Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nová verze externího HMI editoru usnadňuje přechod projektů na aktuální verze Merbon IDE

Nová verze externího HMI Editoru tento problém řeší: umožňuje editaci starších projektů a jejich export ve formátu verzí 2.4.0.x.

Při přechodu na Merbon IDE verze 2.4.0.11 jsme se mohli setkat s nekompatibilitou starších zdrojových souborů pro web a Merbon Visual (.touch). Projekty vzniklé ve verzích 2.3.0.x a starších bylo nutné překreslit. Nová verze externího HMI Editoru tento problém řeší: umožňuje editaci starších projektů a jejich export ve formátu verzí 2.4.0.x Program je ke stažení zde https://domat-int.com/ke-stazeni/software/merbonide.

Editor usnadňuje a zrychluje přechod na nové verze, které na web přinášejí řadu dalších funkcí, jako například generickou tabulku alarmů, log událostí, podporu připojení k více PLC atd. Podrobnosti zde https://domat-int.com/merbon-web#

Pokud tedy spravujete projekty ve starších verzích a s přechodem na aktuální Merbon IDE jste váhali jen kvůli tomu, že by se musel znovu překreslovat web, máme pro vás řešení: nový externí HMI Editor!

Domat Control System s.r.o.
logo Domat Control System s.r.o.

Domat Control System s.r.o. patří k evropské špičce dodavatelů řídicích systémů a regulací pro inteligentní budovy, průmysl a energetiku. Cílem této ryze české společnosti je vyvíjet, vyrábět a dodávat řídící systémy v mezinárodním měřítku.

 
 
Reklama