Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Střídače Fronius SnapINverter zlepšují zásobování obnovitelnou energií po celém světě

Společnost Fronius, která je průkopníkem solární techniky, vyvinula generaci střídačů SnapINverter, kterou jsou stejně nadšeni projektanti, instalátoři i provozovatelé fotovoltaických systémů.

Tři střídače Fronius Primo spolehlivě zásobují elektrickou energií odlehlou vesnici Sachs Harbour v kanadské Arktidě
Tři střídače Fronius Primo spolehlivě zásobují elektrickou energií odlehlou vesnici Sachs Harbour v kanadské Arktidě

Tyto přístroje se již úspěšné používají po celém světě, a to v nejrůznějším prostředí: od rodinných domů přes veřejné budovy až po průmyslové komplexy a skladové haly. Přesvědčí mimo jiné inteligentními, perspektivními funkcemi, a zvláště vysokou flexibilitou. Uskutečnění vize 24 hodin slunce – celosvětového zásobování energií výhradně z obnovitelných zdrojů – je tak opět o velký krok blíž.

Svými modely SnapINverter Eco, Primo, Galvo, Symo a Symo Hybrid pokrývá společnost Fronius kompletní rozpětí střídačů pro fotovoltaické systémy všech dimenzí. Přístroje jsou k dostání se jmenovitým výkonem od 1,5 do 27 kW a mají jednotný design, který představuje velkou výhodu pro prodejce i instalátory: „Kdo zná jeden z našich současných střídačů, může bez problémů instalovat a ovládat všechny ostatní,“ vysvětluje Martin Hackl, vedoucí divize Fronius Solar Energy.

Podnik je světovou jedničkou v oblasti inovativních technologií pro využívání obnovitelné energie a v letošním roce oslaví 25. výročí své existence.

 
 
Reklama