Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Indukční varné desky Gorenje s chytrými technologiemi

Datum: 11.3.2019 4:36  |  Autor: Radka Kelichová  |  Organizace: DM Partners, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Novinka na trhu v oblasti varných desek od společnosti Gorenje. Využijte mnoho inteligentních funkčních indukčních varných desek OmniFlex.

Indukční varné desky Gorenje s chytrými technologiemi

Varné desky Gorenje jsou nepostradatelným pomocníkem při vaření a zároveň dotvoří moderní vzhled kuchyně. Tuto novinku na trhu pořídíte za příznivou cenu od 9 990 Kč a věřte, že se jedná o investici, která se vám mnohonásobně vrátí. Vařte jako profesionální kuchaři na varných indukčních deskách a využijte jejich inteligentní funkce!

Mezi takové funkce patří např. urychlení vaření intenzivním ohřevem, kuchyňská minutka, uchování teploty jídla a mnoho dalších.
Varné indukční desky Gorenje řady OmniFlex patří mezi žhavé novinky ve světě domácích spotřebičů. Ať už uvažujete o rekonstrukci kuchyně, nebo teprve stavíte dům, vzpomeňte si na tuto novinku od Gorenje, až budete přemýšlet, jakým způsobem kuchyni vybavíte.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Výrobní závod českého výrobce svítidel Modus v České Lípě

V Česku roste počet pracujících vězňů. Na pokrytí poptávky firem to ale nestačí

24.3.2019 | Jakub Žižka, Botticelli s.r.o
Pro soukromé podniky pracuje nyní nejvíce vezňů za poslední 4 roky. Zaměstnávání vězňů přitom přináší firmám, vedle řešení nedostatku pracovních sil, i další výhody - nižší náklady, snazší reakce na sezónnost.
Novinky v designu interérů hotelů,

Hotely - designéři pracují s výraznými tvary i osvětlením

12.3.2019 | redakce
Hotely dnes ve svých vstupních halách vytvářejí originální a pro hosty přívětivé a pohodlné prostředí. Díky nim hostům též hned v prvních vteřinách po jejich příchodu předávají svůj příběh.

Retrofit z pohledu měření a regulace

18.2.2019 | Ing. Jan Vidim
Zařízení pro měření a regulaci (MaR), stejně jako ostatní systémy TZB, procházejí svým životním cyklem, na jehož konci je nutné systém rekonstruovat. Zásadní podmínkou úspěšného retrofitu je stanovit si požadovanou dobu životnosti rekonstruovaného zařízení.

Unipetrol a ČEZ rozšiřují nabídku sítě Benzina o dobíjení elektromobilů

16.2.2019 | ČEZ, a.s.
Na čerpacích stanicích Benzina bude možné stále častěji kromě klasických pohonných hmot „načerpat“ také elektřinu do elektromobilu. Nejnovější rychlonabíječka ČEZ byla uvedena do provozu v Českých Budějovicích na čerpací stanici Benzina v Nádražní ulici.

Napříč Baltem s hybridním pohonem

15.2.2019 | Břetislav Koč
Jak velkou baterii potřebuje hybridní trajekt? Kolik emisí ušetří? A jezdí něco takového v ČR?

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Elektrotechnika