Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Signify urychluje přechod k energeticky úspornému osvětlení s UltraEfficient světelnými zdroji

Signify (Euronext: LIGHT), světový lídr v oblasti osvětlení, pokračuje v přechodu na energeticky úsporné osvětlení a pomáhá obcím, komunitám a podnikům snižovat spotřebu energie.

Signify

Staré konvenční výbojky nahrazuje novými nejúčinnějšími LED světelnými zdroji Philips MASTER LED SON-T UltraEfficient (UE). Umožňují snadnou výměnu běžných HPL/SON vysokotlakých výbojek za LED zdroje pro silniční a pouliční osvětlení.

Kromě toho společnost Signify dále rozšiřuje svou řadu UltraEfficient LED o stmívatelné žárovky MASTER LEDbulbs UE a MASTER LEDspots UE třídy A. LED bodové UltraEfficient GU10 zdroje a stmívatelné LED žárovky třídy A jsou vhodné pro různé interiérové využití od obytných prostor, po pohostinství či maloobchod.

Nové výrobky splňují nejvyšší energetický štítek „A“ podle nařízení EU o ekodesignu a nařízení o energetickém štítkování, které nedávno vstoupilo v platnost. Nové zdroje mají podobný vzhled a světelný tok jako jejich konvenční ekvivalenty a lze je snadno nainstalovat do stávajících svítidel.

„Uvedením těchto nových přírůstků do naší řady UltraEfficient, společnost Signify pokračuje v přechodu od konvenčního k účinnějšímu LED osvětlení,“ řekl Michael Rombouts, Business Leader LED Lamps & Luminaires v Signify „Chceme našim zákazníkům usnadnit zavádění inovativních řešení osvětlení s přidanou hodnotou, která jim pomohou rychle a efektivně snížit spotřebu energie.“

Dostupnost

  • Philips MASTER LED SON-T UltraEfficient (2 700 / 4 000 K, 19–43 W, 3 600–9 000 lm, ekvivalent 50–100 W)
  • Philips MASTER LEDspot UltraEfficient GU10 EELA (2 700 / 3 000 / 4 000 K, 2,1 W, ekvivalent 50 W)
  • Stmívatelné Philips MASTER LEDbulbs UltraEfficient Dimmable (2 700 / 3 000 K, 4 W, ekvivalent 60 W)
  • Philips MASTER LEDbulbs UltraEfficient Globe G95 a ST64 (2 700 K, 4 W, ekvivalent 60 W)
  • Philips MASTER LEDluster UltraEfficient (2 700 / 4 000 K, 2,3 W, ekvivalent 40 W)

Více informací

 
 
Reklama