Znáte možnosti moderních zásuvek?

Datum: 4.12.2017 4:13  |  Organizace: KOV - TECH trade s.r.o.  |  Firemní zpráva

Zásuvky má ve svém bytě nebo domě v podstatě každý. To proto, že se v dnešních životech jenom těžko obejdeme bez elektřiny. A tak jí využívá většina spotřebičů. Dnešní možnosti zásuvek ale nemusí být jenom takové, které lze zařadit mezi klasiku. Doba jde stále kupředu a tak není problém sáhnout i po variantách, které doslova nadchnou.

Znáte možnosti moderních zásuvek?

V kuchyni je můžete mít integrované v kuchyňské lince

Je to i kuchyně, kde se bez několika zásuvek zaručeně neobejdete. Je třeba je mít vždy po ruce, jelikož zde může být nutnost zapojit jeden z hlavních spotřebičů, jako je:

  • Rychlovarná konvice
  • Kontaktní gril
  • Mixér

Zásuvky bývají obvykle umístěné na zdi, což ale nemusí být jediné možné řešení. Když se totiž podíváme na nejprodávanější elektrické zásuvky, tak jsou ukryty v lince. Následně stačí stisknout to správné místo a ony vyjedou vzhůru. Skvělá možnost, jak je mít nejenom stále po ruce, ale jak je mít také schované, pokud je nepoužíváte.

Zásuvky lze také vypínat a zapínat

I to se hodí. Zvláště ve chvíli, pokud máte v plánu jet na dovolenou, nebo nechcete mít spotřebiče zbytečně pod proudem. Abyste je nemuseli stále vypojovat, stačí onu zásuvku jenom snadno vypnout. V některých případech to může jít jenom ručně, ale jsou i možnosti, kdy to de dálkově, pomocí speciálního ovladače. Ani to už nemusí být nic výjimečného.

Co takhle Wi-Fi?

Pojem chytrá domácnost se stává stále aktuálnější. V podstatě jde o to, že není problém ovládat mnoho věcí na dálku. A to prostřednictvím Wi-Fi sítě, v rámci mobilního telefonu. A stejně tak je možné ovládat také samotné zásuvky. A nejenom, že je můžete z vašeho mobilu zapínat, nebo i vypínat. Moderní varianty toho nabídnou ještě mnohem více. Můžete na nich třeba i sledovat a měřit spotřebu za určité období, což je také funkce, která se může vyplatit, když chcete vědět, na kolik vyjde provoz určitého spotřebiče.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

V Evropě se bude jezdit na elektřinu. Bude jí dostatek? A co infrastruktura?

17.5.2018 | Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Emisní normy pro evropské automobilky jsou nastaveny tak, že bez výroby elektromobilů nebudou od roku 2020 schopny dostat průměrné emise flotily svých modelů pod 95 g CO2/km. Všechny evropské automobilky tak s výrobou a prodejem elektromobilů počítají.
diskuse: 9 příspěvků, poslední 24.05.2018 14:34

Projektování slaboproudu IV. – pozice projektanta

14.5.2018 | Ing. Tomáš Mikula
Jaká je dnešní pozice projektanta slaboproudých systémů? Zkusme si to shrnout.

Proč ještě elektromobily neslouží jako podpůrná služba?

12.5.2018 | Jason Deign, Greentech Media, překlad: Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Ve Velké Británii vyšla v únoru velká studie na téma využití elektromobilů jako podpůrné služby (vehicle to grid, V2G). Navzdory tomu může ještě dlouho trvat, než se z této technologie stane mainstream.

Elektrické autobusy začínají dělat vrásky ropnému průmyslu

26.4.2018 | Jeremy Hodges, Bloomberg, překlad: Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Každý den v letošním roce bude potřeba o 279 000 barelů ropy méně. Důvod? Čína rozšiřuje svou flotilu elektrických autobusů v rozsahu celé londýnské MHD každých pět týdnů.
diskuse: 1 příspěvek, 11.05.2018 23:40
RTC LED Troffer Eaton

Co je LED Troffer lighting?

16.4. 13:56   Troffer je obdélníkové svítidlo, které zapadá do modulární stropní mřížky. více >>>

Témata 2018

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

Partneři - Elektrotechnika

logo DOMAT CONTROL SYSTEM
logo AERS

logo EXACQ

 
 

Aktuální články na ESTAV.czPraktické zkušenosti se systémem řízeného větrání a vytápění ATREA v rodinném doměKonec složitému otevírání garážových vratInteligentní dům vás přesvědčí z pohledu úspor i komfortuNáchod chce koupit za 46 milionů pozemky po bývalé textilní továrně v srdci města