Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

URBIS Smart City Fair 2020

Nově je akce třídenní. První dva dny probíhají v areálu brněnského výstaviště, kde je expoziční, konferenční a workshopová část. Součástí akce je i prezentace inovativních start-upových řešení.

Poslední den je inspirací v realizovaných řešeních ve městě Brně a jeho organizacích nebo exkurze v privátních společnostech na jižní Moravě.


Na co se můžete těšit?
  • EXPO – veletržní část, kde se představí partneři a vystavovatelé chytrých a inovativních řešení.
  • Konference a tematické workshopy – přiblíží aktuální trendy, předá zkušenosti lídrů v oboru, představí aktuální výzvy a nastíní možnosti, jakým způsobem aplikovat SMART řešení v praxi.
  • Simulace URBIS CITY - prohlídka simulace chytrého městečka, které demonstruje konkrétní komponenty SMART CITY přímo v areálu veletrhu.
  • Start-upová zóna – výhodná nabídka pro začínající podnikatele s nápadem pro prezentace vyvíjených řešení, s pomocí při hledání investorů či testovacích míst nebo s realizací pilotních projektů.
  • Zlatý URBIS – prestižní ocenění, které uděluje odborná porota nejlepším produktům na veletrhu.
  • Prohlídka SMART řešení v praxi – poslední den akce probíhá mimo areál veletrhů, kde se představí již vyvinutá a implementovaná řešení v jihomoravských institucích formou exkurze.
  • URBIS Fair Společenský večer – součástí je i prestižní networkingová část pro sdílení inovativních myšlenek a směru SMART CITY FAIR.
Bližší informace o veletrhu URBIS SMART CITY FAIR 2020
Veletrhy Brno, a.s.
logo Veletrhy Brno, a.s.

Největší realizátor veletrhů a výstav v České republice s více než třicetiletými zkušenostmi v oboru. Hlavními obory činnosti je poskytování obchodních (výstavářských) služeb pro podniky a pronájem vlastních nemovitostí (výstavních ploch a pavilonů). ...

 
 
Reklama