Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vyměňte osvětlení bez vysokých investic - plaťte za něj úsporami

Datum: 5.10.2018 4:28  |  Autor: Zdeněk Medřický  |  Organizace: FAWOO TECH CZ s.r.o.  |  Firemní zpráva

Společnost FAWOO TECH spustila novou službu, která povzbudí podniky a veřejný sektor k výměně starých zářivek za nejmodernější led trubice, které pomáhají šetřit životní prostředí, energii i peníze.

FAWOO TECH CZ s.r.o.
Tovární 391
26701 Králův Dvůr

tel.:774 632 966
e-mail:
web:www.led4industry.cz

Vyměňte osvětlení bez vysokých investic - plaťte za něj úsporami

Tato služba využívá vysoce kvalitních finských led trubic, jejichž životnost výrazně převyšuje dobu pronájmu.
Vysoká životnost tak umožňuje jejich pronájem i v náročných průmyslových podmínkách.

Namísto pořízení LED trubic tak s námi zákazník uzavře nájemní smlouvu. Společnost FAWOO TECH CZ pak nejenom zajistí a nainstaluje produkty, ale také udržuje a opravuje osvětlení po dobu pěti let resp.sedmi let. Zákazník platí za službu měsíční poplatek, obvykle nižší než měsíční úspory generované LED trubicemi.

Počáteční investice zákazníka je nulová. Spořit začíná zákazník okamžitě snížením spotřeby elektřiny. Stále větší počet podniků a subjektů veřejného sektoru uvažuje o alternativách šetřících energii a snižování emisí. Přesto se mnoho z nich rozhoduje pro řešení méně šetrná k životnímu prostředí.

Například v oblasti veřejných zakázek bývá vybrané řešení velmi často řešením s nejnižšími pořizovacími náklady, i když je třeba provést srovnání mezi celkovými náklady na životní cyklus výrobků. Výměna běžných zářivek v rámci služby pronájmu LED trubic je zcela bezriziková alternativa: není zapotřebí žádné investice, úspora pokrývá nájemné a často zůstanou ještě nějaké peníze navíc. Nezávaznou nabídku na míru žádejte na prodej@ledtrubicevaltavalo.cz.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Nižší a efektivněji využité vládní výdaje požaduje český strojírenský průmysl

14.12.2018 | redakce
Pokud má být trendem elektromobilita, je nutné posílit rozvodné sítě a výstavbu dobíjecích stanic. Pokud to má být společnost postavená na datech, neobejde se bez výstavby datových sítí s optickými kabely či sítí 5G. Je potřeba skloubit i globální trendy s investiční politikou.

Volkswagen ohlásil konec spalovacích motorů

5.12. 12:15   Poslední vozy s touto technologií vyvine v roce 2026 a prodávat je bude zhruba do roku 2040. více >>>
Divadlo Disk, foto: Eva Nečasová

VIDEO: Řízení osvětlení systémem HDL BusPro v divadle Disk

29.11. 13:13   Divadlo Disk Akademie múzických umění v Praze prošlo v roce 2017 rekonstrukcí. Osvětlení sálu, lávek a provaziště je řízeno systémem HDL BusPro. Jak systém funguje, se dozvíte v naší reportáži. více >>>

Mezinárodní strojírenský veletrh, Brno 2018

21.11.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Neoddiskutovatelná tradice MSV a rekordní zájem vystavovatelů, 50 % ze zahraničí, to je letošní „svátek“ mezinárodního strojírenství. MSV 2018 žije hlavně průmyslovou automatizací, robotikou, prezentací měřící, řídící, automatizační a regulační techniky zahrnující všechny obory veletrhu.

Velký nebo malý řídicí systém? Rozdíl v přístupech

20.11.2018 | Ing. Jan Vidim, Domat Control System s.r.o.
„Velikost“ řídicího systému má významný vliv na to, jak k němu přistupují jednotliví účastníci dodavatelského řetězce – investor, projektant, obchodník a realizační technik či programátor. Jak ale vlastně velikost určit – a jak ji vůbec definovat? Z hlediska měření a regulace můžeme vyzdvihnout dva hlavní faktory: rozsah a složitost.

Témata 2018

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
CAD a BIM knihovny

Partneři - Elektrotechnika