Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

61. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně

Přes 1 600 vystavovatelů z několika desítek zemí světa již od 7.10. v Brně. Chystá se i interaktivní výstava zaměřená na digitalizaci průmyslu a řada konferenčních i networkingových akcí.

Startuje 61. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně


Přes 1 600 vystavovatelů z několika desítek zemí světa se představí již od 7. října na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Chystá se i interaktivní výstava zaměřená na digitalizaci průmyslu a řada konferenčních i networkingových akcí.

Na MSV každý rok míří firmy z nejméně tří desítek zemí a ani letos tomu nebude jinak. Stejně jako v minulých letech se zaplní celé výstaviště. Měřeno počtem vystavovatelů i rozsahem obsazené plochy jsou tradičně nejsilnějším oborem MSV obráběcí a tvářecí stroje, kam patří také nástroje, řídicí systémy a další příslušenství. Obrábění obsadí největší pavilon P, zatímco tváření je vyhrazen pavilon B.

Digital Factory hlavním tématem MSV

Letošní ročník MSV se zaměří na oblast digitalizace, která postupně ovlivňuje všechny oblasti lidské činnosti. V pavilonu A1 vznikne expozice Digitální továrna 2.0, kde zájemci uvidí ukázky pokročilé digitální transformace. Kvalitu obsahu zaručují už jména hlavních partnerů, kterými jsou společnosti Microsoft a ABB.

Spoluorganizátorem je česká společnost 33A+. Atraktivní součástí expozice bude i Digitální stezka, která návštěvníky provede jednotlivými fenomény digitalizace.

Úspěšný ročník Transport a Logistika

Veletrh Transport a Logistika se společně s MSV koná každé dva roky. Nabídka dopravních a logistických řešení na veletrh průmyslových technologií logicky navazuje a letos svou šíří potvrzuje, že význam oboru stále roste. Pozornost bude věnována prezentaci IT řešení pro logistiku a čekají se i novinky pro digitalizované provozy a stále žádanější oblast štíhlé výroby neboli lean production.

iKATALOG NOVĚ

Mezinárodní strojírenský veletrh vstupuje do sedmé dekády své existence se zcela novým internetovým katalogem a novou značkou ibvv.cz. Kromě tradičního přehledu vystavovatelů, oborů a značek dostal nový webový portál výraznou redakční část, která vám přinese články, fotogalerie a videa nejen o samotném veletrhu, ale především o vystavovatelích.

Nový iKatalog

Veletrhy Brno, a.s.
logo Veletrhy Brno, a.s.

Největší realizátor veletrhů a výstav v České republice s více než třicetiletými zkušenostmi v oboru. Hlavními obory činnosti je poskytování obchodních (výstavářských) služeb pro podniky a pronájem vlastních nemovitostí (výstavních ploch a pavilonů). ...