Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vyměňte osvětlení bez vysokých investic - plaťte za něj úsporami

Datum: 5.10.2018 4:28  |  Autor: Zdeněk Medřický  |  Organizace: FAWOO TECH CZ s.r.o.  |  Firemní zpráva

Společnost FAWOO TECH spustila novou službu, která povzbudí podniky a veřejný sektor k výměně starých zářivek za nejmodernější led trubice, které pomáhají šetřit životní prostředí, energii i peníze.

FAWOO TECH CZ s.r.o.
Tovární 391
26701 Králův Dvůr

tel.:774 632 966
e-mail:
web:www.led4industry.cz

Vyměňte osvětlení bez vysokých investic - plaťte za něj úsporami

Tato služba využívá vysoce kvalitních finských led trubic, jejichž životnost výrazně převyšuje dobu pronájmu.
Vysoká životnost tak umožňuje jejich pronájem i v náročných průmyslových podmínkách.

Namísto pořízení LED trubic tak s námi zákazník uzavře nájemní smlouvu. Společnost FAWOO TECH CZ pak nejenom zajistí a nainstaluje produkty, ale také udržuje a opravuje osvětlení po dobu pěti let resp.sedmi let. Zákazník platí za službu měsíční poplatek, obvykle nižší než měsíční úspory generované LED trubicemi.

Počáteční investice zákazníka je nulová. Spořit začíná zákazník okamžitě snížením spotřeby elektřiny. Stále větší počet podniků a subjektů veřejného sektoru uvažuje o alternativách šetřících energii a snižování emisí. Přesto se mnoho z nich rozhoduje pro řešení méně šetrná k životnímu prostředí.

Například v oblasti veřejných zakázek bývá vybrané řešení velmi často řešením s nejnižšími pořizovacími náklady, i když je třeba provést srovnání mezi celkovými náklady na životní cyklus výrobků. Výměna běžných zářivek v rámci služby pronájmu LED trubic je zcela bezriziková alternativa: není zapotřebí žádné investice, úspora pokrývá nájemné a často zůstanou ještě nějaké peníze navíc. Nezávaznou nabídku na míru žádejte na prodej@ledtrubicevaltavalo.cz.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Unipetrol a ČEZ rozšiřují nabídku sítě Benzina o dobíjení elektromobilů

16.2.2019 | ČEZ, a.s.
Na čerpacích stanicích Benzina bude možné stále častěji kromě klasických pohonných hmot „načerpat“ také elektřinu do elektromobilu. Nejnovější rychlonabíječka ČEZ byla uvedena do provozu v Českých Budějovicích na čerpací stanici Benzina v Nádražní ulici.

Napříč Baltem s hybridním pohonem

15.2.2019 | Břetislav Koč
Jak velkou baterii potřebuje hybridní trajekt? Kolik emisí ušetří? A jezdí něco takového v ČR?

Podzimní novinky Zumtobel a Thorn pro široké využití

1.1.2019 | Zumtobel Group
Multifunkční systém LED osvětlení, unikátní závěsné kancelářské svítidlo, světelný panel i nové výkonnější venkovní osvětlení. Skupina Zumtobel Group, světový lídr v oblasti komplexního řešení osvětlení, na podzim rozšířila portfolio značek Zumtobel a Thorn o několik zajímavých produktových novinek.
Osvětlení, ilustrační obrázek, foto redakce

Svítidla integrovaná do spotřebičů - trend 2019

28.12. 1:58   I v roce 2019 lze čekat, že dominantní roli budou hrát LED svítidla. Zajímavým trendem pro příští rok pak budou LED svítidla integrovaná do jiných spotřebičů, například do stropních ventilátorů. více >>>

Viessmann dal jméno závodnímu týmu Formule E

25.12.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Závody Formule E jsou reakcí na růst zájmu o elektromobiltu a přechod na nové zdroje energií. Proto se společnost Viessmann Group, která progresívně vyvýjí svou nabídku tepelné techniky, rozhodla dát své jméno týmu Viessmann Jaguar I-PACE eTROPHY GERMANY.

Témata 2019

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
technická podpora výrobců

Partneři - Elektrotechnika