Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Eaton pomůže podnikům zmodernizovat své UPS systémy skrze novou buy-back kampaň „Trade-In 2024“

Udržování vynikajících výkonů je pro úspěch každého týmu zásadní, a pokud jde o ochranu napájení kritické IT infrastruktury, jsou na systémy nepřerušitelného napájení (UPS) bezpochyby kladeny neméně náročné požadavky.

Společnost Eaton, která se zabývá inteligentním řízením energie, proto zahajuje novou kampaň s názvem „Trade-In 2024“, která bude zahájena letos na jaře v zemích po celé Evropě. Cílem kampaně, která proběhne od 1. dubna do 30. června 2024, je usnadnit život IT manažerům tím, že jim umožní zakoupit novou UPS a zároveň ekologicky zlikvidovat starou UPS.

Nabídka je k dispozici prostřednictvím oficiálních IT partnerů společnosti Eaton a vztahuje se na širokou škálu line-interactive a online modelů UPS značky Eaton, které jsou vhodné pro libovolnou distribuovanou IT infrastrukturu.

Gabriela Bakusová z české pobočky společnosti Eaton uvedla: „Tato kampaň je součástí našeho trvalého závazku k udržitelnosti a přinášení hodnoty našim zákazníkům. Výměnou starých UPS mohou zákazníci nejen přejít na nejnovější technologie za nižší cenu, ale také přispět ke snížení množství elektronického odpadu tím, že zajistí ekologickou likvidaci svých starých zařízení.“

Účastí v této kampani mohou zákazníci využívat výhod dobře fungující UPS, včetně následujících:

  • Nepřetržitý provoz – nejnovější systémy UPS společnosti Eaton poskytují spolehlivé zálohování napájení a zajišťují bezproblémovou kontinuitu podnikových operací i při výpadku napájení.
  • Ochrana dat – ochrana proti ztrátě nebo poškození dat prostřednictvím bezpečného vypnutí systému nebo přepnutí na záložní napájení při výpadku napájení.
  • Ochrana zařízení – snížení rizika poškození citlivých IT zařízení regulací napájení při napěťových špičkách nebo kolísání.
  • Účinnost a kompatibilita – novější systémy UPS jsou energeticky účinnější, což snižuje náklady na energii. Nabízejí také lepší kompatibilitu se stávající IT infrastrukturou a jsou vybaveny lepšími funkcemi, jako je lepší software pro správu nebo lepší výkonový faktor.

Více informací


Eaton Elektrotechnika s.r.o.
logo Eaton Elektrotechnika s.r.o.

Naše energeticky úsporné produkty a služby pomáhají našim zákazníkům výkonně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii spolehlivěji, efektivněji, bezpečněji a udržitelněji. Dáváme lidem nástroje pro efektivnější využívání energie. Pomáháme ...

 
 
Reklama