Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Střídače Fronius SnapINverter zlepšují zásobování obnovitelnou energií po celém světě

Společnost Fronius, která je průkopníkem solární techniky, vyvinula generaci střídačů SnapINverter, kterou jsou stejně nadšeni projektanti, instalátoři i provozovatelé fotovoltaických systémů.

Tři střídače Fronius Primo spolehlivě zásobují elektrickou energií odlehlou vesnici Sachs Harbour v kanadské Arktidě
Tři střídače Fronius Primo spolehlivě zásobují elektrickou energií odlehlou vesnici Sachs Harbour v kanadské Arktidě

Tyto přístroje se již úspěšné používají po celém světě, a to v nejrůznějším prostředí: od rodinných domů přes veřejné budovy až po průmyslové komplexy a skladové haly. Přesvědčí mimo jiné inteligentními, perspektivními funkcemi, a zvláště vysokou flexibilitou. Uskutečnění vize 24 hodin slunce – celosvětového zásobování energií výhradně z obnovitelných zdrojů – je tak opět o velký krok blíž.

Svými modely SnapINverter Eco, Primo, Galvo, Symo a Symo Hybrid pokrývá společnost Fronius kompletní rozpětí střídačů pro fotovoltaické systémy všech dimenzí. Přístroje jsou k dostání se jmenovitým výkonem od 1,5 do 27 kW a mají jednotný design, který představuje velkou výhodu pro prodejce i instalátory: „Kdo zná jeden z našich současných střídačů, může bez problémů instalovat a ovládat všechny ostatní,“ vysvětluje Martin Hackl, vedoucí divize Fronius Solar Energy.

Podnik je světovou jedničkou v oblasti inovativních technologií pro využívání obnovitelné energie a v letošním roce oslaví 25. výročí své existence.

Fronius Česká republika s.r.o.
logo Fronius Česká republika s.r.o.

Společnost Fronius přeměňuje energii a je považována za jedničku ve třech odvětvích. * Vysoce kvalitní solární elektronika. Vývoj a výroba fotovoltaických střídačů pro zasíťované napájení elektrickým proudem. * Akumulátorové systémy. Vedoucí postavení ...

 
 
Reklama