Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Detektory pohybu a přítomnosti Hager: Jedno zařízení - dvě funkce

Datum: 2.10.2018 01:01  |  Organizace: Hager Electro s.r.o.  |  Firemní zpráva

Nové detektory Hager pracují s pasivní infračervenou technologií (PIR). Reagují na pohyb a teplotní rozdíly. Při výšce instalace 2,50 m zachytí pohyb v prostoru o průměru 6 metrů. 

Hager Electro s.r.o.
Pražská 238
250 66 Zdiby

tel.:+420 281 045 724
e-mail:
web:www.hager.cz

Díky detekci přítomnosti jsou zjištěny již minimální pohyby v prostoru o průměru 4 m. Maximální montážní výška činí 4 m.

Nové kombinované zařízení pro detekci pohybu a přítomnosti je k dispozici ve dvou variantách:Vestavěná jednotka má rychloupínací systém pružinových svorek pro rychlou montáž. Kabely jsou připojeny přes bezšroubové svorky, stahovací pásky přebírají funkci odlehčení tahu. Průměr vestavěné jednotky: 90 mm.

Tělo nástěnného provedení má odnímatelnou základnu se šroubovací svorkou. Může být připojeno se standardní instalační krabicí nebo přímo ke stropu. Horní část, jež obsahuje detekční optiku, je upevněna a zabezpečena proti neoprávněnému sejmutí pomocí šroubu k základně.

Nová generace kombinovaných detektorů pohybu a přítomnosti je vybavena funkcí spínání v nule. Zabraňuje vysokým nárazovým proudům, které jsou typické pro LED diody a halogenové žárovky. Výhody: kontakt relé je chráněn a životnost detektorů je prodloužena.

Detektory pohybu a přítomnosti Hager: Jedno zařízení - dvě funkce
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Autokalibrace čidel CO2

17.10.2018 | Ing. Jan Vidim, Domat Control System s.r.o.
Prostorová a kanálová čidla CO2 pro použití v systémech řízení budov jsou dnes prakticky bez výjimky osazena měřicími prvky, které pracují na principu NDIR (Nondispersive Infrared). Měří rozptyl infračerveného světla, ke kterému dochází na molekulách CO2 v měřicí komůrce.

Jeden luster nestačí. Trendy v interiérovom osvetlení

6.10.2018 | Hornbach
Osvetlenie v byte je jeden z najdôležitejších faktorov, ktoré vytvára atmosféru a ovplyvňuje našu náladu a psychiku. Nedostatok svetla, alebo naopak - príliš presvetlené priestory, nie sú príliš vhodné ani príjemné pre oči. Preto si výber počtu, intenzity a farebnosti osvetlenia pri zariaďovaní interiéru dobre premyslite.

SIGNAL festival představí divákům české umělecké naděje vybrané v otevřené grantové výzvě

3.8. 03:00   Čtveřice mladých umělců a uměleckých skupin obohatí svými instalacemi hlavní program festivalu světla SIGNAL. více >>>

Témata 2018

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
CAD a BIM knihovny

Partneři - Elektrotechnika

 
 

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu, děláte PENB nebo audit? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška