Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Unipi představuje novou verzi Mervis IDE 2.2.0 pro programování řídicích jednotek

Update Mervis IDE 2.2.0 přináší podporu nových jednotek s LTE funkcionalitou, dvojicí Ethernetových portů a rozšíření podporovaných protokolů o BACnet.

Mervis je hlavní podporované softwarové řešení pro řídicí jednotky Unipi. Kromě vývojového prostředí obsahuje i runtime Mervis RT, databázi Mervis DB pro ukládání dat, SCADA rozhraní a HMI editor. Ke všem jednotkám Unipi je Mervis poskytován v ceně produktu.

Nejzásadnější novinkou je podpora nových jednotek s LTE funkcionalitou – Axon M265 a M565. Jejich LTE modul Vám umožňuje připojení jednotek k internetu přes LTE síť a také odesílat / přijímat SMS.

Jednotky mají skvělé využití například pro vzdálený monitoring a diagnostiku technologií umístěných v odlehlých lokacích bez možnosti pevného připojení. LTE funkcionalitu rovněž využijete i jako záložní síťové připojení pro případ výpadku primární komunikace přes Ethernet.

Více informací o nové verzi Mervis IDE naleznete zde

UniPi.technology
logo UniPi.technology

Vývoj a výroba programovatelných řídících jednotek (PLC) a systémů pro chytré domácnosti, komerční budovy, výrobu, průmysl a IoT. Naše výrobky jsou určené i pro užití v projektech a systémech monitoringu, měření a regulace (MaR) či automatizace s možností ...

 
 
Reklama