Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Rozvaděče univers FW s datovou částí

Datum: 11.5.2018 02:00  |  Organizace: Hager Electro s.r.o.  |  Firemní zpráva

Kompaktní rozvaděč pro silové a datové rozvody za jedněmi dveřmi - to je novinka od společnosti Hager. Celkově si můžete vybrat z devíti rozvaděčových variant pro různé druhy instalace.

Hager Electro s.r.o.
Pražská 238
250 66 Zdiby

tel.:+420 281 045 724
e-mail:
web:www.hager.cz
Rozvaděče univers FW s datovou částí
Rozvaděče univers FW s datovou částí

Ve veřejných a komerčních prostorech nebo ve větších bytech nebylo nikdy snadné přizpůsobit distribuci energie a dat v rozvaděči. Nové rozvodnice univers FW s datovou částí jsou přesně to, co budete potřebovat: Vybírat můžete z rozvaděčů pro nástěnnou i zapuštěnou montáž, případně se rozhodnout pro plně sestavené modulární rozvaděče vybavené osvědčenými bezšroubovými svorkami, které vám ušetří až 40% času při instalaci.

300 mm úzký distribuční rozvaděč s kombinací silové a datové části

Dokonce i když máte k dispozici jen velmi omezený prostor pro rozvaděč, společnost Hager jako jediný hráč na trhu přináší i pro tuto situaci řešení: nový univerzální rozvaděč s maximální kapacitou 8 DIN lišt s šířkou pouhých 300 mm. Silová a datová část je umístěna nad sebou. Modulární rošt s datovým polem muže mít velikost 3 lišty DIN + perforovaný montážní plech (3+5) nebo 4 lišty DIN s montážním plechem (4+4). Dvě nové varianty roštů jsou k dispozici i pro osvědčenou 300 mm úzkou rozváděčovou skříň o velikosti 7 DIN lišt, a to v kombinaci (4+3), kdy jsou použity 4 řady DIN lišt pro silovou část a zbylý prostor pro část datovou. V kombinaci (3+4) je tomu naopak.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Podzimní novinky Zumtobel a Thorn pro široké využití

1.1.2019 | Zumtobel Group
Multifunkční systém LED osvětlení, unikátní závěsné kancelářské svítidlo, světelný panel i nové výkonnější venkovní osvětlení. Skupina Zumtobel Group, světový lídr v oblasti komplexního řešení osvětlení, na podzim rozšířila portfolio značek Zumtobel a Thorn o několik zajímavých produktových novinek.
Osvětlení, ilustrační obrázek, foto redakce

Svítidla integrovaná do spotřebičů - trend 2019

28.12. 1:58   I v roce 2019 lze čekat, že dominantní roli budou hrát LED svítidla. Zajímavým trendem pro příští rok pak budou LED svítidla integrovaná do jiných spotřebičů, například do stropních ventilátorů. více >>>

Viessmann dal jméno závodnímu týmu Formule E

25.12.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Závody Formule E jsou reakcí na růst zájmu o elektromobiltu a přechod na nové zdroje energií. Proto se společnost Viessmann Group, která progresívně vyvýjí svou nabídku tepelné techniky, rozhodla dát své jméno týmu Viessmann Jaguar I-PACE eTROPHY GERMANY.

Nižší a efektivněji využité vládní výdaje požaduje český strojírenský průmysl

14.12.2018 | redakce
Pokud má být trendem elektromobilita, je nutné posílit rozvodné sítě a výstavbu dobíjecích stanic. Pokud to má být společnost postavená na datech, neobejde se bez výstavby datových sítí s optickými kabely či sítí 5G. Je potřeba skloubit i globální trendy s investiční politikou.

Volkswagen ohlásil konec spalovacích motorů

5.12. 12:15   Poslední vozy s touto technologií vyvine v roce 2026 a prodávat je bude zhruba do roku 2040. více >>>

Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Elektrotechnika