I-CON perfektně začlenit do privátního prostředí. Vyznačují se elegantní konstrukcí a jedinečnými vlastnostmi.

Jaké výhody nabíjecí stanice Wallbox I-CON nabízí?


Nabíjení jednou rukou: Nabíjecí stanice Wallbox I-CON má „jednoruční“ zásuvku. Protože zásuvka nemá žádnou odklápěcí krytku, může do ní
uživatel zapojit kabel jen jednou rukou.

Aplikace Bluetooth: S konfigurací pomocí aplikace je uvedení do provozu a údržba stanice zvláště pro instalatéra snadná, rychlá a intuitivní.

Inteligentní správa: Stanice vybavené funkcí DLM READY přizpůsobují nabíjecí výkon automaticky disponibilnímu výkonu v domě.

Částečně zapuštěná montáž: Jedinečná výhoda stanice Wallbox I-CON je, že ji lze namontovat buď na omítku nebo pomocí vestavné krabice i částečně pod omítku. Tyto dvě možnosti poskytují uživateli volbu i pro dodatečnou montáž.

V nabídce najdete typ bez kabelu (GWJ3103A) a s 5m kabelem (GWJ3113A) s nabíjecím výkonem 11 kW. Oba jsou dostupné na našem e-shopu www.est-shop.cz/elektromobilita.

Produktový list


Elektro-System-Technik s.r.o.
logo Elektro-System-Technik s.r.o.

Již 30 let působíme na českém trhu a exkluzivně vám nabízíme elektroinstalační materiál, osvětlovací techniku, vzduchotechniku, komunikační systémy a kabely renomovaných výrobců z Německa, Francie, Belgie, Rakouska či Itálie, kteří patří ke špičce ve svém ...

 
 
Reklama