Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Stáhněte si novou verzi Merbon IDE 2.5.0.5

Rádi bychom vás informovali o zveřejnění nové verze software Merbon IDE 2.5.0.5 ER5 na našem webu.

Aktuální verze 2.5.0.x přináší novinky v přidání nové platformy markMX.3, šifrovanou komunikaci, dynamické změny, podporu .NET driverů a zrušení podpory platforem s OS FreeRTOS. Za většinu FreeRTOS platforem máme náhradu ve stejném provedení, ale s OS Linux a stejným výkonem jako markMX.3. Mezi další novinky patří možnost přidání vlastní časové značky u asynchronní historie, binární maska u digitálních objektů, záložka hlídané pro lepší filtrování a sledování proměnných a nové grafické HMI objekty (Alarm Point, Link, Pop-up, Progress Bar, Slider). O dalších novinkách a opravách si můžete přečíst v dokumentu: Poznámky k  verzím. O podporovaných nových funkcích se dočtete v článku Rozdíly mezi hardwarovými platformami s runtime Merbon: https://www.domat-int.com/cs/rozdily-mezi-hardwarovymi-platformami-s-runtime-merbon

Více informací, poznámky k verzím a nejnovější release ke stažení najdete zde.

Žádáme všechny uživatele, kteří již mají nějakou verzi Merbon IDE na svém počítači nainstalovanou, aby používali výhradně aktuální verzi Merbon IDE. Aktuální verze obsahuje opravy několika nalezených chyb a obsahuje také úpravy pro zvýšení stability programu. Program podporuje OS s .NET Framework 4.7.2 nebo novější - Windows 8 nebo novější (Win8, Win8.1, Win10).

Více informací


Domat Control System s.r.o.
logo Domat Control System s.r.o.

Domat Control System s.r.o. patří k evropské špičce dodavatelů řídicích systémů a regulací pro inteligentní budovy, průmysl a energetiku. Cílem této ryze české společnosti je vyvíjet, vyrábět a dodávat řídící systémy v mezinárodním měřítku.

 
 
Reklama