Konečně originální vánoční světýlka

Datum: 20.12.2017 4:03  |  Autor: Petra Kubaláková  |  Firemní zpráva

Třetí adventní neděli máme za sebou a stále jste ještě nenarazili na vánoční světýlka, která by pro vás byla ta pravá? Trend na Vánoce 2017 hovoří jasně.

Pryč s obyčejnými blikajícími žárovičkami

Nastupují skutečně originální a propracovaná vánoční světýlka. Investice do nich se skutečně vyplatí, protože každý rok udělají vaše Vánoce ještě krásnější a stylovější. Inspirujte se třeba těmi od populární nizozemské značky Riviéra Maison.

Všechno kouzlo Vánoc je uvnitř

Roztomilé vánoční lahvičky jsou plné světla a vánoční atmosféry. Uvnitř lahviček se nachází světýlko, borovicová šiška s větvičkou i sníh. Atmosféru, kterou tato světýlka vytvářejí, jen doladí nápis “Baby It's Cold Outside”.

Nejněžnější světýlka na trhu

Dalším trendem pro Vánoce 2017 je bílá barva. Pokud chcete trend originálních světýlek i bílé barvy spojit, pak jsou tu luxusní svítící kuličky s něžným bílým pírkem uvnitř. Kuličky ještě dozdobuje nápis “All I See Is Magic” . Věříme, že tato světýlka navodí skutečně kouzelnou atmosféru v každém domově.

Podívejte se i na další naše vánoční dekorace na našem webu.

Za celý tým Elmina vám přejeme krásné Vánoce a mnoho lásky, štěstí i zdraví v novém roce 2018. Věříme, že pro vás bude šťastný a plný inspirace.

Konečně originální vánoční světýlka
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Elektrické autobusy začínají dělat vrásky ropnému průmyslu

26.4.2018 | Jeremy Hodges, Bloomberg, překlad: Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Každý den v letošním roce bude potřeba o 279 000 barelů ropy méně. Důvod? Čína rozšiřuje svou flotilu elektrických autobusů v rozsahu celé londýnské MHD každých pět týdnů.
RTC LED Troffer Eaton

Co je LED Troffer lighting?

16.4. 13:56   Troffer je obdélníkové svítidlo, které zapadá do modulární stropní mřížky. více >>>

Senát podpořil úpravu placení za přeložky energetických sítí

5.4. 12:43   Vlastníci domů by při jejich rekonstrukci nebo bourání nemuseli v určitých případech platit až desítky tisíc korun za přemístění rozvodů energií. více >>>

Policie varuje před nákupem přístroje, který prý šetří proud

27.3. 12:50   Podle kriminalistů se jedná o podvod a zařízení elektrický proud neušetří, naopak spotřebovává, což potvrdil i znalecký posudek. více >>>

Retrofit z pohledu měření a regulace

26.3.2018 | Ing. Jan Vidim
Zařízení pro měření a regulaci (MaR), stejně jako ostatní systémy TZB, procházejí svým životním cyklem, na jehož konci je nutné systém rekonstruovat. Zásadní podmínkou úspěšného retrofitu je stanovit si požadovanou dobu životnosti rekonstruovaného zařízení.

Témata 2018

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

Partneři - Elektrotechnika

logo EXACQ
logo AERS
logo JABLOTRON
logo DOMAT CONTROL SYSTEM

 
 

Aktuální články na ESTAV.czZávěsné tepelné čerpadlo Vaillant geoTHERM je výhodné pro nízkoenergetické domyŘímské rolety – dokonale zastíní a oživí váš interiérOkapy SATJAM Niagara za příznivou cenu a nově i z hliníkuHotel v Brně nabízí pokoj speciálně pro alergiky. Jaká má specifika?