Inovativní elektronika u vás doma? Máme pro vás 3 tipy

Datum: 1.12.2017 4:21  |  Organizace: Rankito.cz  |  Firemní zpráva

Už si váš život bez kvalitních domácích elektrospotřebičů ani nedokážete představit? Není divu! Právě tito pomocníci dokážou neskutečně ulehčit život. A to třeba máte doma pouze jen ty základní. Z toho důvodu se zaměříme na některé zcela inovativní modely, jež vás svými funkcemi v pozitivním slova smyslu dokážou překvapit.

Inovativní elektronika u vás doma? Máme pro vás 3 tipy

Ponorný mixér Bosch MaxoMixx MSM88190

Bez ponorného mixeru se v kuchyni zkrátka a jednoduše neobejdete. Naším tipem je multifunkční model Bosch MaxoMixx MSM88190 . Jeho příslušenství je natolik bohaté, že si postupně můžete měnit nástavce tak, aby vám vznikl dokonalý kuchyňský robot. Drcení kostek ledu aneb krájení, strouhání a jiné činnosti jsou pro něj hračkou. Robustní kovové tělo je pevné, ale zároveň lehké. I při delší činnosti se j en tak jednoduše neunavíte. Výkonem 800 W se řadí mezi siláky, kteří si poradí se vším.

Podlahový vysavač Dyson Big Ball Cinetic Animal

Vysavač musí mít především pořádný výkon. Přesně takto se k úklidu staví značka Dyson. Unikátní technologie Dyson Cinetic se vyznačuje především maximální funkčností a schopností zachytit prach a částice mikroskopického charakteru. Systém vysavače je natolik vyspělý, že není nezbytná výměna filtrů. Dokonce je nemusíte ani prát. Přístroj vydá o 20 % méně hluku než kla sické vysavače.

Nerezový gril Tefal Optigrill+ GC712D34

Milujete vůni grilovaného masa? Proč si ji odepírat i v interiéru? Gril Tefal Optigrill+ GC712D34 se speciálními senzory na měření tloušťky potravin se postará o to, aby váš steak byl připravený dl e toho, jak jej máte rádi. Chtěli byste se podívat i na další spotřebiče a přečíst si recenze? Podívejte se na Rankito.cz .

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Elektrické autobusy začínají dělat vrásky ropnému průmyslu

26.4.2018 | Jeremy Hodges, Bloomberg, překlad: Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Každý den v letošním roce bude potřeba o 279 000 barelů ropy méně. Důvod? Čína rozšiřuje svou flotilu elektrických autobusů v rozsahu celé londýnské MHD každých pět týdnů.
RTC LED Troffer Eaton

Co je LED Troffer lighting?

16.4. 13:56   Troffer je obdélníkové svítidlo, které zapadá do modulární stropní mřížky. více >>>

Senát podpořil úpravu placení za přeložky energetických sítí

5.4. 12:43   Vlastníci domů by při jejich rekonstrukci nebo bourání nemuseli v určitých případech platit až desítky tisíc korun za přemístění rozvodů energií. více >>>

Policie varuje před nákupem přístroje, který prý šetří proud

27.3. 12:50   Podle kriminalistů se jedná o podvod a zařízení elektrický proud neušetří, naopak spotřebovává, což potvrdil i znalecký posudek. více >>>

Retrofit z pohledu měření a regulace

26.3.2018 | Ing. Jan Vidim
Zařízení pro měření a regulaci (MaR), stejně jako ostatní systémy TZB, procházejí svým životním cyklem, na jehož konci je nutné systém rekonstruovat. Zásadní podmínkou úspěšného retrofitu je stanovit si požadovanou dobu životnosti rekonstruovaného zařízení.

Témata 2018

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

Partneři - Elektrotechnika

logo JABLOTRON

logo DOMAT CONTROL SYSTEM
logo AERS
logo EXACQ
 
 

Aktuální články na ESTAV.czZávěsné tepelné čerpadlo Vaillant geoTHERM je výhodné pro nízkoenergetické domyŘímské rolety – dokonale zastíní a oživí váš interiérOkapy SATJAM Niagara za příznivou cenu a nově i z hliníkuHotel v Brně nabízí pokoj speciálně pro alergiky. Jaká má specifika?