Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Eaton představuje novou rackovou jednotku PDU G4 splňující kritéria nejmodernějších datových center

Společnost Eaton, která se zabývá inteligentním řízením energie, představila novou napájecí jednotku do racku PDU G4 (4. generace), která přináší vysokou bezpečnost a kontinuitu provozu datových center – vlastnosti, jež provozovatelé považují za kriticky důležité.

PDU G4 je odpovědí na hloubkový výzkum zahrnující zpětnou vazbu od zákazníků a z trhu, který společnost Eaton provedla s cílem vytvořit jednotku PDU, která nejenže posouvá kybernetickou bezpečnost na novou úroveň, ale také přináší velké zvýšení redundance sítě a napájení, kapacity serverů a provozní flexibility, navíc podpořené sníženými energetickými požadavky.

Matthieu Jaeger, produktový manažer Eaton PDU G4, říká: „Projektanti datových center se tradičně potýkali s hádankami při určování počtu potřebných zásuvek C13 (10 A) a C19 (16 A), ale racková jednotka PDU G4 přináší jedinečné řešení této výzvy. Její inovativní kombinované zásuvky C39 bezpečně připojují napájecí kabely C14 i C20 a jsou podpořeny vestavěným systémem vysoké retence a uzamykacím mechanismem, který zajišťuje napájecí kabel. Díky výrobě v blízkém okolí je výhodou jednotky PDU G4 také kratší doba dodání.“

Další funkcí, která byla vyvinuta na základě požadavků zákazníků, je schopnost PDU G4 kontrolovat a měřit spotřebu energie až 48 zásuvek v jednom šasi s přesností měření 1 % pro ampéry, volty a watty. To znamená, že nová jednotka PDU přináší větší přesnost pro fakturační oddělení a také pro kolokační datová centra.

Racková jednotka PDU G4 poskytuje flexibilitu, bezpečnost a spolehlivý vysoký výkon, které provozovatelé datových center potřebují k úspěšnému fungování svých podniků v současných i budoucích ekonomikách, které budou stále více založeny na datech.

Pro více informací navštivte webové stránky www.eaton.com.


Eaton Elektrotechnika s.r.o.
logo Eaton Elektrotechnika s.r.o.

Naše energeticky úsporné produkty a služby pomáhají našim zákazníkům výkonně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii spolehlivěji, efektivněji, bezpečněji a udržitelněji. Dáváme lidem nástroje pro efektivnější využívání energie. Pomáháme ...

 
 
Reklama