Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

DZ Dražice na merXu.com

Největší český výrobce ohřívačů vody, DZ Dražice, známý po celé Evropě, nově nabídne své produkty také na B2B online obchodní platformě merXu.com.

merXu.com působí v současné době na 5 evropských trzích (ČR, Slovensko, Polsko, Litva a Estonsko) a zaměřuje se na propojování lokálních výrobců s firemními zákazníky v dalších zemích.

merXu je pro DZ Dražice atraktivní zejména díky přítomnosti na polském trhu, kde chce posílit svou pozici a navýšit objemy svých prodejů. "Registrace a vystavení produktů na platformě pro nás bylo otázkou jednoho dne, vše jde velmi snadno a rychle," říká Ing. David Benda, ředitel zahraničního obchodu DZ Dražice. "Pro polský trh jsme vybrali 6 klíčových produktů a postupně budeme svou nabídku rozšiřovat," dodává Benda.

Vedle Topení a instalace se merXu soustředí také na další kategorie, například stavebniny, elektrotechnika, ochranné pomůcky nebo strojírenství.

Registrace a veškeré své služby nabízí merXu v tuto chvíli bezplatně. Více na https://merxu.com.


Merxu s.r.o.
logo Merxu s.r.o.

merXu.com je prodejní online platforma pro společnosti z Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět ...

 
 
Reklama