Rozvaděče univers FW s datovou částí

Datum: 11.5.2018 02:00  |  Organizace: Hager Electro s.r.o.  |  Firemní zpráva

Kompaktní rozvaděč pro silové a datové rozvody za jedněmi dveřmi - to je novinka od společnosti Hager. Celkově si můžete vybrat z devíti rozvaděčových variant pro různé druhy instalace.

Hager Electro s.r.o.
Pražská 238
250 66 Zdiby

tel.:+420 281 045 724
e-mail:
web:www.hager.cz
Rozvaděče univers FW s datovou částí
Rozvaděče univers FW s datovou částí

Ve veřejných a komerčních prostorech nebo ve větších bytech nebylo nikdy snadné přizpůsobit distribuci energie a dat v rozvaděči. Nové rozvodnice univers FW s datovou částí jsou přesně to, co budete potřebovat: Vybírat můžete z rozvaděčů pro nástěnnou i zapuštěnou montáž, případně se rozhodnout pro plně sestavené modulární rozvaděče vybavené osvědčenými bezšroubovými svorkami, které vám ušetří až 40% času při instalaci.

300 mm úzký distribuční rozvaděč s kombinací silové a datové části

Dokonce i když máte k dispozici jen velmi omezený prostor pro rozvaděč, společnost Hager jako jediný hráč na trhu přináší i pro tuto situaci řešení: nový univerzální rozvaděč s maximální kapacitou 8 DIN lišt s šířkou pouhých 300 mm. Silová a datová část je umístěna nad sebou. Modulární rošt s datovým polem muže mít velikost 3 lišty DIN + perforovaný montážní plech (3+5) nebo 4 lišty DIN s montážním plechem (4+4). Dvě nové varianty roštů jsou k dispozici i pro osvědčenou 300 mm úzkou rozváděčovou skříň o velikosti 7 DIN lišt, a to v kombinaci (4+3), kdy jsou použity 4 řady DIN lišt pro silovou část a zbylý prostor pro část datovou. V kombinaci (3+4) je tomu naopak.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

SIGNAL festival představí divákům české umělecké naděje vybrané v otevřené grantové výzvě

3.8. 03:00   Čtveřice mladých umělců a uměleckých skupin obohatí svými instalacemi hlavní program festivalu světla SIGNAL. více >>>

Historie a vývoj termostatů

16.7.2018 | Ing. Jan Říšský, JOHNSON CONTROLS INTERNATIONAL, spol. s r.o.
Stručně nahlédneme do historie a vývoje termostatů a to od prvního objevení vlastností bimetalu až po současnost, kdy termostat umí mnohem více než jen ovládat zdroj tepla.

Jak se bydlí v chytrém domě? Základ je o nic se nestarat

10.7.2018 | Věra Kubátová
Inteligentní dům je budova, která zajišťuje optimální vnitřní prostředí pro komfort osob prostřednictvím stavební konstrukce, techniky prostředí, řídicích systémů, služeb a managementu. Jak taková teorie může vypadat v praxi?
diskuse: 9 příspěvků, poslední 16.07.2018 16:38

Sensority a její inteligentní lokátory a senzory jako reálná řešení SMART CITY

6.7.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Společnost Sensority, s.r.o., nabízí inteligentní lokátory, senzory a čidla. Monitorují aktuální polohu a náklon, měří potřebné veličiny v určité vzdálenosti. Dokážou sledovat obsazenost parkovacích míst, včetně počtů průjezdů, nebo monitorují do vzdálenosti 50 cm pohyb, náklon, teplotu a vlhkost.

IQSmart Solution …

29.6.2018 | Ing. arch. Petr Brandejský, redakce
Dobijte si mobil a získejte informace u iSloupku nebo se mrkněte na iZastávce, kdy vám to jede. Spoustu dalších skvělých řešení pro SMART CITY vám nabízí start-up projekt pod názvem IQSmart Solution.

Témata 2018

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

technická podpora výrobců

Partneři - Elektrotechnika

 
 

Aktuální články na ESTAV.czNa Vysočině přibylo do června 671 bytů, meziročně o 60 % víceZájem o státní půjčky na bydlení po prvotním náporu ochablZa sto let bylo v ČR vybudováno 250 000 km elektrického vedení. Jak celá síť vznikala?Své klima máte pod kontrolou s jednotkou DAIKIN STYLISH