Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Rozvaděče univers FW s datovou částí

Datum: 11.5.2018 02:00  |  Organizace: Hager Electro s.r.o.  |  Firemní zpráva

Kompaktní rozvaděč pro silové a datové rozvody za jedněmi dveřmi - to je novinka od společnosti Hager. Celkově si můžete vybrat z devíti rozvaděčových variant pro různé druhy instalace.

Hager Electro s.r.o.
Pražská 238
250 66 Zdiby

tel.:+420 281 045 724
e-mail:
web:www.hager.cz
Rozvaděče univers FW s datovou částí
Rozvaděče univers FW s datovou částí

Ve veřejných a komerčních prostorech nebo ve větších bytech nebylo nikdy snadné přizpůsobit distribuci energie a dat v rozvaděči. Nové rozvodnice univers FW s datovou částí jsou přesně to, co budete potřebovat: Vybírat můžete z rozvaděčů pro nástěnnou i zapuštěnou montáž, případně se rozhodnout pro plně sestavené modulární rozvaděče vybavené osvědčenými bezšroubovými svorkami, které vám ušetří až 40% času při instalaci.

300 mm úzký distribuční rozvaděč s kombinací silové a datové části

Dokonce i když máte k dispozici jen velmi omezený prostor pro rozvaděč, společnost Hager jako jediný hráč na trhu přináší i pro tuto situaci řešení: nový univerzální rozvaděč s maximální kapacitou 8 DIN lišt s šířkou pouhých 300 mm. Silová a datová část je umístěna nad sebou. Modulární rošt s datovým polem muže mít velikost 3 lišty DIN + perforovaný montážní plech (3+5) nebo 4 lišty DIN s montážním plechem (4+4). Dvě nové varianty roštů jsou k dispozici i pro osvědčenou 300 mm úzkou rozváděčovou skříň o velikosti 7 DIN lišt, a to v kombinaci (4+3), kdy jsou použity 4 řady DIN lišt pro silovou část a zbylý prostor pro část datovou. V kombinaci (3+4) je tomu naopak.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Autokalibrace čidel CO2

17.10.2018 | Ing. Jan Vidim, Domat Control System s.r.o.
Prostorová a kanálová čidla CO2 pro použití v systémech řízení budov jsou dnes prakticky bez výjimky osazena měřicími prvky, které pracují na principu NDIR (Nondispersive Infrared). Měří rozptyl infračerveného světla, ke kterému dochází na molekulách CO2 v měřicí komůrce.

Jeden luster nestačí. Trendy v interiérovom osvetlení

6.10.2018 | Hornbach
Osvetlenie v byte je jeden z najdôležitejších faktorov, ktoré vytvára atmosféru a ovplyvňuje našu náladu a psychiku. Nedostatok svetla, alebo naopak - príliš presvetlené priestory, nie sú príliš vhodné ani príjemné pre oči. Preto si výber počtu, intenzity a farebnosti osvetlenia pri zariaďovaní interiéru dobre premyslite.

SIGNAL festival představí divákům české umělecké naděje vybrané v otevřené grantové výzvě

3.8. 03:00   Čtveřice mladých umělců a uměleckých skupin obohatí svými instalacemi hlavní program festivalu světla SIGNAL. více >>>

Témata 2018

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
CAD a BIM knihovny

Partneři - Elektrotechnika

 
 

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu, děláte PENB nebo audit? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška