Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nová webová prezentace vypínačů a koncových prvků JUNG

Navštivte webovou prezentaci na www.vypinace-jung.cz a vyberte si ideální koncové prvky a vypínače od značky JUNG, průkopníka KNX instalačních prvků. Spojují kvalitu, tradici, technologie a design.

Ať už hledáte nenápadný design, který splyne se stěnou, nebo naopak chcete interiér koncovými prvky ozvláštnit, můžete se spolehnout na ověřenou kvalitu a širokou nabídku, kterou tradiční německá společnost JUNG nabízí. Ruku v ruce s tradicí, kvalitními materiály a nadčasovým designem jde i vysoká funkčnost a technologická vyspělost.

Na www.vypinace-jung.cz naleznete informace o jednotlivých řadách vypínačů a koncových prvků JUNG. Pro hlubší konzultaci jsou na stránce k dispozici i kontakty na zkušené odborníky zabývající se instalací a programováním JUNG zařízení mnoho let, a to jak v rodinných domech, tak ve velkých developerských projektech a kancelářích.


Premisa TZB s.r.o.
logo Premisa TZB s.r.o.

Premisa TZB s.r.o. je mladá dynamická společnost zkušených odborníků zabývající se veškerou činností v oblasti inteligentních systémů. Do České republiky také dovážíme a distribuujeme integrátorům zboží předních světových výrobců (nejen) KNX komponent.

 
 
Reklama