Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Chraňte se proti výpadkům elektřiny pomocí UPS od firmy Eaton

Blíží se léto, tedy i sezóna bouřek, a to znamená zvýšenou potřebu chránit svoji elektroniku proti přepětí a výpadku elektřiny.

Využít můžete přepěťové ochrany a záložní zdroje od společnosti Eaton, která nabízí mnoho řešení pro firmy i domácnosti. Předcházet zničení drahého vybavení a koupi nového se vám vyplatí.

Výhody Eaton 3S Mini

Poslední novinkou je UPS Eaton 3S Mini. Jejím hlavním tahákem je baterie, která udrží připojené zařízení až několik hodin v provozu i po výpadku centrálního napájení. Výhody výdrže baterie jsou nesporné. Pokud vám vypadne proud například v objektu firmy sledované IP kamerami, vaše kamera tak bude natáčet i ve chvíli, kdy je objekt nejzranitelnější. Pokud s UPS, které nahrazuje napájecí kabel, propojím WiFi router, vyhnete se při krátkém výpadku napájení zdlouhavému restartu zařízení. V jiných případech můžete elektroniku v klidu vypnout a případně si uložit potřebné věci. Baterii na to budete mít vždy připravenou. O postupném vybíjení vás informují LED diody na přední straně zařízení.

Další UPS zařízení

Společnost Eaton nabízí také další UPS zařízení, která jsou vhodná pro použití v domácnostech a k ochraně samostatných pracovních stanic. Eaton 5E je UPS s line interactive topologií, který poskytuje úspornou a spolehlivou ochranu napájení proti jeho výpadkům a špatné kvalitě. Díky malým rozměrům může být zdroj Eaton 5E snadno umístěn buď v kanceláři, nebo v domácnosti. Řada Eaton Ellipse ECO je zdroj UPS s vestavěnou vysoce výkonnou přepěťovou ochranou. Toto zařízení rovněž chrání datová připojení, jako například Ethernet, Internet a telefonní linky. Eaton Ellipse ECO s funkcí EcoControl umožňuje úsporu energie až 25 % v porovnání s předchozími generacemi UPS.

Více informací


Eaton Elektrotechnika s.r.o.

Naše energeticky úsporné produkty a služby pomáhají našim zákazníkům výkonně řídit elektrickou, hydraulickou a mechanickou energii spolehlivěji, efektivněji, bezpečněji a udržitelněji. Dáváme lidem nástroje pro efektivnější využívání energie. Pomáháme ...

 
 
Reklama