Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vyměňte osvětlení bez vysokých investic - plaťte za něj úsporami

Datum: 5.10.2018 4:28  |  Autor: Zdeněk Medřický  |  Organizace: FAWOO TECH CZ s.r.o.  |  Firemní zpráva

Společnost FAWOO TECH spustila novou službu, která povzbudí podniky a veřejný sektor k výměně starých zářivek za nejmodernější led trubice, které pomáhají šetřit životní prostředí, energii i peníze.

FAWOO TECH CZ s.r.o.
Tovární 391
26701 Králův Dvůr

tel.:774 632 966
e-mail:
web:www.led4industry.cz

Vyměňte osvětlení bez vysokých investic - plaťte za něj úsporami

Tato služba využívá vysoce kvalitních finských led trubic, jejichž životnost výrazně převyšuje dobu pronájmu.
Vysoká životnost tak umožňuje jejich pronájem i v náročných průmyslových podmínkách.

Namísto pořízení LED trubic tak s námi zákazník uzavře nájemní smlouvu. Společnost FAWOO TECH CZ pak nejenom zajistí a nainstaluje produkty, ale také udržuje a opravuje osvětlení po dobu pěti let resp.sedmi let. Zákazník platí za službu měsíční poplatek, obvykle nižší než měsíční úspory generované LED trubicemi.

Počáteční investice zákazníka je nulová. Spořit začíná zákazník okamžitě snížením spotřeby elektřiny. Stále větší počet podniků a subjektů veřejného sektoru uvažuje o alternativách šetřících energii a snižování emisí. Přesto se mnoho z nich rozhoduje pro řešení méně šetrná k životnímu prostředí.

Například v oblasti veřejných zakázek bývá vybrané řešení velmi často řešením s nejnižšími pořizovacími náklady, i když je třeba provést srovnání mezi celkovými náklady na životní cyklus výrobků. Výměna běžných zářivek v rámci služby pronájmu LED trubic je zcela bezriziková alternativa: není zapotřebí žádné investice, úspora pokrývá nájemné a často zůstanou ještě nějaké peníze navíc. Nezávaznou nabídku na míru žádejte na prodej@ledtrubicevaltavalo.cz.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Autokalibrace čidel CO2

17.10.2018 | Ing. Jan Vidim, Domat Control System s.r.o.
Prostorová a kanálová čidla CO2 pro použití v systémech řízení budov jsou dnes prakticky bez výjimky osazena měřicími prvky, které pracují na principu NDIR (Nondispersive Infrared). Měří rozptyl infračerveného světla, ke kterému dochází na molekulách CO2 v měřicí komůrce.

Jeden luster nestačí. Trendy v interiérovom osvetlení

6.10.2018 | Hornbach
Osvetlenie v byte je jeden z najdôležitejších faktorov, ktoré vytvára atmosféru a ovplyvňuje našu náladu a psychiku. Nedostatok svetla, alebo naopak - príliš presvetlené priestory, nie sú príliš vhodné ani príjemné pre oči. Preto si výber počtu, intenzity a farebnosti osvetlenia pri zariaďovaní interiéru dobre premyslite.

SIGNAL festival představí divákům české umělecké naděje vybrané v otevřené grantové výzvě

3.8. 03:00   Čtveřice mladých umělců a uměleckých skupin obohatí svými instalacemi hlavní program festivalu světla SIGNAL. více >>>

Témata 2018

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
Tabulky a výpočty

Partneři - Elektrotechnika

 
 

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu, děláte PENB nebo audit? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška