Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Kompaktní rozhlasové ústředny řady VM-3000

Kompaktní rozhlasové ústředny řady VM-3000 jsou určeny pro provozní hlášení i evakuaci. Mají certifikaci pro evakuační rozhlas podle ČSN EN 54-16 a dodávají se s výkonem v základní jednotce 240 nebo 360W.

Kompaktní rozhlasové ústředny řady VM-3000

Evakuační rozhlasová ústředna VM-3240VA má výkon 240W, VM-3360VA je s výkonem 360W. Oba typy mají 6 zón s individuální regulací hlasitosti, 4 audio vstupy, 2 porty pro mikrofonní stanice, 1 ruční evakuační mikrofon, provozní i evakuační logické vstupy a výstupy, Ethernet port, digitální zpracování audiosignálu, 10 minut. paměť pro zprávy, dohled nad všemi komponenty systému s indikací závady do 100 sekund, permanentní monitorování 100V linek bez přerušení audiosignálu, možnost spuštění evakuace i v případě selhání řídicího procesoru díky funkci "CPU-OFF", ve 2kanálovém režimu možnost současného přehrávání evakuační zprávy z paměti a živého hlášení z požárního mikrofonu do různých zón, konfigurace a diagnostika přes LAN, LCD displej s volitelnou lokalizací menu do češtiny.

Oba typy jsou dále rozšiřitelné až na:
  • výkon: 3600W / 100V
  • 13 audio vstupů mic / line
  • 8 vzdálených mikrofonů (evakuační mikrofon přímo na základní jednotce).
AUDIO DIGITAL s.r.o.
logo AUDIO DIGITAL s.r.o.

Profesionální ozvučovací technika pro instalace. Značky 4EVAC, Active Audio, Audac, ELKO, TOA, Symetrix, IC Audio, InOut, DNH, StewartAudio, Univox, WHD, Equitel. Distribuce, velkoobchodní i maloobchodní prodej. Reproduktory, zesilovače, mikrofony, ...

 
 
Reklama