Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vyměňte osvětlení bez vysokých investic - plaťte za něj úsporami

Datum: 5.10.2018 4:28  |  Autor: Zdeněk Medřický  |  Organizace: FAWOO TECH CZ s.r.o.  |  Firemní zpráva

Společnost FAWOO TECH spustila novou službu, která povzbudí podniky a veřejný sektor k výměně starých zářivek za nejmodernější led trubice, které pomáhají šetřit životní prostředí, energii i peníze.

FAWOO TECH CZ s.r.o.
Tovární 391
26701 Králův Dvůr

tel.:774 632 966
e-mail:
web:www.led4industry.cz

Vyměňte osvětlení bez vysokých investic - plaťte za něj úsporami

Tato služba využívá vysoce kvalitních finských led trubic, jejichž životnost výrazně převyšuje dobu pronájmu.
Vysoká životnost tak umožňuje jejich pronájem i v náročných průmyslových podmínkách.

Namísto pořízení LED trubic tak s námi zákazník uzavře nájemní smlouvu. Společnost FAWOO TECH CZ pak nejenom zajistí a nainstaluje produkty, ale také udržuje a opravuje osvětlení po dobu pěti let resp.sedmi let. Zákazník platí za službu měsíční poplatek, obvykle nižší než měsíční úspory generované LED trubicemi.

Počáteční investice zákazníka je nulová. Spořit začíná zákazník okamžitě snížením spotřeby elektřiny. Stále větší počet podniků a subjektů veřejného sektoru uvažuje o alternativách šetřících energii a snižování emisí. Přesto se mnoho z nich rozhoduje pro řešení méně šetrná k životnímu prostředí.

Například v oblasti veřejných zakázek bývá vybrané řešení velmi často řešením s nejnižšími pořizovacími náklady, i když je třeba provést srovnání mezi celkovými náklady na životní cyklus výrobků. Výměna běžných zářivek v rámci služby pronájmu LED trubic je zcela bezriziková alternativa: není zapotřebí žádné investice, úspora pokrývá nájemné a často zůstanou ještě nějaké peníze navíc. Nezávaznou nabídku na míru žádejte na prodej@ledtrubicevaltavalo.cz.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Z článku Osvětlení Zumtobel nachází uplatnění ve výrobních podnicích i chemickém průmyslu, zdroj TZB-info

Možnosti úspor v osvětlovacích soustavách

7.5.2019 | Ing. Mgr. Michal Staša, SEVEn, The Energy Efficiency Center, z.ú.
Při rekonstrukci původní zářivkové soustavy je možné počítat s dobou návratnosti cca 6-10 let. Dobu návratnosti samozřejmě zvyšuje započítání rekonstrukce elektroinstalace a případné doplnění řídicího systému.
© ČEZ, a.s.

ČEZ nabízí elektrické vozy v balíčku s dobíječkou, kontrolou elektroinstalace a zelenou elektřinou

7.4.2019 | ČEZ, a.s.
Elektromobilitu jako komplexní službu začal pro domácnosti a živnostníky poskytovat ČEZ Prodej. Společně s koupeným vozem nabízí také wallbox, kontrolu dostatečné robustnosti elektroinstalace pro domácí dobíjení, čip pro dobíjení ve veřejných stanicích nebo zelenou elektřinu pro domácnosti elektromobilistů. ČEZ Prodej nabízí zároveň financování koupě elektromobilu prostřednictvím výhodného úvěru.

Studie: Elektromobily v Česku přibývají pomalu, důvodem je cena

5.4. 10:29   Počet elektromobilů v tuzemsku zvolna roste, proti dalším evropským státům však Česko výrazně zaostává. více >>>
Výrobní závod českého výrobce svítidel Modus v České Lípě

V Česku roste počet pracujících vězňů. Na pokrytí poptávky firem to ale nestačí

24.3.2019 | Jakub Žižka, Botticelli s.r.o
Pro soukromé podniky pracuje nyní nejvíce vezňů za poslední 4 roky. Zaměstnávání vězňů přitom přináší firmám, vedle řešení nedostatku pracovních sil, i další výhody - nižší náklady, snazší reakce na sezónnost.
Novinky v designu interérů hotelů,

Hotely - designéři pracují s výraznými tvary i osvětlením

12.3.2019 | redakce
Hotely dnes ve svých vstupních halách vytvářejí originální a pro hosty přívětivé a pohodlné prostředí. Díky nim hostům též hned v prvních vteřinách po jejich příchodu předávají svůj příběh.

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Elektrotechnika