Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Akce na detektory, signalizace, termostaty a čidla

Hlavními produkty ZEFIN jsou ekvitermní regulátory rvs , termostaty , regulátory teploty a tlaku , servopohony , frekvenční měniče , směšovací ventily , snímače teploty , detektory plynu.

ZEFIN je odborný velkoobchod s měřící, regulační a topenářskou technikou s již 24 letou historií


ELSTON 120 - S2 DUO - sleva 15%

Nabízíme výrobky firem SIEMENS , ESBE , DANFOSS , HONEYWELL , BELIMO , LDM , ZPA , ARMAGAS , JTO , SENSIT , COMET SYSTEM , BD SENSORS , ASCO JOUCOMATIC , MAVE , AUGUSTA ELEKTRO , KTR ADEX .

Na webu můžete sledovat akce i novinky v nabídce.

Například: ELSTON 120 - S2 DUO - sleva 15%

! Novinka ! Záložní zdroj s vlastní autodiagnostikou!
Zdroj je určen pro napájení všech typů úsporných čerpadel s elektronickou regulací wilo star, grundfos alfa II., 3. rychlostních čerpadel, dále zplyňovací kotlů a některých automatických kotlů s podavačem, více

Zdroj je vybaven interní baterií pro vybranou dobu zálohování. Baterie je v ceně zdroje. Tvar výstupního napětí je čistý sinus. Zdroj zvládá rozběh asynchronních motorů – čerpadel, ventilátorů. Trvalý výkon zdroje je 120W. Tabulka doby zálohování v závislosti na příkonu čerpadla, kotle.Parametry zálohování:30W/5hod,50W/3hod,70W/2,5hod,120W/1hod.

ZEFIN s.r.o.
logo ZEFIN s.r.o.

Odborný velkoobchod s měřící , regulační a topenářskou technikou - termostaty, regulace topení, regulátory pro vytápění a vzduchotechniku, tepelná čerpadla, servopohony ekvitermní regulace, regulační ventily, atd. V České republice máme 2 prodejní sklady ...

 
 
Reklama