Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Bezdrátový přenos zvuku zabezpečený proti odposlechu

Při jednáních se často používají bezdrátové mikrofony. Klasické analogové bezdrátové mikrofony lze ale snadno odposlouchávat a neveřejné informace se tak dostanou ven často dříve, než jednání skončí.

Při jednáních zastupitelstvech, úřadů a firem se často používají bezdrátové mikrofony. Klasické analogové bezdrátové mikrofony lze ale snadno odposlouchávat a neveřejné informace se tak dostanou ven často dříve, než jednání skončí. Japonský specialista, firma TOA, přišla na trh s digitálním bezdrátovým systémem pracujícím v pásmu 606 - 636 MHz, který nabízí i možnost přenos zakódovat a získat tak dvojnásobnou ochranu proti nežádoucímu odposlechu (digitální přenos a kódování). Pro zabezpečený provoz lze přijímač WT-D5800 spárovat s ručním bezdrátovým mikrofonem WM-D5200 nebo kapesním vysílačem WM-D5300 s volbou ze 160 frekvencí a automatickým vyhledáváním volných frekvencí. Mezi další přednosti patří: plně diverzitní přenos (space digital diversity), možnost potlačení akustické zpětné vazby přímo v systému, možnost kaskádování přijímačů s mixováním jejich audio výstupů, kontaktní výstup indikující stav mikrofonu.

Bezdrátový přenos zvuku zabezpečený proti odposlechu
AUDIO DIGITAL s.r.o.
logo AUDIO DIGITAL s.r.o.

Profesionální ozvučovací technika pro instalace. Značky 4EVAC, Active Audio, Audac, ELKO, TOA, Symetrix, IC Audio, InOut, DNH, StewartAudio, Univox, WHD, Equitel. Distribuce, velkoobchodní i maloobchodní prodej. Reproduktory, zesilovače, mikrofony, ...

 
 
Reklama