Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Nejmodernější svítidla společnosti Zumtobel osvětlují novou venkovní tržnici ve Zlíně

Společnost Zumtobel se jako dodavatel výkonného a hospodárného osvětlení podílela na revitalizaci městského tržiště Pod Kaštany ve Zlíně, které od letošní sezony nabízí příjemné prostředí.

Od letošní sezony mohou obyvatelé Zlína a okolí nakupovat rozmanitý sortiment kvalitních, zdravých a lokálních produktů na rekonstruovaném tržišti Pod Kaštany. Prodejci mají k dispozici 70 prodejních míst na ploše více než 900 m2. K novým betonovým stolům, z části zastřešeným, jsou přivedeny přípojky vody a elektrické zásuvky. O atraktivní osvětlení za horších světelných podmínek se stará soustava výkonných a hospodárných svítidel značek Zumtobel, BEGA a Thorn.

Značka Zumtobel dodala svítidla Slot Infinity, umístěná v dřevěných podhledech, a Panos evolution. Produktová řada Slot Infinity zahrnuje zapuštěná, povrchová a závěsná svítidla a Zumtobel ji koncipoval tak, aby splňovala nejpřísnější architektonické a technické požadavky. Slot Infinity s krytím IP54 lze používat i v zastřešených venkovních podmínkách. Světla tak jsou úsporná a zároveň respektují lidské biorytmy, což má příznivý dopad na lidi, kteří místem procházejí.

Svítidla Panos evolution nabízejí bezkonkurenční kvalitu a hospodárnost ve spojení s vyváženou funkčností. Díky inovativní jednokanálové fosforové technologii LED mohou dosahovat vynikající světelné účinnosti až 120 lm/W.

Kromě toho nalezla ve Zlíně uplatnění také závěsná svítidla BEGA a jednoduchá i dvojitá sloupová svítidla téže značky. Z širokého portfolia značky Thorn si architekti vybrali kruhová vestavná pojezdová svítidla Mica s integrovanými jednotkami napájení pro venkovní osvětlení, která jsou nabízena s krytím IP67 v široké škále velikostí. Stejně jako všechna ostatní svítidla používaná v areálu zlínského tržiště Pod Kaštany jsou i svítidla Mica osazena výkonnými a hospodárnými diodami LED.

Další informace na www.zumtobel.cz


ZG Lighting Czech Republic s.r.o.
logo ZG Lighting Czech Republic s.r.o.

Skupina Zumtobel Group je mezinárodní hráč na poli světelného průmyslu a vedoucí dodavatel inovativních světelných řešení, komponent a souvisejících služeb. Se širokým portfoliem vysoce kvalitních svítidel poskytuje rakouská značka Zumtobel, specialista na ...

 
 
Reklama