Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Testo 480 – jednoduše změřit víc

Datum: 14.5.2013  |  Organizace: TESTO, s. r. o.  |  Firemní článek

Pro změření ovzduší v místnosti je třeba změřit, analyzovat a dokumentovat mnoho parametrů. Měřící přístroj pro analýzu ovzduší testo 480 za Vás přitom mnoho úkolů převezme. S tímto přístrojem zpracujete data efektivně a hravě je spravujete pomocí odpovídajícího softwaru.

TESTO, s. r. o.
Jinonická 80
158 00 Praha 5

tel.:222 266 700, fax: 222 266 748
e-mail:
web:www.testo.com  www.termokamery-testo.cz  www.merici-pristroje.eu

Díky velkému výběru digitálních sond se rozšiřuje Vaše oblast použití. Již není téměř žádné měření, které byste nemohli provést. Ztráty informací nebo chyby, které by mohly vzniknout souhrou přístroje a sond jsou minulostí. Jednou zkalibrovaná sonda automaticky propočítává odchylky. Výsledek přístroje je již srovnaný a proto bezchybný. Díky možnosti nechat sondy zkalibrovat bez ručního přístroje, není nepřetržité používání přístroje žádným problémem.

Testo 480 je všechno, co v klimatizační a ventilační technice potřebujete. Můžete provádět mnoho různých měření s pouze jedním přístrojem. Jednoduše si vyberete sondu, která je pro Vaši aplikaci vhodná. Měříte rychle, bezpečně a v souladu s normami, ať už si vyberete kteroukoliv. A díky integrované paměti máte vždy přehled o naměřených datech.

Rozšíření o novinky.

Inteligentní, digitální, kompaktní – měření ovzduší s mnohostranným měřícím přístrojem pro analýzu klimatu, testo 480, je nyní ještě komfortnější:

Sonda se žhaveným drátkem 7,5 mm pro měření proudění ve ventilačním kanálu. Používá se speciálně v kanálech s malými předvrtanými otvory.

Měření odtahu v laboratořích
Měření odtahu v laboratořích
Nová termická sonda proudění měří ve shodě s normami rychlost proudění v odtahu z laboratoře.

Sonda se žhavenou kuličkou 3 mm pro měření proudění nezávisle na směru. Slouží pro rychlou kontrolu ve ventilačním kanálu a je odolná proti turbulenci.

Termická sonda proudění 10 mm ke kontrole a měření proudění a objemového průtoku odpadního vzduchu u laboratorních odtahů podle EN 14175.

Sonda WBGT pro měření a kontrolu tepelné zátěže na pracovištích, např. v ocelářském a sklářském průmyslu. Index WBGT (Wet Bulb Globe Temperature) se měří jako míra sumarizace klimatu v souladu s normou dle DIN 33403 příp. ISO 7243.

Výpočet PMV / PPD (Predicted Mean Vote / Predicted Percentage Dissatisfied) pro zjištění pohody prostředí na pracovištích. Podle ISO 7730 se z více parametrů zjišťuje hodnota, která pomáhá expertům na ovzduší objektivně posoudit prostorové klima.

Měření objemového průtoku
Měření objemového průtoku
Měření v kanálech za stísněných prostorových podmínek se stává s novou kompaktní sondou ze žhaveným drátkem a sondou se žhavenou kuličkou snadnějším.
Měření WBGT
Měření WBGT
Bezpečnost práce na pracovištích s vysokou tepelnou zátěží má nejvyšší prioritu. Sonda WBGT Vám pomůže při kontrole hodnot.
Hodnocení pohody prostředí
Hodnocení pohody prostředí
Výpočet a zobrazení veličin pohody prostředí PMV a PPD probíhá přímo v přístroji.

Více informací o možnostech měření s přístrojem testo 480 naleznete na www.testo.cz/480.

 

Datum: 14.5.2013
Organizace: TESTO, s. r. o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Elektrotechnika