Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

EPLAN – Vault Connector propojuje elektro a mechanické konstrukce

Společnosti CAD Studio a EPLAN vyvinuly novou podnikovou aplikaci propojující elektroprojekční systém EPLAN s řešením Autodesk Vault a ERP systémy. Integrační nástroj EPLAN – Vault Connector propojuje prostředí ECAD systému pro elektroprojekci EPLAN Electric P8 se systémem pro správu dokumentů Autodesk Vault (PDM) a s podnikovými ERP aplikacemi.


Nabízí tak jedinečný systém pro úzkou spolupráci pracovníků elektro konstrukce a mechanické konstrukce se správou projektů a schémat v centralizovaném PDM, jednotnou správou mechatronických kusovníků a jejich napojením na obchodní procesy ERP.

„Aplikace EPLAN Electric P8 je uznávaným etalonem nástrojů pro elektrodokumentaci. EPLAN – Vault Connector je nejen u nás, ale i ve světě jedinečný nástroj, který propojuje EPLAN se světem CAD a PDM nástrojů Autodesk a usnadňuje konstruktérům online spolupráci s podnikovým ERP systémem,“ komentuje Radomír Žvak, obchodní ředitel firmy CAD Studio.

„Integrace platformy EPLAN do různorodého prostředí ERP/PDM/PLM zajišťuje transparentnost v procesu vývoje výrobku a umožňuje mezioborovou spolupráci napříč celou firmou s cílem dosažení vyšší efektivity v procesech projektování,“ dodává Petr Pospíšil, jednatel firmy EPLAN.

 
EPLAN – Vault seminář
EPLAN – Vault seminář

Na uvedení aplikace navázal úspěšný seminář pořádaný společnostmi EPLAN a CAD Studio konaný v Jihlavě. Účastníci se mohli podrobně seznámit s přínosy tohoto nového propojení světů elektra a mechaniky.

Více na http://www.cadstudio.cz/eplanvault

CAD Studio nabízí „connectory“ i na další CAD a ERP/TPV aplikace, včetně Inventoru, AutoCADu a systémů SAP, Axapta, Helios, ABRA, Qi a dalších.

CAD Studio s.r.o.
logo CAD Studio s.r.o.

CAD Studio s.r.o. je největším středoevropským partnerem společnosti Autodesk. Dodáváme CAD/CAM/CAE, GIS/FM a PDM/PLM řešení pro strojírenství, stavebnictví a architekturu, mapování, liniové stavby, 3D vizualizace, správu dokumentů a správu majetku.