Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

--:--

Jak ohlídat spotřebu energie a ušetřit

Zdražování elektřiny je neměnný fakt. Jediná cesta jak náklady za energie udržet na uzdě, je snížení spotřeby. Prvním krokem je vždy dokonalý přehled o tom co se děje. Protože platí, co neměřím, to neřídím.

Řešení je díky online sledování přes WiFi, je dostupné pro každého.

Jednoduchým způsobem jak situaci vyřešit, je použít moduly pro odečty a měření energii s Wi-Fi připojením. Tyto moduly nevyžadují žádnou další řídící jednotku ani centrálu. Snadno se připojí k vaší WiFi síti. Všechna data máte ihned ve vašem účtu a aplikaci na mobilu. Cena za moduly vás mile překvapí. Navíc neplatíte, žádné měsíční poplatky.

Vhodné i pro rozsáhle provozy nebo mnoho odběrných míst.

K jednomu účtu lze připojit i několik stovek zařízení. Nezávisle na sobě, k nim můžete poskytnout přístup až 200 uživatelům, stahovat data do Excelu nebo využít API. Hodí se tak i na sledování spotřeby výrobních strojů nebo zařízení umístěných hned v několika různých lokalitách.

Připraveno i pro fotovoltaiku

Moduly MEW-01 dokáží měřit jak spotřebovanou tak vyrobenou elektřinu.
MEW-01 - Přímé měření spotřeby elektřiny s Wi-Fi a přístupem přes internet, 3 fáze, 100 A
KOUPIT V E-SHOPu PEVEKO

PEVEKO, spol. s r.o.
logo PEVEKO, spol. s r.o.

PEVEKO spol. s r.o. je renomovaný český výrobce regulační techniky, měřicí techniky a dodavatel dílů dle výkresové dokumentace zákazníka. Společnost je nositelem světového standardu kvality ISO 9001.