Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Conrad se představí na veletrhu AMPER s novou 3D tiskárnou i PLC řídicím modulem

Datum: 6.3.2019 4:54  |  Organizace: Conrad  |  Firemní zpráva

Conrad zde předvede produkty z kategorií měřicí techniky, automatizace, 3D tisku, nářadí a napájecích zdrojů značek jako Siemens, Rigol, Flir, či Fluke i vlastních značek jako Voltcraft či Toolcraft.

Conrad se představí na veletrhu AMPER s novou 3D tiskárnou i PLC řídicím modulem

AMPER je pro nás skvělou příležitostí potkat se s našimi zákazníky, získat od nich zpětnou vazbu a představit jim novinky z našeho sortimentu. Na stánku o rozloze 42 m² letos představíme více než 130 vybraných výrobků. Highlitem bude třeba Multimetr s termokamerou VOLTCRAFT WBM-460 s ochranou proti stříkající vodě,” říká produktový manažer Bohdan Roule z Conradu. Conrad se na veletrhu pochlubí též novou 3D tiskárnou Flashforge Dreamer Dual s duálním extrudérem, vyhřívanou podložkou, tiskem přes wifi a dotykovým displejem, která má využití také pro prototypování i pokročilé makery. „Letos budeme na stánku mít i PLC řídicí modul Controllino MEGA pure 100-200-10, který je založený na řídicí desce Arduino. Model lze využít pro domácí, ale především průmyslovou automatizaci. Obecně automatizace je naše velké téma,” doplňuje Bohdan Roule.

Celkově má Conrad Business Supplies v nabídce na 500 tisíc výrobků určených pro profesionály z oboru elektrotechniky, elektromechaniky, ale také pro lidi pečující o údržbu budov nebo z oblasti technického vzdělávání žáků či budoucích odborníků. Aktuálně Conrad vydal nový, letos první b2b katalog a také rozšiřuje svůj sortiment: na velkoobchodním e-shopu nyní naleznete přes 200 000 novinek.

Stánek Conrad Electronic najdete v hale V pod číslem 1.24.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Výrobní závod českého výrobce svítidel Modus v České Lípě

V Česku roste počet pracujících vězňů. Na pokrytí poptávky firem to ale nestačí

24.3.2019 | Jakub Žižka, Botticelli s.r.o
Pro soukromé podniky pracuje nyní nejvíce vezňů za poslední 4 roky. Zaměstnávání vězňů přitom přináší firmám, vedle řešení nedostatku pracovních sil, i další výhody - nižší náklady, snazší reakce na sezónnost.
Novinky v designu interérů hotelů,

Hotely - designéři pracují s výraznými tvary i osvětlením

12.3.2019 | redakce
Hotely dnes ve svých vstupních halách vytvářejí originální a pro hosty přívětivé a pohodlné prostředí. Díky nim hostům též hned v prvních vteřinách po jejich příchodu předávají svůj příběh.

Retrofit z pohledu měření a regulace

18.2.2019 | Ing. Jan Vidim
Zařízení pro měření a regulaci (MaR), stejně jako ostatní systémy TZB, procházejí svým životním cyklem, na jehož konci je nutné systém rekonstruovat. Zásadní podmínkou úspěšného retrofitu je stanovit si požadovanou dobu životnosti rekonstruovaného zařízení.

Unipetrol a ČEZ rozšiřují nabídku sítě Benzina o dobíjení elektromobilů

16.2.2019 | ČEZ, a.s.
Na čerpacích stanicích Benzina bude možné stále častěji kromě klasických pohonných hmot „načerpat“ také elektřinu do elektromobilu. Nejnovější rychlonabíječka ČEZ byla uvedena do provozu v Českých Budějovicích na čerpací stanici Benzina v Nádražní ulici.

Napříč Baltem s hybridním pohonem

15.2.2019 | Břetislav Koč
Jak velkou baterii potřebuje hybridní trajekt? Kolik emisí ušetří? A jezdí něco takového v ČR?

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Elektrotechnika